Bize gerçekliğin gerçek doğasını anlattılar. Çoğu insanın ruhu yoktur ve daha yüksek varlıklar için kalıcı ajanlardır. Ruhları olan bizler (aka Gerçek Adamlar veya “Truman’ınkiler”) arkonlar için bir besin kaynağıdır. Sosyal utandırma yoluyla sizi matrise geri yönlendirmek için çevrenizdeki arkadaşlarınızı ve ailenizi sürekli olarak manipüle ediyorlar. Ya da size acı çektirmek ve zarar vermek için yabancıları manipüle ederler. Ama mesele şu ki, hayatınız tamamen bizim negatif enerjimizi toplayan varlıklar tarafından yukarıdan izleniyor ve yönetiliyor. Büyük kardeş her zaman izliyor.

40 Comments

1. Bu konu : ” Truman Show bir “açıklama filmi”ydi ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa inan ki hayran bıraktı, teraziye tıkladım , emin – 121

2. Malatya dan kimler var. Truman Show bir “açıklama filmi”ydi . Merhabalar siten valla güzel, teşekkürler , Hasan – 454

3. Diyarbakır dan kimler var. Truman Show bir “açıklama filmi”ydi . Selamın aleyküm siten gerçekten hayran edici, tebrikler , ziya – 442

4. Sakarya merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 09-07-2021 16:53:49

5. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Truman Show bir “açıklama filmi”ydi ” çok güzel. Slm web siteniz inanki çok güzel, tebrikler , Gürbüz – 294

6. Selamın aleyküm web siteniz inanki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

7. selam arkadaşlar sayfanız vallaha çok hoşuma gitti, teşekkürler

8. Kocaeli dan kimler var. Truman Show bir “açıklama filmi”ydi . Selam paylaşımınız inan ki mükemmel, tebrikler , gaye – 412

9. Bu konu : ” Truman Show bir “açıklama filmi”ydi ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz cidden mükemmel, sağolun , memo – 406

10. Denizli dan kimler var. Truman Show bir “açıklama filmi”ydi . selamun aleyküm bu web sitesi yeminle dikkat çekici, teraziye tıkladım , doruk – 319

11. Mersin merkezden ben hatice. Slm siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 09-07-2021 17:46:54

12. Selamlar web siteniz cidden hayran bıraktı, şukuladım

13. Bu konu : ” Truman Show bir “açıklama filmi”ydi ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız inan ki ilgi uyandırıcı, şukuladım , ali – 427

14. Amasya merkezden ben Emine. Selam web sitesi yeminle hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 13-07-2021 04:14:07

15. Kahramanmaraş dan kimler var. Truman Show bir “açıklama filmi”ydi . Slm sayfa süper ötesi güzel, teraziye tıkladım , Aylin – 417

16. Isparta dan kimler var. Truman Show bir “açıklama filmi”ydi . selamun aleyküm paylaşımınız ciddiyim çok iyi, teraziye tıkladım , Hasan – 40

17. Selam bu web sitesi ciddiyim hayran edici, facebookta paylaştım

18. Malatya merkezden ben ali. Mrb web siteniz gerçekten hayran bıraktı, şukuladım 15-07-2021 16:26:21

19. Hakkari merkezden ben emin. Merhaba bu web sitesi yeminle dikkat çekici, facebookta paylaştım 15-07-2021 19:12:47

20. Elazığ merkezden ben ziya. Selamlar sayfa yeminle çok iyi, facebookta paylaştım 17-07-2021 23:06:54

21. Amasya merkezden ben Hasan. Merhaba herkese sayfanız harbiden çok güzel, saolun 18-07-2021 19:45:24

22. Hakkari dan kimler var. Truman Show bir “açıklama filmi”ydi . Selam herkese web siten vallaha billaha güzel, saolun , ali – 259

23. Bu konu : ” Truman Show bir “açıklama filmi”ydi ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha hayran edici, sağolun , ziya – 253

24. Bu konu : ” Truman Show bir “açıklama filmi”ydi ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi gerçekten güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 40

25. Selamlar bu web sitesi inanki çok hoşuma gitti, tebrikler

26. Adıyaman merkezden ben doruk. Selam web sitesi harbiden mükemmel, şukuladım 04-08-2021 17:37:42

27. Bu konu : ” Truman Show bir “açıklama filmi”ydi ” çok güzel. Merhabalar siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , hatice – 5

28. Hatay dan kimler var. Truman Show bir “açıklama filmi”ydi . merhaba arkadaşlar siteniz harbiden güzel, facebookta paylaştım , Emine – 200

29. Selamlar paylaşımın valla hayran edici, şukuladım

30. Bu konu : ” Truman Show bir “açıklama filmi”ydi ” çok güzel. Slm paylaşımınız vallaha billaha çok güzel, sağolun , mehmet – 248

31. Bolu merkezden ben emin. Selam herkese sayfan gerçekten iyi, face de paylaştım 21-08-2021 01:09:09

32. Selamın aleyküm sayfan inan ki iyi, facebookta paylaştım

33. Bu konu : ” Truman Show bir “açıklama filmi”ydi ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız yeminle çok güzel, teraziye tıkladım , gaye – 38

34. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Truman Show bir “açıklama filmi”ydi ” çok güzel. Mrb web siteniz inan ki dikkat çekici, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 389

35. Gaziantep merkezden ben memo. Slm paylaşımın inan ki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 31-08-2021 10:33:10

36. Isparta merkezden ben gaye. selamun aleyküm bu web sitesi inanki hayran edici, tebrikler 31-08-2021 19:30:00

37. Selam herkese paylaşımın cidden mükemmel, sosyal medyada paylaştım

38. Rize dan kimler var. Truman Show bir “açıklama filmi”ydi . merhaba arkadaşlar siten valla hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Hasan – 458

39. Trabzon dan kimler var. Truman Show bir “açıklama filmi”ydi . Selam herkese paylaşımınız gerçekten hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Emine – 237

40. Mrb paylaşımınız ciddiyim mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

Write A Comment