Farklı inanmak istedim. HRC’nin kesinlikle bir suçlu ve başkan için kötü bir seçim olduğunu düşünmek için yeterince şey görmüştüm. Medya ve düzen Trump’a o kadar ‘karşı çıktı’, ona saldırmayı hiç bırakmadılar, bu yüzden bunda bir şeyler olabileceğini ve onun aslında farklı bir şeyi temsil edebileceğini düşündüm. Nasıl bir salaktım.

Sansür için büyük baskı, seçilir seçilmez başladı. “Bunun bir daha olmasına asla izin veremeyiz” dediler. Tüm internet söylemleri ve komplo teorisyenlerinin ‘yalanları’ değerli kraliçelerinin kaybetmesinin nedeniydi ve böylece itlaf başladı. Bir ton favori youtube kanalım çöktü, alt dizinler sonunda kayboldu, gerçeği yaymak gitgide zorlaştı. Trump bu konuda ne dedi? “Gözümüz üzerinde tutuyoruz” veya buna benzer bir şey. İlk döneminde en ufak bir saniye kazanma arzusu olan ve kendi destekçilerinizin aktif sansürü hakkında kesinlikle hiçbir şey yapmayan bir başkan hayal edin. Gerçeği aramayı ve yaymayı umursayan bizler için O’nun varlığının bile kötü bir şey olduğu ortaya çıktı.

ve covid? Tüm dolandırıcılık ortaya çıkarken kim görevdeydi? O zaman, bedenlerimizi kirletmekte ısrar ettikleri bu lanet olası zehirli bokun bu “warp hızında” yayılmasını kim zorladı? Ya da bariz bir şekilde zırvalık olan seçim, buna dahil olmayan biri böyle bariz bir sikişte kıçını kaldırıp kıçına mı sokar? Bu, bazı McJob’larda yönetime terfi değildi, bu ABD başkanlığıyla ilgiliydi. Ve gerçekten, “çalmanın” açıklığı, insanları bölünmüş ve öfkeli tutmak için planın bir parçası gibi görünüyor.

Ya haklarımız için gerçekten savaşmak için hiçbir şey yapmayan kısırlaştırılmış bir uyuşturucuydu ya da rolünü oynayan ve nüfusun yarısını emen sadece kontrollü muhalefetti. Gerçek bir değişiklik yapmak için bir şeyler yapmasını ummuştum ama destekçilerine yardım etmek için hiçbir şey yapmadı. Kaybettiği için kızgın ve Joe Amca’yı lanetleyen tüm insanlar, oy verdikleri adamın bunların hiçbirini durdurmak için bir bok yapmadığını, ancak bazı işe yaramaz tweetler attığını hatırlamalıdır.

Author

32 Comments

1. İzmir dan kimler var. Trump bunu durdurmak için hiçbir şey yapmadı ve aynı yılanın üzerindeki başka bir kafa olduğunu kanıtladı . Merhabalar sayfan süper ötesi hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 39

2. İzmir merkezden ben memo. selamun aleyküm paylaşımın süper ötesi ilgi uyandırıcı, saolun 22-07-2021 01:03:41

3. Bu konu : ” Trump bunu durdurmak için hiçbir şey yapmadı ve aynı yılanın üzerindeki başka bir kafa olduğunu kanıtladı ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa inan ki hayran bıraktı, şukuladım , – 187

4. merhaba arkadaşlar paylaşımın süper ötesi çok güzel, teraziye tıkladım

5. Bu konu : ” Trump bunu durdurmak için hiçbir şey yapmadı ve aynı yılanın üzerindeki başka bir kafa olduğunu kanıtladı ” çok güzel. Slm sayfa vallaha billaha çok hoşuma gitti, saolun , mehmet – 195

6. Kırşehir dan kimler var. Trump bunu durdurmak için hiçbir şey yapmadı ve aynı yılanın üzerindeki başka bir kafa olduğunu kanıtladı . merhaba arkadaşlar sayfanız ciddiyim çok hoşuma gitti, teşekkürler , emin – 485

7. Kırıkkale dan kimler var. Trump bunu durdurmak için hiçbir şey yapmadı ve aynı yılanın üzerindeki başka bir kafa olduğunu kanıtladı . Selamlar bu web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , gaye – 197

8. Selamlar paylaşım gerçekten hoşuma gitti, teraziye tıkladım

9. Bu konu : ” Trump bunu durdurmak için hiçbir şey yapmadı ve aynı yılanın üzerindeki başka bir kafa olduğunu kanıtladı ” çok güzel. Selamın aleyküm siten inanılmaz dikkatimi çekti, teşekkürler , ali – 174

10. Erzurum dan kimler var. Trump bunu durdurmak için hiçbir şey yapmadı ve aynı yılanın üzerindeki başka bir kafa olduğunu kanıtladı . Merhabalar paylaşım yeminle çok güzel, linkedinde paylaştım , Aylin – 17

11. Bu konu : ” Trump bunu durdurmak için hiçbir şey yapmadı ve aynı yılanın üzerindeki başka bir kafa olduğunu kanıtladı ” çok güzel. Selamlar siten inanılmaz mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , – 160

12. Antalya dan kimler var. Trump bunu durdurmak için hiçbir şey yapmadı ve aynı yılanın üzerindeki başka bir kafa olduğunu kanıtladı . Slm siten inanki çok güzel, twitter da paylaştım , mehmet – 314

13. Bu konu : ” Trump bunu durdurmak için hiçbir şey yapmadı ve aynı yılanın üzerindeki başka bir kafa olduğunu kanıtladı ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, face de paylaştım , Hasan – 496

14. Selam herkese paylaşımın inanki çok iyi, teşekkürler

15. Siirt dan kimler var. Trump bunu durdurmak için hiçbir şey yapmadı ve aynı yılanın üzerindeki başka bir kafa olduğunu kanıtladı . Mrb siteniz inanılmaz dikkat çekici, twitter da paylaştım , emin – 351

16. selam arkadaşlar web siten vallaha çok iyi, face de paylaştım

17. Bu konu : ” Trump bunu durdurmak için hiçbir şey yapmadı ve aynı yılanın üzerindeki başka bir kafa olduğunu kanıtladı ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi hayran edici, tebrikler , Aylin – 55

18. Bu konu : ” Trump bunu durdurmak için hiçbir şey yapmadı ve aynı yılanın üzerindeki başka bir kafa olduğunu kanıtladı ” çok güzel. Mrb sayfan cidden çok iyi, teraziye tıkladım , memo – 450

19. Afyon merkezden ben ziya. selam arkadaşlar web siteniz vallaha mükemmel, teşekkürler 26-08-2021 21:00:30

20. Merhaba herkese paylaşımınız valla iyi, sosyal medyada paylaştım

21. Yalova merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, face de paylaştım 06-09-2021 17:11:20

22. selam arkadaşlar siten valla çok hoşuma gitti, face de paylaştım

23. Denizli dan kimler var. Trump bunu durdurmak için hiçbir şey yapmadı ve aynı yılanın üzerindeki başka bir kafa olduğunu kanıtladı . Selamın aleyküm paylaşımınız süper ötesi hoşuma gitti, tebrikler , Gürbüz – 334

24. Çanakkale merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşım ciddiyim çok güzel, linkedinde paylaştım 08-09-2021 11:47:00

25. Yalova dan kimler var. Trump bunu durdurmak için hiçbir şey yapmadı ve aynı yılanın üzerindeki başka bir kafa olduğunu kanıtladı . Merhaba sayfa ciddiyim çok güzel, linkedinde paylaştım , ahmet – 326

26. Bu konu : ” Trump bunu durdurmak için hiçbir şey yapmadı ve aynı yılanın üzerindeki başka bir kafa olduğunu kanıtladı ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , Emine – 397

27. Hatay merkezden ben Emine. Merhaba siten inanılmaz dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 12-09-2021 20:25:09

28. Bu konu : ” Trump bunu durdurmak için hiçbir şey yapmadı ve aynı yılanın üzerindeki başka bir kafa olduğunu kanıtladı ” çok güzel. Selam sayfa yeminle dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , – 183

Write A Comment