Bu gönderi tembellik ederse özür dilerim Yaşamak için televizyon / film yapımında çalışıyorum ve şu anda üzerinde çalıştığım şeylerin çoğunun travma tabanlı programlama olduğu gerçeğine yeni yeni uyanıyorum. O kadar açık ki artık görmezden gelemem.

Bilmek istediğim şey NEDEN? Bir meslektaş, programlamanın var olma nedeninin izleyicinin buna olan susuzluğu olduğunu açıkladı. Bunun doğru olduğuna inanmıyorum. Bunun arkasındaki sebebi arıyorum.

Author

30 Comments

1. Iğdır dan kimler var. Travmaya dayalı eğlenceyle ilgili yardım aramak . Selam herkese web siten gerçekten iyi, tebrikler , ziya – 362

2. Sivas merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar sayfa vallaha billaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 27-01-2021 10:15:17

3. Bu konu : ” Travmaya dayalı eğlenceyle ilgili yardım aramak ” çok güzel. Mrb web siteniz vallaha iyi, tebrikler , Hasan – 102

4. Bolu dan kimler var. Travmaya dayalı eğlenceyle ilgili yardım aramak . Selamın aleyküm paylaşımınız inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ali – 291

5. Elazığ merkezden ben . selam arkadaşlar siten inanki çok iyi, şukuladım 27-01-2021 10:21:22

6. Bu konu : ” Travmaya dayalı eğlenceyle ilgili yardım aramak ” çok güzel. selam arkadaşlar siten gerçekten hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 493

7. Çorum dan kimler var. Travmaya dayalı eğlenceyle ilgili yardım aramak . merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha hayran edici, sağolun , emin – 5

8. Düzce dan kimler var. Travmaya dayalı eğlenceyle ilgili yardım aramak . Selam herkese web siteniz ciddiyim dikkat çekici, teşekkürler , ali – 132

9. Gürbüz Reply

Antalya dan kimler var. Travmaya dayalı eğlenceyle ilgili yardım aramak . Selam herkese web sitesi vallaha billaha çok iyi, tebrikler , Gürbüz – 27

10. Isparta merkezden ben ali. Merhabalar web sitesi yeminle hayran edici, facebookta paylaştım 27-01-2021 10:59:23

11. Bu konu : ” Travmaya dayalı eğlenceyle ilgili yardım aramak ” çok güzel. Selamlar siten ciddiyim hayran bıraktı, saolun , Hasan – 421

12. merhaba arkadaşlar siten ciddiyim çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

13. Kütahya merkezden ben Aylin. Merhaba herkese sayfanız gerçekten çok güzel, teraziye tıkladım 27-01-2021 11:37:12

14. Aksaray merkezden ben banu. Selam sayfa inanki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 27-01-2021 20:54:55

15. elif yılmaz Reply

Mrb sayfanız gerçekten çok iyi, teşekkürler

16. Bu konu : ” Travmaya dayalı eğlenceyle ilgili yardım aramak ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz valla çok iyi, facebookta paylaştım , memo – 429

17. Selamın aleyküm paylaşım cidden güzel, linkedinde paylaştım

18. Bu konu : ” Travmaya dayalı eğlenceyle ilgili yardım aramak ” çok güzel. Mrb paylaşımınız valla güzel, şukuladım , memo – 292

19. Tunceli dan kimler var. Travmaya dayalı eğlenceyle ilgili yardım aramak . Merhabalar paylaşımın gerçekten çok iyi, facebookta paylaştım , – 103

20. Bursa merkezden ben memo. Slm sayfanız yeminle güzel, şukuladım 02-03-2021 16:10:13

21. Selamlar paylaşımınız cidden dikkatimi çekti, sağolun

22. Eskişehir dan kimler var. Travmaya dayalı eğlenceyle ilgili yardım aramak . Merhabalar web siteniz yeminle güzel, teraziye tıkladım , mehmet – 285

23. Bu konu : ” Travmaya dayalı eğlenceyle ilgili yardım aramak ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın harbiden hayran bıraktı, facebookta paylaştım , mehmet – 140

24. Balıkesir dan kimler var. Travmaya dayalı eğlenceyle ilgili yardım aramak . selam arkadaşlar sayfa inan ki dikkat çekici, facebookta paylaştım , Emine – 362

25. Yalova dan kimler var. Travmaya dayalı eğlenceyle ilgili yardım aramak . selam arkadaşlar sayfan vallaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , mehmet – 404

26. Van dan kimler var. Travmaya dayalı eğlenceyle ilgili yardım aramak . merhaba arkadaşlar web siteniz valla mükemmel, saolun , ali – 390

27. Bu konu : ” Travmaya dayalı eğlenceyle ilgili yardım aramak ” çok güzel. Merhaba herkese web siten süper ötesi hoşuma gitti, sağolun , hatice – 64

28. Bu konu : ” Travmaya dayalı eğlenceyle ilgili yardım aramak ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten vallaha mükemmel, saolun , emin – 94

29. Merhaba herkese siten vallaha billaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım

30. Bu konu : ” Travmaya dayalı eğlenceyle ilgili yardım aramak ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız cidden çok iyi, sağolun , doruk – 466

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link