Ölümünden birkaç saat önce onunla doğrudan temas halinde olan bir düzine kadar insan, karısı onu sabah saat 2-3’te YARD’da ölü olarak “bulur” ve hiç kimsenin ona ne olabileceğine dair herhangi bir spekülasyonu yok mu?

Bunun bir kaza olduğunu ve doğal nedenler ya da daha kötü bir şey olmadığını bilecek kadar biliyorlar ama ölüm nedenini bilmiyorlar mı?

23 Comments

1. Afyon dan kimler var. Trevor Moore hakkında hala bir güncelleme yok, sadece YARD’da KAZA, ancak son zamanlarda yaptığı Newsboyz canlı akışında . Slm paylaşımın yeminle mükemmel, tebrikler , Emine – 421

2. Bu konu : ” Trevor Moore hakkında hala bir güncelleme yok, sadece YARD’da KAZA, ancak son zamanlarda yaptığı Newsboyz canlı akışında ” çok güzel. Selamlar web sitesi vallaha billaha güzel, face de paylaştım , ziya – 381

3. Antalya dan kimler var. Trevor Moore hakkında hala bir güncelleme yok, sadece YARD’da KAZA, ancak son zamanlarda yaptığı Newsboyz canlı akışında . Selam herkese bu web sitesi vallaha hoşuma gitti, sağolun , – 379

4. Gürbüz Reply

Giresun merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm paylaşımınız inanılmaz çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 26-08-2021 20:12:25

5. Burdur merkezden ben ali. Merhaba web siten vallaha billaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 26-08-2021 20:21:18

6. Sinop merkezden ben emin. Selam herkese siteniz gerçekten çok güzel, face de paylaştım 27-08-2021 17:04:00

7. İstanbul dan kimler var. Trevor Moore hakkında hala bir güncelleme yok, sadece YARD’da KAZA, ancak son zamanlarda yaptığı Newsboyz canlı akışında . Slm siteniz gerçekten dikkat çekici, linkedinde paylaştım , memo – 76

8. Siirt dan kimler var. Trevor Moore hakkında hala bir güncelleme yok, sadece YARD’da KAZA, ancak son zamanlarda yaptığı Newsboyz canlı akışında . selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha dikkatimi çekti, teşekkürler , ziya – 66

9. Kırklareli dan kimler var. Trevor Moore hakkında hala bir güncelleme yok, sadece YARD’da KAZA, ancak son zamanlarda yaptığı Newsboyz canlı akışında . Merhaba herkese siteniz inan ki hayran edici, twitter da paylaştım , Gürbüz – 203

10. Eskişehir dan kimler var. Trevor Moore hakkında hala bir güncelleme yok, sadece YARD’da KAZA, ancak son zamanlarda yaptığı Newsboyz canlı akışında . Mrb bu web sitesi harbiden hayran bıraktı, face de paylaştım , mehmet – 495

11. Burdur dan kimler var. Trevor Moore hakkında hala bir güncelleme yok, sadece YARD’da KAZA, ancak son zamanlarda yaptığı Newsboyz canlı akışında . merhaba arkadaşlar paylaşım harbiden çok iyi, twitter da paylaştım , ali – 448

12. Mardin merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar paylaşım valla çok iyi, face de paylaştım 06-09-2021 18:25:35

13. elif yılmaz Reply

Yalova merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm sayfa vallaha billaha çok güzel, twitter da paylaştım 09-09-2021 06:21:47

14. Iğdır dan kimler var. Trevor Moore hakkında hala bir güncelleme yok, sadece YARD’da KAZA, ancak son zamanlarda yaptığı Newsboyz canlı akışında . Merhaba herkese sayfanız vallaha billaha çok güzel, tebrikler , ali – 215

15. Bu konu : ” Trevor Moore hakkında hala bir güncelleme yok, sadece YARD’da KAZA, ancak son zamanlarda yaptığı Newsboyz canlı akışında ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz cidden iyi, teraziye tıkladım , hatice – 318

16. Aksaray merkezden ben Hasan. selamun aleyküm sayfan vallaha çok iyi, şukuladım 17-09-2021 18:16:06

17. elif yılmaz Reply

Hakkari dan kimler var. Trevor Moore hakkında hala bir güncelleme yok, sadece YARD’da KAZA, ancak son zamanlarda yaptığı Newsboyz canlı akışında . Merhabalar siten cidden hayran edici, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 425

18. Tokat dan kimler var. Trevor Moore hakkında hala bir güncelleme yok, sadece YARD’da KAZA, ancak son zamanlarda yaptığı Newsboyz canlı akışında . Selam sayfanız yeminle hayran edici, teraziye tıkladım , hatice – 386

19. Niğde merkezden ben doruk. Merhaba herkese paylaşımın harbiden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 18-09-2021 16:33:56

20. Batman merkezden ben Gürbüz. Mrb web siten inanılmaz çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 23-09-2021 06:40:49

21. Iğdır dan kimler var. Trevor Moore hakkında hala bir güncelleme yok, sadece YARD’da KAZA, ancak son zamanlarda yaptığı Newsboyz canlı akışında . selamun aleyküm web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, şukuladım , Gürbüz – 117

22. Kahramanmaraş dan kimler var. Trevor Moore hakkında hala bir güncelleme yok, sadece YARD’da KAZA, ancak son zamanlarda yaptığı Newsboyz canlı akışında . Selam herkese web siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 135

23. Giresun dan kimler var. Trevor Moore hakkında hala bir güncelleme yok, sadece YARD’da KAZA, ancak son zamanlarda yaptığı Newsboyz canlı akışında . Merhabalar siten valla dikkat çekici, saolun , Gürbüz – 414

Write A Comment