Çünkü bize sunulan gerçekliği kabul ediyoruz.

Truman şovumuz, 1-7 yaş arası programdan koşuyoruz …. ve ondan sonra …. Truman şov konuğu

Gönderen … addictionEverywhere
[comments]

Author

31 Comments

1. merhaba arkadaşlar siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

2. Gürbüz Reply

merhaba arkadaşlar sayfan cidden hayran edici, linkedinde paylaştım

3. Bu konu : ” Truman (İnsan) neden gerçekliğinin (Truman Show) doğasını asla anlamıyor? ” çok güzel. Merhaba sayfanız gerçekten dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 221

4. selamun aleyküm paylaşımın cidden dikkatimi çekti, teşekkürler

5. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Truman (İnsan) neden gerçekliğinin (Truman Show) doğasını asla anlamıyor? ” çok güzel. Merhabalar sayfanız süper ötesi mükemmel, teraziye tıkladım , Gürbüz – 284

6. Kilis merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 20-02-2021 15:35:42

7. Rize dan kimler var. Truman (İnsan) neden gerçekliğinin (Truman Show) doğasını asla anlamıyor? . Slm bu web sitesi inanılmaz güzel, teraziye tıkladım , Hasan – 371

8. Yalova dan kimler var. Truman (İnsan) neden gerçekliğinin (Truman Show) doğasını asla anlamıyor? . Merhabalar sayfa inanki dikkat çekici, twitter da paylaştım , ziya – 83

9. elif yılmaz Reply

Bilecik dan kimler var. Truman (İnsan) neden gerçekliğinin (Truman Show) doğasını asla anlamıyor? . Selamlar siten cidden hayran bıraktı, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 117

10. Bu konu : ” Truman (İnsan) neden gerçekliğinin (Truman Show) doğasını asla anlamıyor? ” çok güzel. Slm web sitesi gerçekten iyi, linkedinde paylaştım , Aylin – 500

11. Hakkari merkezden ben ali. Selam web siten süper ötesi dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 28-02-2021 23:22:11

12. Konya dan kimler var. Truman (İnsan) neden gerçekliğinin (Truman Show) doğasını asla anlamıyor? . Slm sayfa vallaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Hasan – 48

13. Ardahan dan kimler var. Truman (İnsan) neden gerçekliğinin (Truman Show) doğasını asla anlamıyor? . Merhabalar sayfan valla hayran edici, twitter da paylaştım , ziya – 132

14. Bartın dan kimler var. Truman (İnsan) neden gerçekliğinin (Truman Show) doğasını asla anlamıyor? . Merhaba paylaşım gerçekten iyi, sosyal medyada paylaştım , gaye – 488

15. elif yılmaz Reply

Bayburt dan kimler var. Truman (İnsan) neden gerçekliğinin (Truman Show) doğasını asla anlamıyor? . Slm web siteniz valla hayran edici, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 430

16. Bu konu : ” Truman (İnsan) neden gerçekliğinin (Truman Show) doğasını asla anlamıyor? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa ciddiyim güzel, sosyal medyada paylaştım , gaye – 4

17. Gürbüz Reply

Samsun dan kimler var. Truman (İnsan) neden gerçekliğinin (Truman Show) doğasını asla anlamıyor? . Merhaba web siten yeminle ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 334

18. Bu konu : ” Truman (İnsan) neden gerçekliğinin (Truman Show) doğasını asla anlamıyor? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz yeminle çok iyi, teraziye tıkladım , Aylin – 353

19. Bu konu : ” Truman (İnsan) neden gerçekliğinin (Truman Show) doğasını asla anlamıyor? ” çok güzel. Slm paylaşımın süper ötesi çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 218

20. Gürbüz Reply

Gaziantep merkezden ben Gürbüz. Mrb sayfa inanılmaz ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 09-04-2021 09:40:15

21. Bu konu : ” Truman (İnsan) neden gerçekliğinin (Truman Show) doğasını asla anlamıyor? ” çok güzel. Selamlar web sitesi inanılmaz çok güzel, tebrikler , ali – 378

22. elif yılmaz Reply

Selam herkese sayfan yeminle iyi, face de paylaştım

23. Merhaba herkese sayfa vallaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

24. Konya merkezden ben banu. Selamlar siten cidden hoşuma gitti, sağolun 07-05-2021 02:41:58

25. Bu konu : ” Truman (İnsan) neden gerçekliğinin (Truman Show) doğasını asla anlamıyor? ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , gaye – 498

26. Gaziantep dan kimler var. Truman (İnsan) neden gerçekliğinin (Truman Show) doğasını asla anlamıyor? . selam arkadaşlar paylaşımın yeminle dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 373

27. Bu konu : ” Truman (İnsan) neden gerçekliğinin (Truman Show) doğasını asla anlamıyor? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa harbiden çok hoşuma gitti, sağolun , memo – 244

28. Diyarbakır merkezden ben ahmet. Selamlar web siteniz vallaha çok iyi, twitter da paylaştım 05-06-2021 10:58:02

29. Kars merkezden ben ahmet. Merhaba herkese sayfanız gerçekten ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 17-06-2021 09:37:15

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link