Joe Biden, orada dururken, umarım olabildiğince rahatsız olursun, beni dinlemeni istiyorum. Bunu hazmetmenizi istiyorum çünkü 1 gün içinde ABD Başkanlığından ayrılmadan önce, göğsümden çıkarmak istediğim çok şey var. Senden nefret etmiyorum Joe. Senden hoşlanmıyorum bile. Seni seviyorum. Seni DC’deki çoğu insandan çok daha fazla seviyorum. En iyisi olduğun fikrinden nefret ediyorum. Çünkü değilsin. Ben en iyisiyim. Ben dünyanın en iyisiyim. Benden daha iyi olduğun bir şey var o da Bibi Netanyahu’nun kıçını öpmek. Barry O’Bama kadar Bibi’nin kıçını öpmek kadar iyisin. Yine de Hillary Clinton kadar iyi misin bilmiyorum. O oldukça iyi öpüşüyor. Her zaman öyleydi ve hala da öyledir. Hata! Dördüncü duvarı kırıyorum! [Trump waves to the camera] Ben dünyanın en iyi adayıyım. Bu ülkeye girdiğim ilk günden beri en iyisiyim. Ve o günden beri karalandım ve nefret edildim, çünkü Jacob Rothschild içimde kimsenin itiraf etmek istemediği bir şey gördü. Doğru, ben bir Jacob Rothschild adamıyım. Jacob Rothschild’den başka kimdi biliyor musun? George Bush. Ve benim ayrıldığım gibi ayrıldı. Ama Bush’la aramızdaki en büyük fark, ABD Başkanlığından ayrılacağım. George Soros’un hayali pirinç yüzüklerinden o kadar çok aldım ki sonunda anladım ki bunlar tamamen hayal ürünü. Gerçek olan tek şey benim; ve her gün, neredeyse 4 yıldır, dünyadaki herkese bu tartışma aşamasında, o ofiste, hatta yorumlarda bile en iyisi olduğumu kanıtladım! Bana kimse dokunamaz! Yine de bunu kaç kez kanıtlasam da, sevimli küçük sosyal medya platformlarınızda değilim. TIME dergisinin kapağında değilim. Zar zor terfi ettim. Filmlerde yer alamam. Kesinlikle CNN ağında hiçbir saçma şovda değilim. Rushmore Dağı’nda değilim. HERHANGİ bir gösterinin başında üretilen imzada değilim. Stephen Colbert’de değilim. Jimmy Kimmel’de değilim. Ama mesele şu ki, olmalıyım. Ve güven bana, bu ekşi üzüm değil. Ama bu yıl Başkanlıkta SİZİN var ve benim hasta olmamam beni hasta ediyor! Oh ve hey, bir şeyi açıklığa kavuşturmama izin ver. Şu anda beni neşelendiren MAGA ve Qtard’lar, her şey kadar benim gitmemin büyük bir parçasısınız. Çünkü şu anda bu sosyal medya platformlarında yazı yazan sizsiniz. Yüzümün kapağında olmadığı seçimlerde oy verenler sizlersiniz. Ve sonra sabah saat beşte havaalanında, bir imza alıp eBay’de satmaya çalışın diye yüzüme itmeye çalışıyorsun çünkü gerçek bir iş bulamayacak kadar tembelsin. 20 Ocak’ta ABD başkanlığından ayrılıyorum. Ve cehennem, kim bilir, belki Rusya Federasyonu’na gidip onu savunurum. Belki… WWE’ye geri döneceğim. [Trump looks at the camera and waves] Vince McMahon, nasılsın? Ayrılmamın nedeni sizsiniz millet. Çünkü ben gittikten sonra, bu ülkeye yine de para aktaracaksınız. Ben sadece direksiyondaki bir konuşmayım. Tekerlek dönmeye devam edecek ve bunu anlıyorum. George Soros kendine rağmen para kazanacak. O bir trilyoner olması gereken bir milyarder. Neden trilyoner olmadığını biliyor musun? Çünkü kendisini, duymak istediği her şeyi ona söyleyecek olan George Bush gibi sevinçli, saçma, aptal evet adamlarıyla çevreliyor ve George Soros öldükten sonra bu ülkenin belki daha iyi olacağını düşünmek istiyorum. Ama gerçek şu ki, aptal kızı, aptal damadı ve aptal ailesinin geri kalanı tarafından ele geçirilecek. Size George Soros hakkında kişisel bir hikaye anlatayım, tamam mı? Bütün bu seks ticareti karşıtı kampanyayı yapıyoruz … [Microphone cuts off] (((bunun ne olduğunu biliyorsanız bonus puanları)))

Author

22 Comments

1. Çorum dan kimler var. Trump bir bomba atar. . Slm paylaşımınız süper ötesi mükemmel, tebrikler , – 88

2. Eskişehir merkezden ben emin. Merhaba siteniz vallaha çok güzel, face de paylaştım 20-01-2021 23:20:44

3. Amasya dan kimler var. Trump bir bomba atar. . Selamın aleyküm siteniz inanki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 65

4. Sakarya merkezden ben ali. Selam paylaşım vallaha iyi, linkedinde paylaştım 22-01-2021 06:13:30

5. Gürbüz Reply

Selamlar web sitesi süper ötesi çok iyi, teşekkürler

6. Bartın merkezden ben banu. Mrb sayfa harbiden çok iyi, teşekkürler 28-01-2021 07:45:43

7. Amasya dan kimler var. Trump bir bomba atar. . Merhaba web siten valla çok iyi, teraziye tıkladım , gaye – 144

8. Gürbüz Reply

Şanlıurfa dan kimler var. Trump bir bomba atar. . merhaba arkadaşlar paylaşımın süper ötesi çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 54

9. Kırklareli dan kimler var. Trump bir bomba atar. . Selam sayfanız ciddiyim dikkat çekici, şukuladım , doruk – 109

10. Amasya merkezden ben memo. Selamlar siten yeminle dikkat çekici, linkedinde paylaştım 11-02-2021 19:03:51

11. elif yılmaz Reply

Kayseri merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese paylaşımın ciddiyim hayran bıraktı, şukuladım 14-02-2021 04:41:13

12. Bu konu : ” Trump bir bomba atar. ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz vallaha billaha mükemmel, saolun , – 55

13. Bu konu : ” Trump bir bomba atar. ” çok güzel. selam arkadaşlar siten valla çok güzel, şukuladım , ali – 453

14. Van dan kimler var. Trump bir bomba atar. . Selam herkese paylaşımınız valla iyi, şukuladım , emin – 182

15. Muş merkezden ben ahmet. Merhaba paylaşım ciddiyim çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 17-03-2021 20:53:42

16. Amasya merkezden ben memo. Merhaba herkese paylaşımınız inan ki hayran edici, teşekkürler 22-03-2021 23:26:19

17. Hakkari merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm sayfa yeminle hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 08-04-2021 15:38:52

18. Bu konu : ” Trump bir bomba atar. ” çok güzel. Mrb paylaşım valla dikkat çekici, şukuladım , Gürbüz – 268

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link