Avrupa medyası onun HARD’ının peşinden gidiyor gibi görünüyor. Okuduğum hemen hemen her yazı çakal sözlerle ve yanıltıcı bilgilerle dolu.

Örnek: “Cesetler parçalanmış” …. ve “güvenlik veya sağduyu yükümlülüğünün kasıtlı ihlali nedeniyle üç ayı geçmeyen sakatlıklarla birlikte istem dışı yaralanmalar.”

Kimsenin kemiği kırılmadı. Ne bir burun, ne bir parmak, ne de bir ayak bileği. GTFO. Bisiklet ff’lerinde 12 mil hızla giderken biraz çarptılar ve morardılar, ppl’yi öldürmüş gibi davrandılar

https://www.cnn.com/2021/06/30/sport/tour-de-france-crash-arrest-spt-intl/index.html

38 Comments

1. Bu konu : ” Tour de France’da pankart tutan kadına cadı avı ” çok güzel. Merhabalar sayfanız ciddiyim dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , Emine – 279

2. Ağrı merkezden ben emin. selamun aleyküm paylaşımın yeminle ilgi uyandırıcı, teşekkürler 01-07-2021 01:30:58

3. Bu konu : ” Tour de France’da pankart tutan kadına cadı avı ” çok güzel. Slm sayfan cidden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Emine – 200

4. Bu konu : ” Tour de France’da pankart tutan kadına cadı avı ” çok güzel. Selamlar web siteniz yeminle hayran edici, şukuladım , ali – 191

5. Bu konu : ” Tour de France’da pankart tutan kadına cadı avı ” çok güzel. Mrb web siten süper ötesi hayran edici, teraziye tıkladım , ali – 489

6. Kocaeli merkezden ben Aylin. selamun aleyküm sayfa gerçekten hoşuma gitti, teraziye tıkladım 06-07-2021 09:55:30

7. Şanlıurfa merkezden ben hatice. selam arkadaşlar web siten yeminle mükemmel, saolun 06-07-2021 14:07:46

8. Bolu merkezden ben mehmet. Selam web siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 06-07-2021 14:08:56

9. Bu konu : ” Tour de France’da pankart tutan kadına cadı avı ” çok güzel. Selamlar web siten vallaha dikkat çekici, saolun , memo – 344

10. Bu konu : ” Tour de France’da pankart tutan kadına cadı avı ” çok güzel. Merhaba sayfan inanki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , mehmet – 407

11. Gaziantep dan kimler var. Tour de France’da pankart tutan kadına cadı avı . selamun aleyküm paylaşım gerçekten mükemmel, sosyal medyada paylaştım , ali – 250

12. İzmir merkezden ben gaye. Selam herkese paylaşım harbiden çok iyi, linkedinde paylaştım 14-07-2021 23:50:14

13. Diyarbakır dan kimler var. Tour de France’da pankart tutan kadına cadı avı . Selamlar paylaşımınız valla çok iyi, teşekkürler , Emine – 423

14. Sakarya dan kimler var. Tour de France’da pankart tutan kadına cadı avı . Mrb siteniz inanki hayran bıraktı, teşekkürler , Emine – 455

15. Selamlar sayfanız harbiden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

16. Kahramanmaraş dan kimler var. Tour de France’da pankart tutan kadına cadı avı . Selamlar web sitesi vallaha billaha çok iyi, facebookta paylaştım , mehmet – 63

17. İstanbul merkezden ben doruk. selam arkadaşlar sayfanız harbiden ilgi uyandırıcı, saolun 19-07-2021 05:09:00

18. Tunceli merkezden ben doruk. Slm sayfan cidden çok güzel, linkedinde paylaştım 20-07-2021 00:49:26

19. Konya merkezden ben Hasan. Merhabalar sayfan inan ki hoşuma gitti, sağolun 23-07-2021 13:34:19

20. Düzce merkezden ben . selam arkadaşlar sayfan ciddiyim dikkat çekici, facebookta paylaştım 02-08-2021 18:48:48

21. Kocaeli dan kimler var. Tour de France’da pankart tutan kadına cadı avı . Merhaba paylaşımın inan ki çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 112

22. Bu konu : ” Tour de France’da pankart tutan kadına cadı avı ” çok güzel. Mrb siteniz cidden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Hasan – 75

23. Bu konu : ” Tour de France’da pankart tutan kadına cadı avı ” çok güzel. Selam herkese sayfan inanki dikkatimi çekti, sağolun , ziya – 161

24. Şanlıurfa merkezden ben Hasan. Merhaba herkese paylaşımın harbiden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 15-08-2021 23:14:06

25. Afyon merkezden ben ali. Slm web sitesi valla dikkatimi çekti, tebrikler 18-08-2021 07:00:07

26. selamun aleyküm paylaşım vallaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım

27. Bartın dan kimler var. Tour de France’da pankart tutan kadına cadı avı . Selam herkese sayfa ciddiyim dikkat çekici, linkedinde paylaştım , ahmet – 111

28. Bu konu : ” Tour de France’da pankart tutan kadına cadı avı ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi cidden hoşuma gitti, saolun , ali – 361

29. Kırşehir dan kimler var. Tour de France’da pankart tutan kadına cadı avı . selamun aleyküm sayfa inanılmaz hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Gürbüz – 280

30. Samsun dan kimler var. Tour de France’da pankart tutan kadına cadı avı . selam arkadaşlar web siteniz inanılmaz güzel, sağolun , mehmet – 74

31. merhaba arkadaşlar sayfa cidden hayran edici, linkedinde paylaştım

32. Ardahan dan kimler var. Tour de France’da pankart tutan kadına cadı avı . Mrb siteniz inanılmaz dikkat çekici, linkedinde paylaştım , Emine – 42

33. Bu konu : ” Tour de France’da pankart tutan kadına cadı avı ” çok güzel. Slm paylaşımınız ciddiyim ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , hatice – 332

34. Siirt merkezden ben ali. Merhaba herkese paylaşımınız harbiden ilgi uyandırıcı, saolun 23-09-2021 22:36:58

35. Diyarbakır merkezden ben Gürbüz. Merhabalar bu web sitesi süper ötesi mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 24-09-2021 16:48:50

36. Konya dan kimler var. Tour de France’da pankart tutan kadına cadı avı . Selam herkese paylaşımın vallaha billaha iyi, facebookta paylaştım , Hasan – 352

Write A Comment