TPTB veya Illuminati, biraz topal

Bunu daha yeni fark ettim. Bill Gates’i Dax Sheppard ile bir podcast’te dinledim, sırf onu hiç dinlemediğim için bu adamların neyle ilgili olduğunu görmek için. Podcast, tavsiye etmemesi çok sıkıcı.

Ama farkına vardığım şey şu ki, bu sorumlu insanlar, sadece bir tür bok parçası. Onları efendiler gibi süper şeytani şeytani Bond kötüleri olarak hayal ettiğim gibi, gerçekten dokunma güçleri takıntılı ineklerden ibaret olduklarında. Eminim pek çok şeytani kötülük vardır, ancak bu seçkinler kulübünün çoğunluğu çoğunlukla sıkıcı omurgasız yaşlı adamlardan oluşuyor gibi görünüyor.

“TPTB veya Illuminati, biraz topal” üzerine 15 yorum

1. Kırşehir merkezden ben gaye. Selam paylaşım inan ki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 24-08-2020 14:57:48

2. Aksaray merkezden ben ali. Selam herkese paylaşım inan ki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 24-08-2020 19:09:51

3. Muğla merkezden ben Aylin. Merhaba herkese paylaşım gerçekten çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 26-08-2020 18:48:35

4. Osmaniye merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm paylaşımın valla iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 11-09-2020 11:09:52

5. Burdur merkezden ben Aylin. Merhaba herkese web siten vallaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım 16-09-2020 02:17:56

6. Bu konu : ” TPTB veya Illuminati, biraz topal ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım vallaha mükemmel, sağolun , ahmet – 496

Yorum yapın