Eski başkan Trump’ın bu kadar sessiz olmasını tuhaf bulan var mı? Demek istediğim, bu onun karakterine hiçbir şekilde uymuyor. Şimdiye kadar sosyal medyanın her yerinde olacaktı. Onun üzerinde onu susturmak için bir çeşit güçleri olduğuna inanıyorum, belki şantaj veya tehlikeli tehditler.

Author

10 Comments

1. Sinop dan kimler var. Trump çok sessizdi . Merhaba web siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , ahmet – 468

2. Afyon dan kimler var. Trump çok sessizdi . Merhabalar bu web sitesi ciddiyim iyi, twitter da paylaştım , – 342

3. Amasya dan kimler var. Trump çok sessizdi . Selam web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 499

4. İzmir merkezden ben ali. Selamın aleyküm siteniz valla iyi, teraziye tıkladım 14-03-2021 00:55:12

5. Slm web sitesi vallaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım

6. Kırklareli dan kimler var. Trump çok sessizdi . Selam herkese web siteniz inanılmaz çok güzel, facebookta paylaştım , gaye – 293

7. Afyon dan kimler var. Trump çok sessizdi . Slm paylaşımınız yeminle hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , memo – 340

8. Selamın aleyküm paylaşımınız valla mükemmel, face de paylaştım

9. Bu konu : ” Trump çok sessizdi ” çok güzel. Selam paylaşımınız cidden iyi, saolun , Emine – 106

10. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Trump çok sessizdi ” çok güzel. Selamlar sayfan inanılmaz ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 182

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link