Trump bir Cizvittir

Trump bir Cizvit, Siyonist ve Masondur. Çok kötü bir adam tarafından oynanıyorsun. Evet, Q’yu da uzun süredir araştırıyorum. Onlar sadece iyi bir polis, kötü polis rutinini oynuyorlar. Klasik Cizvit böl ve fethet tekniği. Lütfen uyan!!

“Trump bir Cizvittir” üzerine 9 yorum

1. Zonguldak merkezden ben banu. selamun aleyküm paylaşımınız harbiden çok güzel, şukuladım 11-10-2020 03:52:08

2. Adıyaman merkezden ben mehmet. Selam herkese web siteniz vallaha iyi, teşekkürler 11-10-2020 05:26:37

3. Bu konu : ” Trump bir Cizvittir ” çok güzel. Selamlar paylaşım vallaha billaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 219

4. Erzurum dan kimler var. Trump bir Cizvittir . Selam herkese web sitesi ciddiyim hayran edici, sosyal medyada paylaştım , hatice – 63

5. Bu konu : ” Trump bir Cizvittir ” çok güzel. Mrb sayfa cidden dikkatimi çekti, tebrikler , Aylin – 64

6. Bu konu : ” Trump bir Cizvittir ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım süper ötesi mükemmel, saolun , Gürbüz – 76

7. Kayseri dan kimler var. Trump bir Cizvittir . Mrb web siteniz vallaha çok güzel, şukuladım , emin – 6

Yorum yapın