Çünkü bize sunulan gerçekliği kabul ediyoruz.

Truman şovumuz, 1-7 yaş arası programdan koşuyoruz …. ve ondan sonra …. Truman şov konuğu

Gönderen … addictionEverywhere
[comments]

Author

13 Comments

1. merhaba arkadaşlar siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

2. merhaba arkadaşlar sayfan cidden hayran edici, linkedinde paylaştım

3. Bu konu : ” Truman (İnsan) neden gerçekliğinin (Truman Show) doğasını asla anlamıyor? ” çok güzel. Merhaba sayfanız gerçekten dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 221

4. selamun aleyküm paylaşımın cidden dikkatimi çekti, teşekkürler

5. Bu konu : ” Truman (İnsan) neden gerçekliğinin (Truman Show) doğasını asla anlamıyor? ” çok güzel. Merhabalar sayfanız süper ötesi mükemmel, teraziye tıkladım , Gürbüz – 284

6. Kilis merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 20-02-2021 15:35:42

7. Rize dan kimler var. Truman (İnsan) neden gerçekliğinin (Truman Show) doğasını asla anlamıyor? . Slm bu web sitesi inanılmaz güzel, teraziye tıkladım , Hasan – 371

8. Yalova dan kimler var. Truman (İnsan) neden gerçekliğinin (Truman Show) doğasını asla anlamıyor? . Merhabalar sayfa inanki dikkat çekici, twitter da paylaştım , ziya – 83

9. elif yılmaz Reply

Bilecik dan kimler var. Truman (İnsan) neden gerçekliğinin (Truman Show) doğasını asla anlamıyor? . Selamlar siten cidden hayran bıraktı, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 117

10. Bu konu : ” Truman (İnsan) neden gerçekliğinin (Truman Show) doğasını asla anlamıyor? ” çok güzel. Slm web sitesi gerçekten iyi, linkedinde paylaştım , Aylin – 500

11. Hakkari merkezden ben ali. Selam web siten süper ötesi dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 28-02-2021 23:22:11

12. Konya dan kimler var. Truman (İnsan) neden gerçekliğinin (Truman Show) doğasını asla anlamıyor? . Slm sayfa vallaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Hasan – 48

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link