Onları zorla yenemeyiz. Bu, kargaşa yaratır ve toplumumuzun dokusunu yok eder. Onları yenmek için onları kendi oyunlarında yenmeliyiz. ABD’de 2 partili sistem var, ancak bireyler de ayakta kalabiliyor. ABD genelinde ayakta duran ve kazanan kişilerden oluşan koordineli bir ağ, hepsini kolayca kazanabilir. Yeterince sayımız varsa, prensip olarak kendi seçeceğimiz başkanı seçebiliriz. Gerçek seçim. Gerçek bir kamu başkanına sahip olduğumuzda, bataklığı kurutabiliriz, sadece seçilmiş birkaç kişiyi değil, genel olarak profesyonel insanlar olan kararlar alabiliriz. İktidarı aldıktan sonra çıldırmayacak, gerçekten azimli adaylar gerektirir.

Bu, bir sonraki seçim için yapılmalı ve bundan sonra hazırlanmaya başlanmalıdır.

Author

88 Comments

1. Bayburt merkezden ben Emine. Merhaba bu web sitesi inanki hayran edici, tebrikler 12-08-2020 14:38:59

2. Merhabalar web siten inanılmaz dikkat çekici, şukuladım

3. elif yılmaz Reply

Sakarya merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar bu web sitesi cidden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 14-08-2020 22:50:13

4. Merhaba herkese web sitesi ciddiyim çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

5. Merhabalar web sitesi gerçekten çok güzel, sosyal medyada paylaştım

6. Selamlar bu web sitesi gerçekten dikkat çekici, linkedinde paylaştım

7. Selamlar siteniz inan ki hayran bıraktı, teraziye tıkladım

8. Karaman merkezden ben ziya. Merhabalar sayfa ciddiyim çok iyi, face de paylaştım 04-09-2020 01:01:27

9. elif yılmaz Reply

Niğde merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar paylaşımınız gerçekten dikkatimi çekti, tebrikler 07-09-2020 19:21:25

10. Mersin merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar sayfan harbiden çok iyi, teşekkürler 08-09-2020 18:14:33

11. Manisa merkezden ben gaye. Merhaba paylaşımın harbiden dikkat çekici, twitter da paylaştım 17-09-2020 19:08:52

12. Mrb paylaşımınız gerçekten iyi, sosyal medyada paylaştım

13. Ardahan merkezden ben banu. Merhaba sayfa ciddiyim dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 02-10-2020 10:16:09

14. elif yılmaz Reply

Merhaba bu web sitesi gerçekten hayran bıraktı, sağolun

15. Osmaniye merkezden ben gaye. Slm paylaşımın süper ötesi ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 04-10-2020 02:41:33

16. Muş merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar bu web sitesi cidden iyi, sosyal medyada paylaştım 18-10-2020 20:34:17

17. Bursa merkezden ben . Selam herkese siteniz cidden güzel, şukuladım 21-10-2020 00:46:28

18. merhaba arkadaşlar paylaşımın ciddiyim dikkat çekici, facebookta paylaştım

19. Düzce merkezden ben . Slm sayfan cidden hayran bıraktı, saolun 09-11-2020 04:37:15

20. Merhaba herkese paylaşımın yeminle iyi, teraziye tıkladım

21. merhaba arkadaşlar paylaşım harbiden çok iyi, sağolun

22. Bu konu : ” Tptb’yi yenmenin tek yolu üçüncü bir cephe yaratmaktır. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten yeminle dikkat çekici, face de paylaştım , ali – 482

23. Muğla merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanki mükemmel, teraziye tıkladım 02-12-2020 13:18:49

24. Bu konu : ” Tptb’yi yenmenin tek yolu üçüncü bir cephe yaratmaktır. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan gerçekten güzel, face de paylaştım , ziya – 199

25. Bu konu : ” Tptb’yi yenmenin tek yolu üçüncü bir cephe yaratmaktır. ” çok güzel. Merhaba siten inan ki ilgi uyandırıcı, tebrikler , ali – 467

26. Bolu merkezden ben doruk. selam arkadaşlar siteniz vallaha hayran bıraktı, saolun 08-12-2020 00:26:55

27. Tunceli dan kimler var. Tptb’yi yenmenin tek yolu üçüncü bir cephe yaratmaktır. . Merhabalar paylaşımınız inanki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 408

28. Ordu dan kimler var. Tptb’yi yenmenin tek yolu üçüncü bir cephe yaratmaktır. . merhaba arkadaşlar sayfa valla hoşuma gitti, saolun , emin – 188

29. Muş dan kimler var. Tptb’yi yenmenin tek yolu üçüncü bir cephe yaratmaktır. . Merhaba herkese paylaşımınız inanki mükemmel, tebrikler , Aylin – 456

30. Selamın aleyküm paylaşımın harbiden çok hoşuma gitti, şukuladım

31. Bu konu : ” Tptb’yi yenmenin tek yolu üçüncü bir cephe yaratmaktır. ” çok güzel. Merhaba herkese web siten gerçekten çok güzel, linkedinde paylaştım , ziya – 473

32. Eskişehir merkezden ben . Selam sayfan inan ki mükemmel, sosyal medyada paylaştım 28-12-2020 08:46:30

33. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Tptb’yi yenmenin tek yolu üçüncü bir cephe yaratmaktır. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi yeminle hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Gürbüz – 386

34. Sinop dan kimler var. Tptb’yi yenmenin tek yolu üçüncü bir cephe yaratmaktır. . Selam herkese sayfanız cidden dikkat çekici, linkedinde paylaştım , ali – 460

35. Bu konu : ” Tptb’yi yenmenin tek yolu üçüncü bir cephe yaratmaktır. ” çok güzel. Selam herkese paylaşım harbiden iyi, teraziye tıkladım , ziya – 313

36. selam arkadaşlar paylaşım vallaha billaha çok iyi, teşekkürler

37. Uşak merkezden ben Emine. Selam web siten valla çok güzel, twitter da paylaştım 12-01-2021 13:15:27

38. elif yılmaz Reply

Kayseri merkezden ben elif yılmaz. Selamlar siteniz yeminle çok hoşuma gitti, teşekkürler 16-01-2021 22:55:58

39. Merhaba herkese paylaşım gerçekten çok hoşuma gitti, teşekkürler

40. Kütahya merkezden ben hatice. Merhabalar bu web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, saolun 18-01-2021 12:48:04

41. Gürbüz Reply

Selam herkese sayfan ciddiyim güzel, şukuladım

42. Merhaba paylaşımınız gerçekten mükemmel, twitter da paylaştım

43. Selam herkese siten inanılmaz dikkatimi çekti, şukuladım

44. Van dan kimler var. Tptb’yi yenmenin tek yolu üçüncü bir cephe yaratmaktır. . selam arkadaşlar web sitesi vallaha billaha mükemmel, linkedinde paylaştım , ahmet – 122

45. Gürbüz Reply

Çankırı merkezden ben Gürbüz. Selam herkese sayfa gerçekten mükemmel, sosyal medyada paylaştım 05-03-2021 07:52:27

46. Bu konu : ” Tptb’yi yenmenin tek yolu üçüncü bir cephe yaratmaktır. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız cidden çok iyi, teraziye tıkladım , Hasan – 467

47. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Tptb’yi yenmenin tek yolu üçüncü bir cephe yaratmaktır. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa ciddiyim iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 382

48. Bu konu : ” Tptb’yi yenmenin tek yolu üçüncü bir cephe yaratmaktır. ” çok güzel. Selam web sitesi valla dikkat çekici, şukuladım , Emine – 473

49. selam arkadaşlar web sitesi valla dikkat çekici, tebrikler

50. Karabük dan kimler var. Tptb’yi yenmenin tek yolu üçüncü bir cephe yaratmaktır. . Selamın aleyküm sayfanız inanılmaz çok güzel, şukuladım , – 376

51. Osmaniye merkezden ben ziya. Selam herkese web siten süper ötesi güzel, şukuladım 12-04-2021 07:03:18

52. Bu konu : ” Tptb’yi yenmenin tek yolu üçüncü bir cephe yaratmaktır. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan vallaha billaha hoşuma gitti, saolun , ali – 93

53. Bu konu : ” Tptb’yi yenmenin tek yolu üçüncü bir cephe yaratmaktır. ” çok güzel. Selam herkese sayfa inanki hayran bıraktı, sağolun , Aylin – 175

54. Gürbüz Reply

Karabük merkezden ben Gürbüz. Selam paylaşım yeminle dikkatimi çekti, face de paylaştım 19-04-2021 22:11:55

55. Uşak merkezden ben . Selamın aleyküm bu web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, şukuladım 29-04-2021 16:13:15

56. Aydın merkezden ben Hasan. Selamlar paylaşım inan ki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 30-04-2021 10:33:39

57. Eskişehir dan kimler var. Tptb’yi yenmenin tek yolu üçüncü bir cephe yaratmaktır. . Merhaba herkese paylaşım vallaha billaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ali – 43

58. Merhabalar sayfa süper ötesi çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

59. Amasya dan kimler var. Tptb’yi yenmenin tek yolu üçüncü bir cephe yaratmaktır. . Mrb sayfa inanki dikkat çekici, teşekkürler , Emine – 452

60. Yalova dan kimler var. Tptb’yi yenmenin tek yolu üçüncü bir cephe yaratmaktır. . Merhaba web siten vallaha mükemmel, tebrikler , gaye – 286

61. Muğla dan kimler var. Tptb’yi yenmenin tek yolu üçüncü bir cephe yaratmaktır. . Selam paylaşımınız gerçekten mükemmel, teraziye tıkladım , memo – 311

62. Bu konu : ” Tptb’yi yenmenin tek yolu üçüncü bir cephe yaratmaktır. ” çok güzel. Mrb sayfan harbiden çok güzel, şukuladım , ziya – 273

63. Nevşehir merkezden ben memo. Selamlar sayfanız ciddiyim hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 26-05-2021 13:37:16

64. Bu konu : ” Tptb’yi yenmenin tek yolu üçüncü bir cephe yaratmaktır. ” çok güzel. Selam herkese siteniz ciddiyim mükemmel, sağolun , hatice – 186

65. Merhaba herkese web siteniz cidden çok güzel, saolun

66. Antalya merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar siteniz vallaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 08-06-2021 22:52:07

67. selamun aleyküm web siteniz gerçekten dikkatimi çekti, saolun

68. Bu konu : ” Tptb’yi yenmenin tek yolu üçüncü bir cephe yaratmaktır. ” çok güzel. Merhaba herkese web siten inan ki iyi, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 298

69. Bu konu : ” Tptb’yi yenmenin tek yolu üçüncü bir cephe yaratmaktır. ” çok güzel. Slm paylaşım gerçekten mükemmel, saolun , – 228

70. Bartın merkezden ben hatice. Selamın aleyküm bu web sitesi harbiden mükemmel, tebrikler 13-06-2021 17:15:58

71. Bursa merkezden ben doruk. Selam paylaşımınız süper ötesi çok iyi, saolun 14-06-2021 03:26:39

72. Bu konu : ” Tptb’yi yenmenin tek yolu üçüncü bir cephe yaratmaktır. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten vallaha billaha dikkatimi çekti, sağolun , – 243

73. Uşak merkezden ben ali. Selam herkese web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 23-06-2021 05:55:27

74. Bu konu : ” Tptb’yi yenmenin tek yolu üçüncü bir cephe yaratmaktır. ” çok güzel. Selam herkese siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, tebrikler , emin – 279

75. Muğla dan kimler var. Tptb’yi yenmenin tek yolu üçüncü bir cephe yaratmaktır. . merhaba arkadaşlar web sitesi valla hayran bıraktı, teşekkürler , ziya – 238

76. Bayburt merkezden ben ziya. Merhaba bu web sitesi vallaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 11-07-2021 08:27:56

77. selam arkadaşlar sayfa harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

78. Erzurum dan kimler var. Tptb’yi yenmenin tek yolu üçüncü bir cephe yaratmaktır. . Merhaba paylaşım gerçekten hayran bıraktı, saolun , banu – 219

79. Rize dan kimler var. Tptb’yi yenmenin tek yolu üçüncü bir cephe yaratmaktır. . Merhaba sayfa yeminle ilgi uyandırıcı, saolun , Emine – 245

80. Bu konu : ” Tptb’yi yenmenin tek yolu üçüncü bir cephe yaratmaktır. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım gerçekten ilgi uyandırıcı, tebrikler , Emine – 489

81. Bu konu : ” Tptb’yi yenmenin tek yolu üçüncü bir cephe yaratmaktır. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız inanılmaz iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 395

82. Yalova dan kimler var. Tptb’yi yenmenin tek yolu üçüncü bir cephe yaratmaktır. . Selam herkese sayfan inan ki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Emine – 133

83. Nevşehir dan kimler var. Tptb’yi yenmenin tek yolu üçüncü bir cephe yaratmaktır. . Selamlar paylaşımın ciddiyim dikkatimi çekti, teşekkürler , ali – 373

84. Siirt dan kimler var. Tptb’yi yenmenin tek yolu üçüncü bir cephe yaratmaktır. . selamun aleyküm web siten vallaha billaha hayran edici, linkedinde paylaştım , doruk – 328

85. Selam herkese sayfanız inanki güzel, facebookta paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link