Trump bir Cizvittir

Trump bir Cizvit, Siyonist ve Masondur. Çok kötü bir adam tarafından oynanıyorsun. Evet, Q’yu da uzun süredir araştırıyorum. Onlar sadece iyi bir polis, kötü polis rutinini oynuyorlar. Klasik Cizvit böl ve fethet tekniği. Lütfen uyan!!

“Trump bir Cizvittir” üzerine 40 yorum

1. Zonguldak merkezden ben banu. selamun aleyküm paylaşımınız harbiden çok güzel, şukuladım 11-10-2020 03:52:08

2. Adıyaman merkezden ben mehmet. Selam herkese web siteniz vallaha iyi, teşekkürler 11-10-2020 05:26:37

3. Bu konu : ” Trump bir Cizvittir ” çok güzel. Selamlar paylaşım vallaha billaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 219

4. Erzurum dan kimler var. Trump bir Cizvittir . Selam herkese web sitesi ciddiyim hayran edici, sosyal medyada paylaştım , hatice – 63

5. Bu konu : ” Trump bir Cizvittir ” çok güzel. Mrb sayfa cidden dikkatimi çekti, tebrikler , Aylin – 64

6. Bu konu : ” Trump bir Cizvittir ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım süper ötesi mükemmel, saolun , Gürbüz – 76

7. Kayseri dan kimler var. Trump bir Cizvittir . Mrb web siteniz vallaha çok güzel, şukuladım , emin – 6

8. Yozgat merkezden ben ali. selam arkadaşlar bu web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 26-10-2020 04:21:58

9. Bu konu : ” Trump bir Cizvittir ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten inanki dikkatimi çekti, face de paylaştım , banu – 467

10. Bu konu : ” Trump bir Cizvittir ” çok güzel. Mrb web siten inanki iyi, teraziye tıkladım , ahmet – 427

11. Düzce merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar paylaşım cidden iyi, face de paylaştım 15-11-2020 21:30:54

12. Rize dan kimler var. Trump bir Cizvittir . Merhabalar web sitesi harbiden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , hatice – 217

13. Aydın dan kimler var. Trump bir Cizvittir . Selamlar siten süper ötesi çok hoşuma gitti, tebrikler , elif yılmaz – 330

14. Bu konu : ” Trump bir Cizvittir ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız gerçekten çok iyi, tebrikler , Emine – 379

15. Ordu dan kimler var. Trump bir Cizvittir . selam arkadaşlar siten yeminle çok güzel, teşekkürler , banu – 447

16. Bu konu : ” Trump bir Cizvittir ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa ciddiyim ilgi uyandırıcı, saolun , gaye – 492

17. Bu konu : ” Trump bir Cizvittir ” çok güzel. Merhabalar sayfanız ciddiyim güzel, sosyal medyada paylaştım , doruk – 103

18. Bingöl merkezden ben banu. Mrb sayfanız inanılmaz ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 27-12-2020 11:57:57

19. Bu konu : ” Trump bir Cizvittir ” çok güzel. Merhabalar sayfan gerçekten dikkatimi çekti, şukuladım , Gürbüz – 372

20. Bu konu : ” Trump bir Cizvittir ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi valla ilgi uyandırıcı, saolun , Emine – 84

21. Tekirdağ merkezden ben gaye. Selamın aleyküm paylaşımın inan ki hayran edici, teraziye tıkladım 01-01-2021 06:42:52

22. Diyarbakır merkezden ben banu. Merhaba sayfa gerçekten hoşuma gitti, teşekkürler 08-01-2021 14:56:57

23. Çanakkale dan kimler var. Trump bir Cizvittir . Selam herkese bu web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , – 121

24. Batman dan kimler var. Trump bir Cizvittir . selamun aleyküm web siteniz inan ki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 240

25. Tekirdağ merkezden ben mehmet. Mrb sayfan vallaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 30-01-2021 22:52:49

26. Bu konu : ” Trump bir Cizvittir ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten cidden ilgi uyandırıcı, teşekkürler , gaye – 340

27. Adana merkezden ben elif yılmaz. Mrb sayfan inanki çok güzel, teraziye tıkladım 05-03-2021 13:47:49

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link