Travis Walton / Fire in the Sky, olay görüşleri?

Bu meşhur olayla ilgili herkesin düşüncesi nedir?

Gerçek karşılaşma, iş arkadaşlarına yakın bir aldatmaca, tüm ekip tarafından komplo mu?

Şahsen dürüst olmak gerekirse muhtemelen boktan biri olduğunu düşünüyorum. Ama zorlayıcı değilse lanet olsun.

Konuyla önceden var olan bir hayranlığı olduğu için bir UFOphile olduğu bildirildi. Ve bu çok büyük bir tesadüf gibi görünüyor.

Ama sonra yine ekibi onu destekliyor gibi görünüyor.

Mürettebatı aldattı mı?

Hepsi içinde miydi?

Öyleyse neden? Sadece mormon kasabalarıyla uğraşmak için (bulabileceğim en iyi açıklama)?

Yoksa gerçekten mi oldu?

En azından gerçek olmadığını düşünselerdi neden on yıllarca onunla birlikte hareket etsinler? Sonuçta ufoloji genellikle hayatları mahveder …

İyi bir hikaye anlatıcısı ve açıkçası dinlemeye zorlayıcı, sanırım sadece adanmış bir UFOphile, clarkteck’esque bir uzay gemisine doğru koşabilirdi.

O kadar kafa karıştırıcı ve ‘gökyüzünde ateş’, ancak gerçek tanıklığa genellikle doğru olmasa da bir film cehennemiydi.

Düşüncelerin tartışması ve yeni bilgiler takdir edildi.

gönderen … wileydickgoo
[comments]

“Travis Walton / Fire in the Sky, olay görüşleri?” üzerine 25 yorum

1. Adana dan kimler var. Travis Walton / Fire in the Sky, olay görüşleri? . Mrb paylaşımın inanki mükemmel, sosyal medyada paylaştım , ziya – 312

2. Yozgat merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm web sitesi harbiden güzel, twitter da paylaştım 18-11-2020 21:22:40

3. Batman dan kimler var. Travis Walton / Fire in the Sky, olay görüşleri? . selamun aleyküm sayfanız ciddiyim hayran bıraktı, tebrikler , Gürbüz – 138

4. Antalya dan kimler var. Travis Walton / Fire in the Sky, olay görüşleri? . Selam sayfan inanılmaz çok iyi, twitter da paylaştım , memo – 165

5. Malatya dan kimler var. Travis Walton / Fire in the Sky, olay görüşleri? . Merhabalar sayfan inan ki çok iyi, linkedinde paylaştım , ali – 361

6. Erzurum dan kimler var. Travis Walton / Fire in the Sky, olay görüşleri? . Merhabalar web siteniz vallaha billaha dikkat çekici, saolun , banu – 184

7. Kocaeli merkezden ben Hasan. Selam herkese paylaşımınız inanılmaz çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 15-12-2020 22:40:13

8. Bu konu : ” Travis Walton / Fire in the Sky, olay görüşleri? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız inanki ilgi uyandırıcı, saolun , memo – 176

9. Bu konu : ” Travis Walton / Fire in the Sky, olay görüşleri? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa vallaha billaha mükemmel, saolun , memo – 478

10. Yalova merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm web siteniz harbiden dikkat çekici, tebrikler 03-01-2021 09:47:31

11. Batman dan kimler var. Travis Walton / Fire in the Sky, olay görüşleri? . Selamlar sayfan vallaha hayran edici, face de paylaştım , Aylin – 204

12. Kilis dan kimler var. Travis Walton / Fire in the Sky, olay görüşleri? . Merhaba sayfanız inan ki hayran bıraktı, twitter da paylaştım , mehmet – 321

13. Bu konu : ” Travis Walton / Fire in the Sky, olay görüşleri? ” çok güzel. Mrb web siteniz inanki mükemmel, sağolun , ahmet – 314

14. Kahramanmaraş merkezden ben ahmet. Mrb web siteniz yeminle iyi, teraziye tıkladım 24-01-2021 05:35:06

15. Bu konu : ” Travis Walton / Fire in the Sky, olay görüşleri? ” çok güzel. Slm siten vallaha çok iyi, sağolun , gaye – 459

16. İzmir dan kimler var. Travis Walton / Fire in the Sky, olay görüşleri? . Selamlar web siteniz gerçekten dikkat çekici, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 357

17. Sinop merkezden ben ali. Selamın aleyküm web siteniz harbiden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 12-02-2021 11:49:17

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link