Tptb’yi yenmenin tek yolu üçüncü bir cephe yaratmaktır.

Onları zorla yenemeyiz. Bu, kargaşa yaratır ve toplumumuzun dokusunu yok eder. Onları yenmek için onları kendi oyunlarında yenmeliyiz. ABD’de 2 partili sistem var, ancak bireyler de ayakta kalabiliyor. ABD genelinde ayakta duran ve kazanan kişilerden oluşan koordineli bir ağ, hepsini kolayca kazanabilir. Yeterince sayımız varsa, prensip olarak kendi seçeceğimiz başkanı seçebiliriz. Gerçek seçim. Gerçek bir kamu başkanına sahip olduğumuzda, bataklığı kurutabiliriz, sadece seçilmiş birkaç kişiyi değil, genel olarak profesyonel insanlar olan kararlar alabiliriz. İktidarı aldıktan sonra çıldırmayacak, gerçekten azimli adaylar gerektirir.

Bu, bir sonraki seçim için yapılmalı ve bundan sonra hazırlanmaya başlanmalıdır.

“Tptb’yi yenmenin tek yolu üçüncü bir cephe yaratmaktır.” üzerine 18 yorum

1. Sakarya merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar bu web sitesi cidden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 14-08-2020 22:50:13

2. Niğde merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar paylaşımınız gerçekten dikkatimi çekti, tebrikler 07-09-2020 19:21:25

3. Mersin merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar sayfan harbiden çok iyi, teşekkürler 08-09-2020 18:14:33

4. Manisa merkezden ben gaye. Merhaba paylaşımın harbiden dikkat çekici, twitter da paylaştım 17-09-2020 19:08:52

5. Ardahan merkezden ben banu. Merhaba sayfa ciddiyim dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 02-10-2020 10:16:09

6. Osmaniye merkezden ben gaye. Slm paylaşımın süper ötesi ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 04-10-2020 02:41:33

7. Muş merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar bu web sitesi cidden iyi, sosyal medyada paylaştım 18-10-2020 20:34:17

Yorum yapın