Neden hükümetin trans hareketi için çok bastırdığını düşünüyorsunuz? Sence pedofili ile bir ilgisi var mı? Sizi düşündürüyor ve Reddit savaşçıları gelmeden önce, sadece benim fikrim olduğunu söylüyorum ..

… AppealKey2701 tarafından gönderildi
[comments]

Author

21 Comments

1. Kars dan kimler var. Trans x seks ticareti . Merhaba sayfa inan ki çok iyi, şukuladım , Aylin – 424

2. Selam siten inan ki çok hoşuma gitti, face de paylaştım

3. elif yılmaz Reply

Aksaray merkezden ben elif yılmaz. Selamlar paylaşım vallaha billaha çok güzel, face de paylaştım 14-03-2021 01:24:09

4. Kahramanmaraş merkezden ben ali. selamun aleyküm web siten yeminle dikkatimi çekti, sağolun 14-03-2021 01:24:29

5. Bu konu : ” Trans x seks ticareti ” çok güzel. Selamlar sayfa inan ki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 387

6. Niğde merkezden ben Hasan. Merhaba paylaşım yeminle hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 14-03-2021 01:25:33

7. Selam herkese sayfanız ciddiyim mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

8. Burdur dan kimler var. Trans x seks ticareti . Selam herkese web siteniz yeminle mükemmel, saolun , gaye – 199

9. Bu konu : ” Trans x seks ticareti ” çok güzel. Mrb paylaşımın cidden ilgi uyandırıcı, tebrikler , Hasan – 193

10. Bu konu : ” Trans x seks ticareti ” çok güzel. Selam herkese sayfanız ciddiyim ilgi uyandırıcı, saolun , Emine – 38

11. Bu konu : ” Trans x seks ticareti ” çok güzel. Selam sayfan inan ki mükemmel, linkedinde paylaştım , – 90

12. Bu konu : ” Trans x seks ticareti ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa cidden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , Emine – 402

13. Selam herkese paylaşımınız inanılmaz mükemmel, face de paylaştım

14. Merhabalar web sitesi inanki dikkat çekici, sağolun

15. Tunceli merkezden ben ziya. Merhaba herkese siten valla hayran edici, teşekkürler 15-03-2021 00:48:07

16. Bu konu : ” Trans x seks ticareti ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız yeminle hayran bıraktı, tebrikler , ali – 36

17. Kastamonu dan kimler var. Trans x seks ticareti . Slm siten cidden çok iyi, şukuladım , emin – 75

18. Nevşehir merkezden ben Hasan. Merhabalar siteniz valla iyi, teşekkürler 31-03-2021 06:45:22

19. Bu konu : ” Trans x seks ticareti ” çok güzel. Selamlar paylaşım valla hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 411

20. Balıkesir dan kimler var. Trans x seks ticareti . selamun aleyküm siten cidden çok iyi, sosyal medyada paylaştım , – 238

21. Karabük merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm web siteniz gerçekten hoşuma gitti, şukuladım 18-04-2021 13:11:10

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link