Yani ben bir transhümanistim, seçim felsefesine ve bedensel özerkliğe aboneyim ama… Sürekli olarak transhümanizmi distopya terimleriyle ya da “canavarın izini sürmek” ya da her neyse gibi gösteren komplo teorileri görüyorum.

Felsefeden ne anladığınızı merak ediyorum, çünkü bu bir yanlış anlamadan mı kaynaklanıyor? Devam eden bir itibarsızlaştırma girişimi var mı? Sadece anlamaya çalışıyorum.

32 Comments

1. Bu konu : ” Transhümanizm anlayışınız nedir? ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi vallaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 132

2. Selamlar web siteniz gerçekten çok iyi, teraziye tıkladım

3. Hatay dan kimler var. Transhümanizm anlayışınız nedir? . Selamın aleyküm bu web sitesi valla güzel, sosyal medyada paylaştım , emin – 437

4. Bilecik dan kimler var. Transhümanizm anlayışınız nedir? . merhaba arkadaşlar web siten valla çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , emin – 288

5. Karabük dan kimler var. Transhümanizm anlayışınız nedir? . selamun aleyküm web sitesi ciddiyim mükemmel, şukuladım , memo – 179

6. Selamlar paylaşım vallaha billaha dikkatimi çekti, saolun

7. Bu konu : ” Transhümanizm anlayışınız nedir? ” çok güzel. Merhabalar sayfanız yeminle çok güzel, saolun , gaye – 135

8. Malatya merkezden ben doruk. Merhaba paylaşım harbiden hayran edici, twitter da paylaştım 12-08-2021 05:51:15

9. Iğdır merkezden ben doruk. Selamın aleyküm sayfanız vallaha billaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 12-08-2021 06:25:46

10. Selam web siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, sağolun

11. Sakarya merkezden ben Hasan. Selamlar siten süper ötesi hayran edici, facebookta paylaştım 12-08-2021 06:35:19

12. merhaba arkadaşlar web siteniz inanılmaz çok güzel, teşekkürler

13. Gürbüz Reply

Artvin merkezden ben Gürbüz. Selam paylaşım ciddiyim iyi, twitter da paylaştım 12-08-2021 10:10:23

14. Afyon dan kimler var. Transhümanizm anlayışınız nedir? . Selam web sitesi valla ilgi uyandırıcı, şukuladım , Emine – 234

15. İstanbul dan kimler var. Transhümanizm anlayışınız nedir? . Selam herkese paylaşımın süper ötesi güzel, linkedinde paylaştım , Aylin – 57

16. Nevşehir dan kimler var. Transhümanizm anlayışınız nedir? . merhaba arkadaşlar siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, şukuladım , emin – 496

17. Selam paylaşımınız yeminle ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

18. Mersin merkezden ben memo. Slm sayfanız cidden dikkat çekici, teşekkürler 18-08-2021 13:26:45

19. Gürbüz Reply

Kırıkkale dan kimler var. Transhümanizm anlayışınız nedir? . Selam herkese sayfa vallaha billaha çok güzel, facebookta paylaştım , Gürbüz – 266

20. Ordu dan kimler var. Transhümanizm anlayışınız nedir? . Mrb siten gerçekten hayran bıraktı, şukuladım , memo – 60

21. Bu konu : ” Transhümanizm anlayışınız nedir? ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi cidden iyi, sağolun , gaye – 452

22. Merhabalar web siteniz yeminle güzel, sosyal medyada paylaştım

23. Merhaba paylaşımınız harbiden hoşuma gitti, twitter da paylaştım

24. Nevşehir merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar web siten inanılmaz hoşuma gitti, facebookta paylaştım 31-08-2021 18:21:26

25. Merhaba herkese bu web sitesi yeminle mükemmel, twitter da paylaştım

26. Bu konu : ” Transhümanizm anlayışınız nedir? ” çok güzel. Selam sayfa harbiden iyi, linkedinde paylaştım , – 79

27. Ardahan merkezden ben doruk. Merhabalar paylaşım yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 06-09-2021 01:17:18

28. Bu konu : ” Transhümanizm anlayışınız nedir? ” çok güzel. Merhabalar siteniz inanki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , Emine – 288

29. Burdur merkezden ben . Selamın aleyküm siteniz cidden güzel, tebrikler 07-09-2021 01:00:01

30. Konya merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar web siten gerçekten çok güzel, teraziye tıkladım 10-09-2021 16:21:05

31. Merhabalar siten yeminle çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

Write A Comment