TPTB ve halkın maruz kaldığı aldatma düzeyi ile ilgili şarkılar aramak

Sözleri ve dinleyiciyi dünyamızın yönlerini sorgulamaya ve eleştirel düşünmeye sevk eden kapsayıcı bir temaya sahip şarkılardan oluşan bir çalma listesi oluşturuyorum. Hükümetten, savaştan, ana akım medyadan, kapitalist gerçekçilikten, çocuk seks halkalarından, insanlık tarihinden vb. Bu şarkılara örnek olarak Gerilla Radio veya Testify by RATM, The Cause of Death by Immortal Technique, Patience by Nas ve Damian Marley, Feel Good Inc. tarafından Gorillaz ve Yeni Köleler tarafından Kanye West. Herhangi bir öneri takdir edilmektedir!

“TPTB ve halkın maruz kaldığı aldatma düzeyi ile ilgili şarkılar aramak” üzerine 6 yorum

1. Kırklareli merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese sayfa gerçekten mükemmel, sağolun 07-10-2020 03:40:00

2. Bu konu : ” TPTB ve halkın maruz kaldığı aldatma düzeyi ile ilgili şarkılar aramak ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız inanki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 8

3. Bu konu : ” TPTB ve halkın maruz kaldığı aldatma düzeyi ile ilgili şarkılar aramak ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız inanılmaz hoşuma gitti, sağolun , ziya – 96

Yorum yapın