Bu özel konu hakkında çok iyi araştırılmadım, ancak içimden sıyrılıp, gerçek translar arasında muhtemelen yapılabilecek bir ayrım olduğunu ve gayri meşru translar olduğundan şüphelenir miyim diye düşündüğümü söyleyeceğim. İnterseks ve klinefelter’in var olduğunu ve insanların, cinsiyetlerini kabul etmede sorunlara yol açan bir beyinle doğabileceklerine inanmak için bir neden olduğunu anlıyorum. Çocuklara cinsiyet değişikliği yapabileceklerini söylemeli miyiz? Hayır.

Bununla birlikte, ben de onların tüm bu ‘trans-hareket’ ve transı zorlayan seçkinler / transhümanistler için bir şey olduğuna inanıyorum.

İktidar konumundaki trans bireylerin bir listesini toplamama yardım edecek herhangi birinin olmasını çok isterim.

Bunu benim için harekete geçiren şey şudur:

1. Matrix’in yaratıcıları. Wachowskis – Wikipedia Her ikisi de trans olan kardeşler. İnsanları gerçekliğe “kırmızı hap” a ve makinelerin insanları yönettiği bir dünyaya (trans-insan) ‘uyandırmak’ için en dikkate değer filmlerden biri olan Matrix filmini yazmışlardı. A) Bunun sadece bir tesadüf olduğuna ve b) her iki kardeşin de kimlik sorunlarından muzdarip olmasının sadece bir tesadüf olduğuna inanacak mıyım? Gerçekçi ol.

2. Rachel Levine.

3. Gülebilirsin ama Birinci Yıl filmini gördün mü? Michael Cera ve Jack Black’in ‘elitler’ ile ‘seks partisinde’ olduğu ve erkeklerin kadın kılığına girdiği son sahne. Ulaştığımı düşünebilirsiniz, ancak araştırma yaptım ve yüksek toplumda bir fetiş var olsa bile trans davranışına inanmak için nedenler var. Bu da beni şu noktaya getiriyor:

4. Bohemian Grove. Alex Jones Joe Rogan bölümünde, Bohemian Grove’un bağlarını mühürlemeye yardımcı olduğu için eşcinsel seks eylemleri gerçekleştiren ‘heteroseksüel erkekler’ içerdiğini bana eski bir başkan tarafından belgelendi. Kardeşlerin bezdirme ritüelleri gibi. Aynı şey.

5. Harvey Weinstein’la bir süre önce, buradaki insanların vajinası olabileceğini iddia ettiklerini hatırlıyorum. Bunu bilmiyorum. Açıkçası, Michelle Obama’nın bir erkek olduğu iddiaları var ki, bunun doğru olup olmadığını yine bilmiyorum. Lady Gaga’nın yıllar geçtikçe bir erkek olduğu iddiaları. Vesaire vesaire.

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz ya da biliyor musunuz?

Gündem ne olurdu? Bana öyle geliyor ki oldukça basit. Trans isen, erkek ya da kadın değilsin. Bu nedenle, daha az insansınız ve nihai hedef gibi görünen yapay zeka ve makine ile birleşmeye daha çok benziyorsunuz.

Author

11 Comments

1. Bursa dan kimler var. Trans Agenda ile Transhuman / Eliteist arasında bir bağ olduğuna inanıyorum ve önemli trans kişileri araştırmak için yardım etmeyi çok isterim. . Mrb sayfan harbiden çok hoşuma gitti, tebrikler , ziya – 232

2. Isparta dan kimler var. Trans Agenda ile Transhuman / Eliteist arasında bir bağ olduğuna inanıyorum ve önemli trans kişileri araştırmak için yardım etmeyi çok isterim. . Selamın aleyküm sayfan inan ki dikkat çekici, saolun , – 202

3. Bu konu : ” Trans Agenda ile Transhuman / Eliteist arasında bir bağ olduğuna inanıyorum ve önemli trans kişileri araştırmak için yardım etmeyi çok isterim. ” çok güzel. Selam herkese sayfanız ciddiyim ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , gaye – 29

4. Bu konu : ” Trans Agenda ile Transhuman / Eliteist arasında bir bağ olduğuna inanıyorum ve önemli trans kişileri araştırmak için yardım etmeyi çok isterim. ” çok güzel. Mrb web siten gerçekten hayran bıraktı, şukuladım , Gürbüz – 392

5. Muş dan kimler var. Trans Agenda ile Transhuman / Eliteist arasında bir bağ olduğuna inanıyorum ve önemli trans kişileri araştırmak için yardım etmeyi çok isterim. . Selamın aleyküm sayfan ciddiyim çok iyi, linkedinde paylaştım , Hasan – 19

6. Bu konu : ” Trans Agenda ile Transhuman / Eliteist arasında bir bağ olduğuna inanıyorum ve önemli trans kişileri araştırmak için yardım etmeyi çok isterim. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa inanılmaz güzel, face de paylaştım , Gürbüz – 263

7. Niğde dan kimler var. Trans Agenda ile Transhuman / Eliteist arasında bir bağ olduğuna inanıyorum ve önemli trans kişileri araştırmak için yardım etmeyi çok isterim. . Merhabalar web sitesi yeminle iyi, teşekkürler , gaye – 251

8. Merhaba herkese bu web sitesi cidden mükemmel, facebookta paylaştım

9. Erzurum merkezden ben . Merhaba sayfan harbiden çok hoşuma gitti, sağolun 10-04-2021 01:25:07

10. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Trans Agenda ile Transhuman / Eliteist arasında bir bağ olduğuna inanıyorum ve önemli trans kişileri araştırmak için yardım etmeyi çok isterim. ” çok güzel. Slm sayfanız süper ötesi mükemmel, face de paylaştım , elif yılmaz – 170

11. selam arkadaşlar paylaşım inanki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link