Kategoriler
Genel

TPTB, halkın çoğunu otoriter askeri müdahaleyi benimsemek için mükemmel başkanlık figürünü yarattı. Onu kurban ettiler, onu yabancı gibi gösterdiler ve şimdi üssü bu eylemleri savunacak. Bu önceden nasıl planlanmadı?

Yea, Yeni Dünya Düzeni Gerçekten mi sonuçta bizi zorlamayı planladıkları otoriter politikaları yumuşatan bir başkanlık varlığına sahip olmayı umuyor.

Trump olmadan, Hillary Clinton’ı mağlup ettiği anlatısını yapmadan, medyada “onu seçmeden”, ona bir anti-kuruluş figürü olarak sokak kredisi vermek için, asla hakkında ne olduğundan kurtulabileceklerdi.

Ve birçoğunuz hala bu planı geri izleyemiyor ve CFR ve Bilderberg Komitesi gibi yuvarlak masa grupları arasındaki tartışmaları hayal edebiliyorsunuz ve muhtemelen bu akıllı ters psikoloji planını hazırladıklarını bize sahte bir peygamber başkanlık figürü vereceğiz. etrafında herhangi bir geri dönüş olmadan açık otoriter politikalar uygulayabilirler. Parlak.

Biraz Trump şekeri otoriter tıbbın çökmesine yardımcı olur. Uyanmak.

“TPTB, halkın çoğunu otoriter askeri müdahaleyi benimsemek için mükemmel başkanlık figürünü yarattı. Onu kurban ettiler, onu yabancı gibi gösterdiler ve şimdi üssü bu eylemleri savunacak. Bu önceden nasıl planlanmadı?” için 8 yanıt

Kırklareli merkezden ben ziya. selamun aleyküm siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 19-06-2020 21:07:42

Adıyaman merkezden ben doruk. Selamın aleyküm paylaşımınız harbiden dikkat çekici, saolun 23-06-2020 07:32:42

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir