Trump / Covid- Trump gerçek bir tehlikede olabilir

Başkan Trump, kendisinin ve Melania’nın karantina altına alınacağını söyledi. Başkan ve eşi, tüm olayları iptal edeceklerini ve konutlarında kalacaklarını, onları gözden uzak tutacaklarını, büyük olasılıkla bu karantina sırasında görünmeyeceklerini hayal ediyorum.

7 AĞU “bu yüzden dışarıda bir sürü düşmanım var. Bu beni bir süreliğine son görüşmeniz olabilir. Bir çok çok çok zengin düşman ama yaptıklarımdan memnun değiller.” 10 AĞUSTOS – Başkan, gizli servis, silahlı bir kişiyi dışarı fırlatan silahlı bir kişiyi öldürürken aniden basın toplantısından çıktı. Beyaz Saray kilitlendi. 12 AĞU – Hava Kuvvetleri helikopteri bir eğitim uçuşu sırasında yerden bir kurşunla vurulduktan sonra acil iniş yapmak zorunda, mürettebat yaralandı; uçak, Joint Base Andrews dışındaki 1. Helikopter Filosuna aittir ve başkan ile diğer üst düzey hükümet yetkililerinin hareketini destekler. 18 AĞU – Washington DC’ye dönen Air Force One, Başkan gemide iken neredeyse yetkisiz bir insansız hava aracıyla çarpıştı, bu yüzden gemideki yakın muhabirler iniş sırasında onu gördü. Eylül 22 – Beyaz Saray, Başkan Trump’a gönderilen oldukça zehirli risini yakaladı.

Bu olaylardan herhangi biri birbiriyle ilgili mi? Trump bir süre ortadan kaybolacak mı ve bu bir süre görülmemekle ilgili açıklamasıyla mı ilgili?

“Trump / Covid- Trump gerçek bir tehlikede olabilir” üzerine 16 yorum

1. Amasya merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm sayfa valla dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 17:48:55

2. Denizli merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar sayfa ciddiyim dikkatimi çekti, şukuladım 02-10-2020 19:25:37

3. Aksaray merkezden ben gaye. Merhaba sayfan vallaha billaha iyi, teşekkürler 02-10-2020 19:32:32

4. Konya merkezden ben mehmet. Slm sayfan valla çok güzel, linkedinde paylaştım 02-10-2020 19:58:22

5. Çanakkale merkezden ben Aylin. selamun aleyküm sayfanız inan ki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 20:03:03

6. Konya merkezden ben Gürbüz. Selam paylaşım harbiden çok güzel, teraziye tıkladım 03-10-2020 07:47:05

7. Bu konu : ” Trump / Covid- Trump gerçek bir tehlikede olabilir ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın inanki hayran bıraktı, twitter da paylaştım , Gürbüz – 414

8. Bu konu : ” Trump / Covid- Trump gerçek bir tehlikede olabilir ” çok güzel. Selamlar sayfan gerçekten çok hoşuma gitti, sağolun , ziya – 495

9. Elazığ dan kimler var. Trump / Covid- Trump gerçek bir tehlikede olabilir . Selamlar paylaşımın vallaha billaha çok iyi, şukuladım , ziya – 39

Yorum yapın