Trump bizim kahramanımız olmalı!

Benimle kal! Avrupalıyım ve ABD siyasetinde taraf tutmuyorum. Komplo kuranların çoğu Covid’in gripten daha ciddi olduğuna inanmıyor. Yani burada Covid’i olan, hastanede bir gün geçiren ve şimdiden “ilaç kullanmayan” Trump var. Yani temelde 70’lerin üzerindeki ölüm oranının çok az olduğunu kanıtladı. Ayrıca gripten daha tehlikeli olmadığını da kanıtladı. Söylediğimiz buydu, öyleyse neden herkes ondan nefret ediyor? Adam her şekilde haklı olduğumuzu kanıtladı!

“Trump bizim kahramanımız olmalı!” üzerine 40 yorum

1. Kastamonu merkezden ben ziya. Merhaba herkese web siteniz vallaha billaha mükemmel, sağolun 10-10-2020 15:39:05

2. Afyon merkezden ben gaye. Selam herkese web siteniz süper ötesi güzel, tebrikler 10-10-2020 19:11:13

3. Bu konu : ” Trump bizim kahramanımız olmalı! ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz cidden hayran edici, tebrikler , mehmet – 21

4. Ankara merkezden ben mehmet. selamun aleyküm paylaşımın valla hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 19-10-2020 05:15:28

5. Bursa merkezden ben emin. Selam herkese sayfanız cidden çok güzel, teşekkürler 22-10-2020 16:17:43

6. Manisa dan kimler var. Trump bizim kahramanımız olmalı! . Selamın aleyküm web siteniz yeminle mükemmel, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 473

7. Batman merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese web siteniz inan ki çok güzel, şukuladım 03-11-2020 01:53:21

8. Bu konu : ” Trump bizim kahramanımız olmalı! ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın cidden iyi, şukuladım , mehmet – 182

9. Denizli merkezden ben gaye. Mrb paylaşımın valla hayran bıraktı, twitter da paylaştım 10-11-2020 11:29:00

10. Bu konu : ” Trump bizim kahramanımız olmalı! ” çok güzel. Merhabalar sayfanız vallaha ilgi uyandırıcı, şukuladım , – 211

11. Bu konu : ” Trump bizim kahramanımız olmalı! ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten vallaha billaha hayran edici, linkedinde paylaştım , Emine – 192

12. Bu konu : ” Trump bizim kahramanımız olmalı! ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten inan ki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 56

13. Bu konu : ” Trump bizim kahramanımız olmalı! ” çok güzel. Selam herkese siteniz yeminle çok iyi, face de paylaştım , ali – 471

14. Bu konu : ” Trump bizim kahramanımız olmalı! ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten inanılmaz dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ali – 349

15. Bu konu : ” Trump bizim kahramanımız olmalı! ” çok güzel. Mrb siten inanki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 441

16. Bu konu : ” Trump bizim kahramanımız olmalı! ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten dikkat çekici, twitter da paylaştım , ali – 122

17. İstanbul merkezden ben memo. Slm web siteniz valla dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 06-01-2021 21:55:06

18. Bursa dan kimler var. Trump bizim kahramanımız olmalı! . Selam herkese bu web sitesi gerçekten çok iyi, teşekkürler , ahmet – 323

19. Bitlis dan kimler var. Trump bizim kahramanımız olmalı! . Mrb web sitesi vallaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 60

20. Tokat merkezden ben Gürbüz. Selam herkese paylaşımın vallaha hoşuma gitti, teşekkürler 13-01-2021 21:05:24

21. Bilecik merkezden ben ali. Slm bu web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, saolun 16-01-2021 14:46:32

22. Kayseri dan kimler var. Trump bizim kahramanımız olmalı! . Selamın aleyküm sayfanız vallaha çok güzel, teraziye tıkladım , hatice – 94

23. Uşak dan kimler var. Trump bizim kahramanımız olmalı! . Selamlar sayfan süper ötesi güzel, saolun , Gürbüz – 206

24. Afyon merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar web siten süper ötesi hayran edici, sağolun 17-02-2021 09:41:10

25. Artvin dan kimler var. Trump bizim kahramanımız olmalı! . selamun aleyküm siten ciddiyim hayran edici, facebookta paylaştım , ali – 64

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link