FBI, CIA, ordu, hatta İç Güvenlik veya kendi kabinesi olsun… Trump hiçbir noktada kendi yönetiminin herhangi bir parçasını kontrol altına alamadı. İş için şahsen seçtiği insanlar bile. Kendisinin tuttuğu insanlar sonunda ona ihanet etti..

İnsanlar bütün gün Donald Trump yönetimi hakkında tartışabilir ama gerçekler bu. Kendi yönetimini ve ofisini kontrol etmekte o kadar kötüydü ki, kabine üyeleri onu görevden almak için 25. değişikliği kullanmayı açıkça tartıştı ve bunun gerçekten hiçbir yankısı olmadı. Alexander, cumhurbaşkanını siyasi olarak devirmek için federal yasaları ihlal edebildi ve bunun üzerine kovulmadı bile..

Ordu mensupları açıkça Başkan Trump’ı tehdit etti ve hiçbir tepki yok.. adam kendi yönetimini yönetemediği için başarısızdı. İyi bir iş adamı olma ve iş liderliği yeteneğini Beyaz Saray’a götürme vaadiyle koştu ama işinde berbattı ve başkan olarak berbattı. Trump iyi bir sözcü olurdu. Trump, gerçek bir başkan için iyi bir basın sekreteri gibi olurdu. Gürültücü ve tiksindirici olan ve insanların yüzüne tüküren biri ama sorumlu kişi olduğu için bunda asla iyi değildi..

Kontrolü elinde tutamadığı herkesin üzerinde yürümesine izin verdi. İyi bir lider değildi. İyi bir liderin kendi ekibinin kontrolünü ele geçirmesi gerekir..

Author

63 Comments

1. Siirt dan kimler var. Trump bir başarısızlıktı çünkü dört yılı boyunca HERHANGİ BİR kontrolü ele geçirmeyi başaramadı. . Mrb paylaşım harbiden dikkatimi çekti, sağolun , memo – 244

2. Merhaba herkese web siteniz harbiden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

3. Trabzon dan kimler var. Trump bir başarısızlıktı çünkü dört yılı boyunca HERHANGİ BİR kontrolü ele geçirmeyi başaramadı. . Selamlar web siten valla çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 444

4. Malatya dan kimler var. Trump bir başarısızlıktı çünkü dört yılı boyunca HERHANGİ BİR kontrolü ele geçirmeyi başaramadı. . Merhabalar web siteniz ciddiyim güzel, sosyal medyada paylaştım , doruk – 84

5. Bu konu : ” Trump bir başarısızlıktı çünkü dört yılı boyunca HERHANGİ BİR kontrolü ele geçirmeyi başaramadı. ” çok güzel. Merhabalar sayfanız yeminle iyi, teşekkürler , ali – 441

6. elif yılmaz Reply

Denizli dan kimler var. Trump bir başarısızlıktı çünkü dört yılı boyunca HERHANGİ BİR kontrolü ele geçirmeyi başaramadı. . Selam herkese bu web sitesi inan ki çok güzel, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 256

7. elif yılmaz Reply

Ardahan merkezden ben elif yılmaz. Selamlar paylaşımın cidden hayran bıraktı, facebookta paylaştım 16-07-2021 16:11:30

8. Selam sayfan vallaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

9. Uşak merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar bu web sitesi valla dikkat çekici, linkedinde paylaştım 16-07-2021 16:12:18

10. Selam herkese siten inanki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

11. Bu konu : ” Trump bir başarısızlıktı çünkü dört yılı boyunca HERHANGİ BİR kontrolü ele geçirmeyi başaramadı. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız inanki hayran edici, facebookta paylaştım , – 245

12. Niğde merkezden ben ahmet. Mrb sayfa inanki mükemmel, facebookta paylaştım 16-07-2021 16:21:32

13. Adıyaman merkezden ben memo. Merhaba herkese web siteniz vallaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım 16-07-2021 16:24:07

14. Kırşehir dan kimler var. Trump bir başarısızlıktı çünkü dört yılı boyunca HERHANGİ BİR kontrolü ele geçirmeyi başaramadı. . Selamlar siteniz vallaha billaha çok iyi, tebrikler , ziya – 311

15. Bu konu : ” Trump bir başarısızlıktı çünkü dört yılı boyunca HERHANGİ BİR kontrolü ele geçirmeyi başaramadı. ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi yeminle hayran bıraktı, facebookta paylaştım , – 213

16. Bu konu : ” Trump bir başarısızlıktı çünkü dört yılı boyunca HERHANGİ BİR kontrolü ele geçirmeyi başaramadı. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız süper ötesi çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 304

17. Bu konu : ” Trump bir başarısızlıktı çünkü dört yılı boyunca HERHANGİ BİR kontrolü ele geçirmeyi başaramadı. ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi inan ki güzel, tebrikler , hatice – 252

18. Çankırı dan kimler var. Trump bir başarısızlıktı çünkü dört yılı boyunca HERHANGİ BİR kontrolü ele geçirmeyi başaramadı. . Selamlar web siteniz inan ki dikkat çekici, teraziye tıkladım , doruk – 99

19. Balıkesir merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar bu web sitesi valla çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 16-07-2021 16:36:58

20. Şanlıurfa dan kimler var. Trump bir başarısızlıktı çünkü dört yılı boyunca HERHANGİ BİR kontrolü ele geçirmeyi başaramadı. . Merhaba paylaşımınız vallaha dikkatimi çekti, sağolun , ali – 421

21. Denizli dan kimler var. Trump bir başarısızlıktı çünkü dört yılı boyunca HERHANGİ BİR kontrolü ele geçirmeyi başaramadı. . selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 146

22. Gümüşhane merkezden ben emin. Merhaba herkese web sitesi ciddiyim hayran edici, sağolun 16-07-2021 16:45:19

23. Gümüşhane merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar siteniz harbiden hayran bıraktı, saolun 16-07-2021 16:47:55

24. Yalova merkezden ben mehmet. Merhabalar paylaşım süper ötesi güzel, şukuladım 16-07-2021 16:47:58

25. Gürbüz Reply

Isparta merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm web siten süper ötesi hoşuma gitti, teşekkürler 16-07-2021 16:49:58

26. Aydın dan kimler var. Trump bir başarısızlıktı çünkü dört yılı boyunca HERHANGİ BİR kontrolü ele geçirmeyi başaramadı. . Merhaba herkese bu web sitesi vallaha dikkat çekici, facebookta paylaştım , – 467

27. Bu konu : ” Trump bir başarısızlıktı çünkü dört yılı boyunca HERHANGİ BİR kontrolü ele geçirmeyi başaramadı. ” çok güzel. Selamlar sayfa süper ötesi dikkat çekici, teşekkürler , emin – 443

28. Kırklareli merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar siteniz yeminle iyi, teraziye tıkladım 16-07-2021 16:54:32

29. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Trump bir başarısızlıktı çünkü dört yılı boyunca HERHANGİ BİR kontrolü ele geçirmeyi başaramadı. ” çok güzel. Slm sayfa inan ki hayran edici, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 427

30. merhaba arkadaşlar paylaşımın inan ki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

31. Bursa dan kimler var. Trump bir başarısızlıktı çünkü dört yılı boyunca HERHANGİ BİR kontrolü ele geçirmeyi başaramadı. . Merhabalar web sitesi gerçekten güzel, sağolun , memo – 39

32. Selam siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

33. Bu konu : ” Trump bir başarısızlıktı çünkü dört yılı boyunca HERHANGİ BİR kontrolü ele geçirmeyi başaramadı. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz inanki çok güzel, saolun , Aylin – 395

34. elif yılmaz Reply

Bingöl merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm bu web sitesi inanılmaz mükemmel, teraziye tıkladım 18-07-2021 18:45:39

35. selamun aleyküm bu web sitesi inanılmaz çok güzel, sosyal medyada paylaştım

36. Selam paylaşımın vallaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım

37. Elazığ dan kimler var. Trump bir başarısızlıktı çünkü dört yılı boyunca HERHANGİ BİR kontrolü ele geçirmeyi başaramadı. . Selam bu web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , Aylin – 241

38. Eskişehir merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm bu web sitesi inan ki dikkat çekici, face de paylaştım 24-07-2021 09:34:50

39. Selamlar bu web sitesi valla hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

40. Siirt dan kimler var. Trump bir başarısızlıktı çünkü dört yılı boyunca HERHANGİ BİR kontrolü ele geçirmeyi başaramadı. . Selamlar sayfan yeminle mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 281

41. Rize dan kimler var. Trump bir başarısızlıktı çünkü dört yılı boyunca HERHANGİ BİR kontrolü ele geçirmeyi başaramadı. . selam arkadaşlar sayfan süper ötesi mükemmel, tebrikler , ali – 494

42. Rize merkezden ben . Selamın aleyküm bu web sitesi inanki dikkat çekici, saolun 30-07-2021 16:15:54

43. Bu konu : ” Trump bir başarısızlıktı çünkü dört yılı boyunca HERHANGİ BİR kontrolü ele geçirmeyi başaramadı. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha çok iyi, facebookta paylaştım , gaye – 103

44. Bu konu : ” Trump bir başarısızlıktı çünkü dört yılı boyunca HERHANGİ BİR kontrolü ele geçirmeyi başaramadı. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım vallaha billaha çok iyi, facebookta paylaştım , Aylin – 344

45. Sivas dan kimler var. Trump bir başarısızlıktı çünkü dört yılı boyunca HERHANGİ BİR kontrolü ele geçirmeyi başaramadı. . Selamlar siteniz harbiden mükemmel, sosyal medyada paylaştım , doruk – 413

46. Konya dan kimler var. Trump bir başarısızlıktı çünkü dört yılı boyunca HERHANGİ BİR kontrolü ele geçirmeyi başaramadı. . Mrb web siten gerçekten hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 80

47. Eskişehir dan kimler var. Trump bir başarısızlıktı çünkü dört yılı boyunca HERHANGİ BİR kontrolü ele geçirmeyi başaramadı. . Merhaba web siten inan ki hayran bıraktı, twitter da paylaştım , doruk – 172

48. Mrb paylaşımınız inanki iyi, facebookta paylaştım

49. elif yılmaz Reply

Mrb sayfanız cidden hayran edici, şukuladım

50. Bu konu : ” Trump bir başarısızlıktı çünkü dört yılı boyunca HERHANGİ BİR kontrolü ele geçirmeyi başaramadı. ” çok güzel. Merhaba paylaşımın inanki mükemmel, twitter da paylaştım , banu – 418

51. Iğdır dan kimler var. Trump bir başarısızlıktı çünkü dört yılı boyunca HERHANGİ BİR kontrolü ele geçirmeyi başaramadı. . Slm paylaşımınız ciddiyim çok güzel, facebookta paylaştım , hatice – 109

52. Gümüşhane dan kimler var. Trump bir başarısızlıktı çünkü dört yılı boyunca HERHANGİ BİR kontrolü ele geçirmeyi başaramadı. . Merhabalar siten yeminle çok hoşuma gitti, şukuladım , memo – 399

53. Selam herkese web siten vallaha billaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

54. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar sayfanız inanki dikkat çekici, teraziye tıkladım

55. Bu konu : ” Trump bir başarısızlıktı çünkü dört yılı boyunca HERHANGİ BİR kontrolü ele geçirmeyi başaramadı. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz ciddiyim iyi, şukuladım , memo – 220

56. Amasya merkezden ben ahmet. Slm web siten inanki ilgi uyandırıcı, saolun 05-09-2021 09:49:52

57. Burdur merkezden ben ali. Merhaba herkese bu web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, tebrikler 05-09-2021 11:07:44

58. Konya dan kimler var. Trump bir başarısızlıktı çünkü dört yılı boyunca HERHANGİ BİR kontrolü ele geçirmeyi başaramadı. . selamun aleyküm bu web sitesi cidden hayran edici, twitter da paylaştım , banu – 294

59. Ardahan merkezden ben ali. Selam herkese paylaşımın inan ki dikkat çekici, tebrikler 18-09-2021 20:22:21

60. Bu konu : ” Trump bir başarısızlıktı çünkü dört yılı boyunca HERHANGİ BİR kontrolü ele geçirmeyi başaramadı. ” çok güzel. Selam web sitesi ciddiyim çok güzel, facebookta paylaştım , memo – 302

Write A Comment