Trump Değerlendirilirse, yakın gelecekte İran’la bir savaş görebilir miyiz?

Şu anda muharebe hatları çiziliyor, Türkiye ve Rusya aylardır İsrail sınırının kuzeyinde Suriye’de asker topluyor. “Eğitim tatbikatları” İran şimdi Amerikan Vatandaşlarına e-posta gönderen bir grubun parçası olarak suçlanıyor. Trump, yaklaşık bir ay önce BAE ve Bahreyn ile İsrail arasındaki bağları normalleştirdi ve şimdi bu hafta sonu İsrail, Sudan ile barışı normalleştiriyor. Ortadoğu’da, yaklaşan potansiyel bir savaş için savaş hatlarının çizildiğini görüyor muyuz?

“Trump Değerlendirilirse, yakın gelecekte İran’la bir savaş görebilir miyiz?” üzerine 47 yorum

1. Konya dan kimler var. Trump Değerlendirilirse, yakın gelecekte İran’la bir savaş görebilir miyiz? . Selamlar siten vallaha hayran bıraktı, teşekkürler , banu – 146

2. Bu konu : ” Trump Değerlendirilirse, yakın gelecekte İran’la bir savaş görebilir miyiz? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , memo – 143

3. Diyarbakır dan kimler var. Trump Değerlendirilirse, yakın gelecekte İran’la bir savaş görebilir miyiz? . Slm web siteniz vallaha iyi, tebrikler , ziya – 202

4. Kahramanmaraş merkezden ben ziya. Mrb web siten ciddiyim iyi, teraziye tıkladım 22-10-2020 14:56:21

5. Manisa dan kimler var. Trump Değerlendirilirse, yakın gelecekte İran’la bir savaş görebilir miyiz? . Mrb sayfanız süper ötesi güzel, tebrikler , memo – 407

6. Hakkari dan kimler var. Trump Değerlendirilirse, yakın gelecekte İran’la bir savaş görebilir miyiz? . Selam sayfanız ciddiyim güzel, tebrikler , gaye – 36

7. Çanakkale merkezden ben banu. Merhaba web siteniz inanki güzel, teraziye tıkladım 22-10-2020 19:50:12

8. Bilecik dan kimler var. Trump Değerlendirilirse, yakın gelecekte İran’la bir savaş görebilir miyiz? . Slm siteniz gerçekten hoşuma gitti, şukuladım , hatice – 84

9. Balıkesir dan kimler var. Trump Değerlendirilirse, yakın gelecekte İran’la bir savaş görebilir miyiz? . selamun aleyküm paylaşımın süper ötesi dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , emin – 274

10. Konya dan kimler var. Trump Değerlendirilirse, yakın gelecekte İran’la bir savaş görebilir miyiz? . Slm bu web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Emine – 404

11. Mersin dan kimler var. Trump Değerlendirilirse, yakın gelecekte İran’la bir savaş görebilir miyiz? . selamun aleyküm siten gerçekten hayran edici, face de paylaştım , hatice – 173

12. Bu konu : ” Trump Değerlendirilirse, yakın gelecekte İran’la bir savaş görebilir miyiz? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız valla çok güzel, linkedinde paylaştım , Hasan – 310

13. Kahramanmaraş merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm bu web sitesi yeminle dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 08-11-2020 21:11:50

14. Bu konu : ” Trump Değerlendirilirse, yakın gelecekte İran’la bir savaş görebilir miyiz? ” çok güzel. selamun aleyküm siten cidden çok hoşuma gitti, tebrikler , Emine – 499

15. Sivas merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm sayfa yeminle hoşuma gitti, teraziye tıkladım 14-11-2020 14:31:54

16. Bu konu : ” Trump Değerlendirilirse, yakın gelecekte İran’la bir savaş görebilir miyiz? ” çok güzel. Slm web siten ciddiyim güzel, facebookta paylaştım , memo – 269

17. Muş merkezden ben Gürbüz. Selam herkese sayfanız harbiden ilgi uyandırıcı, şukuladım 25-11-2020 15:27:11

18. Diyarbakır dan kimler var. Trump Değerlendirilirse, yakın gelecekte İran’la bir savaş görebilir miyiz? . Selam herkese siteniz vallaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 157

19. Kilis merkezden ben emin. Selamlar sayfanız vallaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 08-12-2020 04:55:54

20. Kayseri merkezden ben memo. Mrb web siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 08-12-2020 15:45:55

21. Bu konu : ” Trump Değerlendirilirse, yakın gelecekte İran’la bir savaş görebilir miyiz? ” çok güzel. Merhabalar paylaşım valla hoşuma gitti, teşekkürler , elif yılmaz – 259

22. Manisa dan kimler var. Trump Değerlendirilirse, yakın gelecekte İran’la bir savaş görebilir miyiz? . Merhaba herkese siteniz inanki çok iyi, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 186

23. Balıkesir dan kimler var. Trump Değerlendirilirse, yakın gelecekte İran’la bir savaş görebilir miyiz? . Mrb sayfanız ciddiyim çok hoşuma gitti, face de paylaştım , elif yılmaz – 157

24. Konya merkezden ben emin. Selamın aleyküm sayfan harbiden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 27-12-2020 11:40:32

25. Gaziantep dan kimler var. Trump Değerlendirilirse, yakın gelecekte İran’la bir savaş görebilir miyiz? . selam arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, tebrikler , – 295

26. Zonguldak dan kimler var. Trump Değerlendirilirse, yakın gelecekte İran’la bir savaş görebilir miyiz? . Selamlar sayfan gerçekten mükemmel, teraziye tıkladım , Aylin – 225

27. Burdur merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım 01-01-2021 16:53:44

28. Diyarbakır merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar siteniz yeminle çok iyi, twitter da paylaştım 14-01-2021 18:06:21

29. Kütahya merkezden ben gaye. Selam paylaşımın vallaha billaha hayran edici, linkedinde paylaştım 19-01-2021 04:53:05

30. Bu konu : ” Trump Değerlendirilirse, yakın gelecekte İran’la bir savaş görebilir miyiz? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım gerçekten hoşuma gitti, saolun , gaye – 200

31. Bu konu : ” Trump Değerlendirilirse, yakın gelecekte İran’la bir savaş görebilir miyiz? ” çok güzel. Mrb paylaşımın ciddiyim ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Emine – 225

32. Kütahya merkezden ben hatice. selam arkadaşlar paylaşım ciddiyim çok iyi, sağolun 05-02-2021 17:12:39

33. Hakkari merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar bu web sitesi yeminle çok iyi, sosyal medyada paylaştım 08-02-2021 00:54:48

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link