Trump, Amerika’ya iş getireceğini söyleyerek başkanlığa aday oldu, ancak Amerikalıları bir aldatmaca üzerine on binlerce Amerikalıyı işe alan 121 yıllık Amerikan merkezli bir şirketi boykot etmeye çağırdı.

Demek ki dün sağ kanat medyada dolaşan bir görüntü vardı ki bu, Goodyear şirketinin Mavi Yaşamlar Önemlidir, Tüm Yaşamlar Önemlidir veya MAGA’yı desteklediğiniz için kovulacağınızı söyleyen bir not olduğu iddia edildi. Gördüğüm anda sahte olduğunu düşünmüştüm ama bu, 85 milyon twitter takipçisine on binlerce Amerikalıyı işe alan bu Amerikan şirketi boykot etmeleri gerektiğini tweetlemek için başkanın zorba kürsüsünü kullanmaktan bir koz durmadı. Başkan, bir Amerikan şirketini kendi algılanan politikaları üzerinde deneme ve yok etme yetkisini nereden alıyor?

“Trump, Amerika’ya iş getireceğini söyleyerek başkanlığa aday oldu, ancak Amerikalıları bir aldatmaca üzerine on binlerce Amerikalıyı işe alan 121 yıllık Amerikan merkezli bir şirketi boykot etmeye çağırdı.” üzerine 11 yorum

1. Çankırı merkezden ben ziya. Selamın aleyküm paylaşımınız inanılmaz hayran bıraktı, sağolun 25-09-2020 09:08:50

2. Bursa merkezden ben Emine. Selamın aleyküm web siten vallaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 11:21:36

3. Sivas merkezden ben Gürbüz. Merhabalar sayfanız gerçekten mükemmel, linkedinde paylaştım 07-10-2020 14:51:02

Yorum yapın