Kategoriler
Genel

Trompetler dünya çapında duydu.

https://www.youtube.com/watch?v=vul4SYL4QiQ – sesler içeren video.
https://www.youtube.com/watch?v=-7SWP5byGqw – daha fazla ses.

https://www.wikiwand.com/en/List_of_demons_in_the_Ars_Goetia :

1. PAIMON kadınsı bir yüzü olan, değerli bir taç giyen ve bir dromedary binen bir adam olarak tasvir edilmiştir. Ondan önce sık sık erkek şeklinde ev sahibi iblisler, trompetler, ziller ve diğer herhangi bir müzik aleti.

2. Purson (ayrıca Curson, Pursan), yirmi iki iblis lejyonunun hizmet ettiği ve itaat ettiği Cehennemin Büyük Kralıdır. Gizli şeyleri bilir, hazineleri bulabilir ve geçmişi, bugünü ve geleceği söyler. Bir insan veya hava bedenini alarak, Dünya’nın ve dünyanın yaratılışının tüm gizli ve ilahi şeylerine gerçekten cevap verir. Ayrıca iyi tanıdıklar getirir. Purson bir aslan yüzü olan, elinde vahşi bir engerek taşıyan ve bir ayı süren bir adam olarak tasvir edilmiştir. Ondan önce birçok kişi duyulabilir trompetler sondaj.

3. Amdusias (ayrıca Amduscias, Amdukias veya Ambduscias) komutası altında 29 lejyon ve ruh ruhuna sahiptir. Elleri ve ayakları yerine pençeleri olan bir insan, bir tek boynuzlu at başı ve güçlü sesini sembolize eden bir trompet olarak tasvir edilmiştir. Amdusias gök gürültüsü ile ilişkilidir ve sesinin fırtınalar sırasında duyulduğu söylenir. Diğer kaynaklarda ona ses eşlik ediyor trompetler o gelip emredilirse konser verecekse de, tüm müzik enstrümanları duyulabilirken görülemezler. Cehennemde çalınan kakofonik müziğin sorumlusu olarak kabul edilir. Ağaçları isteyerek bükebilir.

4. (Duke / Sayısı) hırıltı (ayrıca Murmus, Murmuur, Murmux) Büyük Dük ve Cehennem Earl’üdür ve emri altında otuz lejyon vardır. Felsefeyi öğretir ve ölenlerin ruhlarını, her soruyu cevaplamak için sihirbazdan önce görünmeye zorlayabilir. Üfürüm, akbaba veya Griffin’i süren ve dukal taç giyen bir asker olarak tasvir edilmiştir. Bakanlarından ikisi onun sesini çıkarmadan önce trompetler. Latince “Üfürüm” gürültü, fısıltı, üfürüm ve trompet.

“Trompetler dünya çapında duydu.” için 37 yanıt

Hatay merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar siteniz vallaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 13-06-2020 15:17:49

Kütahya merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese siten süper ötesi hayran bıraktı, teşekkürler 14-06-2020 22:43:04

Erzurum merkezden ben ali. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, saolun 17-06-2020 18:35:05

Konya merkezden ben banu. Selamlar web siteniz harbiden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 01-07-2020 13:18:45

Van merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar sayfa inan ki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 03-07-2020 19:17:36

Diyarbakır merkezden ben ali. Selam herkese siteniz yeminle iyi, facebookta paylaştım 08-07-2020 17:27:11

Bursa merkezden ben ziya. Selamın aleyküm paylaşımınız inan ki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 14-07-2020 16:37:55

Ağrı merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese sayfanız inanki ilgi uyandırıcı, şukuladım 19-07-2020 13:38:01

Afyon merkezden ben mehmet. Merhabalar web siten vallaha ilgi uyandırıcı, sağolun 22-07-2020 15:56:31

Kars merkezden ben ali. selamun aleyküm bu web sitesi inan ki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 30-07-2020 17:27:51

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir