Trump bize ilk elden COVID’i göstermenin bir aldatmaca

Bu öfkeli erkek boğa, yakışıklı bir azizdir! Size bunun gerçek bir komplo olduğunu ve hatta işten hastalıklı bir gün geçirmeyi garanti edecek kadar güçlü olmadığını göstermek için önce Çin virüs kafasını ele alıyor. O gerçekten bir aziz ve halk için savaşan bir Hıristiyan peygamberdir.

İyi olduğuna sevindim !! Ve Işık’la liderlik etmesine sevindim!

“Trump bize ilk elden COVID’i göstermenin bir aldatmaca” üzerine 10 yorum

1. Çanakkale merkezden ben mehmet. Selam herkese paylaşımınız süper ötesi hayran bıraktı, şukuladım 05-10-2020 04:16:18

2. Mardin merkezden ben mehmet. Selam herkese bu web sitesi vallaha dikkatimi çekti, sağolun 05-10-2020 09:52:11

3. Zonguldak merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar paylaşımın gerçekten iyi, tebrikler 05-10-2020 09:52:29

4. Kocaeli merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar paylaşımın inan ki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 05-10-2020 10:44:32

5. Bu konu : ” Trump bize ilk elden COVID’i göstermenin bir aldatmaca ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan harbiden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , memo – 433

6. Bu konu : ” Trump bize ilk elden COVID’i göstermenin bir aldatmaca ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa ciddiyim dikkat çekici, twitter da paylaştım , hatice – 450

7. Bu konu : ” Trump bize ilk elden COVID’i göstermenin bir aldatmaca ” çok güzel. Selam paylaşım inan ki çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 285

Yorum yapın