Trump Bizi Kandırdı

Bana bok deyin. Umurumda değil. Bu gönderi, kandırılmış bu dolandırıcı tarafından.

Unutma, bir zamanlar hevesli bir Trump destekçisiydim … ama bu bokun bir sonu var.

Cumhuriyetçi Parti’nin güvenilirliği tamamen ve tümüyle aşınmaktadır. Adayımız barışçıl bir güç transferini bile kabul edemediğinde (demokrasinin en temel ilkelerinden biri değilse bile en temel ilkelerinden biri) ben veya başka bir muhafazakar nasıl ciddiye alınabilir?

Partim seçim kurallarına saygı gösteremezse, başkalarına temel Amerikan ilkelerini anlatmak için kimim?

Muhafazakarlar yalnızca ECHO CHAMBER olarak da bilinen kendi görüşlerini doğrulayan kaynaklara güvendiklerinde başkalarına sahte haberler ve tarafsız gazetecilikten bahsedeyim (newsmax, bir amerika haberi)

TLDR: Trump komplo tavşan deliğinden aşağı çekildim ve ancak ona oy verdikten sonra tüm dünya görüşümün tamamen çarpıtıldığını fark ettim.

Sanki komplo kuran herkesin başkalarının bilmediği bir şeyi bildiklerini ve bazen de haklarını bildiklerini düşünüyorum. Ama bu sefer Trump bizi kandırdı. Bu ülke boka batmadan önce bir maske tak. Tüm bunlar bittikten sonra komploları çürütmek için zaman var.

“Trump Bizi Kandırdı” üzerine 24 yorum

1. Ardahan merkezden ben emin. Merhaba herkese paylaşımınız gerçekten dikkatimi çekti, teşekkürler 23-11-2020 10:39:47

2. Kastamonu dan kimler var. Trump Bizi Kandırdı . Selam herkese bu web sitesi harbiden hayran edici, facebookta paylaştım , banu – 291

3. Tekirdağ dan kimler var. Trump Bizi Kandırdı . selam arkadaşlar paylaşımın gerçekten hoşuma gitti, tebrikler , banu – 474

4. Isparta dan kimler var. Trump Bizi Kandırdı . Selamlar web siteniz inan ki iyi, teşekkürler , gaye – 126

5. Kırıkkale merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar paylaşım inanki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 09-12-2020 16:17:38

6. Kahramanmaraş dan kimler var. Trump Bizi Kandırdı . Merhaba sayfa yeminle hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 306

7. Bu konu : ” Trump Bizi Kandırdı ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız inanılmaz hayran bıraktı, facebookta paylaştım , gaye – 68

8. Bu konu : ” Trump Bizi Kandırdı ” çok güzel. Selam herkese web sitesi yeminle dikkat çekici, tebrikler , ali – 109

9. Çorum merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm paylaşım süper ötesi hoşuma gitti, şukuladım 28-12-2020 06:42:32

10. Mersin dan kimler var. Trump Bizi Kandırdı . Selamlar siten inanki hoşuma gitti, face de paylaştım , doruk – 82

11. Rize merkezden ben Emine. Selamlar paylaşım cidden hayran bıraktı, teşekkürler 09-01-2021 08:27:52

12. Sivas merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 17-01-2021 04:48:03

13. Niğde dan kimler var. Trump Bizi Kandırdı . Selam herkese web sitesi ciddiyim iyi, linkedinde paylaştım , hatice – 340

14. Bu konu : ” Trump Bizi Kandırdı ” çok güzel. Merhaba herkese siten cidden hoşuma gitti, twitter da paylaştım , emin – 425

15. Gümüşhane merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm sayfan inanki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 08-02-2021 01:09:51

16. Ardahan dan kimler var. Trump Bizi Kandırdı . Merhabalar sayfan cidden çok güzel, teşekkürler , gaye – 222

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link