Trump bizim kahramanımız olmalı!

Benimle kal! Avrupalıyım ve ABD siyasetinde taraf tutmuyorum. Komplo kuranların çoğu Covid’in gripten daha ciddi olduğuna inanmıyor. Yani burada Covid’i olan, hastanede bir gün geçiren ve şimdiden “ilaç kullanmayan” Trump var. Yani temelde 70’lerin üzerindeki ölüm oranının çok az olduğunu kanıtladı. Ayrıca gripten daha tehlikeli olmadığını da kanıtladı. Söylediğimiz buydu, öyleyse neden herkes ondan nefret ediyor? Adam her şekilde haklı olduğumuzu kanıtladı!

“Trump bizim kahramanımız olmalı!” üzerine 9 yorum

1. Kastamonu merkezden ben ziya. Merhaba herkese web siteniz vallaha billaha mükemmel, sağolun 10-10-2020 15:39:05

2. Afyon merkezden ben gaye. Selam herkese web siteniz süper ötesi güzel, tebrikler 10-10-2020 19:11:13

3. Bu konu : ” Trump bizim kahramanımız olmalı! ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz cidden hayran edici, tebrikler , mehmet – 21

4. Ankara merkezden ben mehmet. selamun aleyküm paylaşımın valla hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 19-10-2020 05:15:28

5. Bursa merkezden ben emin. Selam herkese sayfanız cidden çok güzel, teşekkürler 22-10-2020 16:17:43

Yorum yapın