Bu nedenle, programında belirli üretken komplolar hakkında çok konuştu ve hatta “ifade özgürlüğünü test etti”. 41 yaşında öldü ve kimse nedenini bildirmiyor. Ne düşünüyorsun? Öldürüldü ve hangi nedenlerle? Sadece bir yarışma kazanarak kulübe girdi, ilk filmi başarısız oldu, az önce “mars” adlı bir animasyon filmi yayınladı (ya da neredeyse yaptı). Ne olduğu hakkında bir fikrin var mı?

…jdleeabc tarafından gönderildi
[comments]

Author

17 Comments

1. Bu konu : ” Trevor Moore’un ölümü ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz valla ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , ziya – 469

2. Bu konu : ” Trevor Moore’un ölümü ” çok güzel. Slm paylaşım vallaha ilgi uyandırıcı, şukuladım , doruk – 159

3. Bu konu : ” Trevor Moore’un ölümü ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan inanılmaz hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , gaye – 333

4. elif yılmaz Reply

Selam paylaşımınız inanki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

5. Merhaba herkese web siteniz gerçekten hayran edici, sağolun

6. Muş dan kimler var. Trevor Moore’un ölümü . Merhaba paylaşımınız cidden iyi, şukuladım , ziya – 405

7. Merhaba web siten vallaha billaha dikkat çekici, facebookta paylaştım

8. Batman merkezden ben . Merhaba web sitesi vallaha çok iyi, linkedinde paylaştım 21-08-2021 15:35:52

9. Bu konu : ” Trevor Moore’un ölümü ” çok güzel. Merhabalar web sitesi inan ki mükemmel, face de paylaştım , ahmet – 134

10. Bilecik merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşımın ciddiyim çok iyi, face de paylaştım 31-08-2021 18:23:19

11. Adıyaman merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm siten yeminle hayran edici, facebookta paylaştım 04-09-2021 20:31:45

12. Bu konu : ” Trevor Moore’un ölümü ” çok güzel. Mrb web sitesi inanılmaz mükemmel, facebookta paylaştım , hatice – 344

13. Bu konu : ” Trevor Moore’un ölümü ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım valla çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , emin – 104

Write A Comment