Trump Demokrat bir köstebek

Trump’ın Clinton’larla olan önceki ilişkisine bakarsanız, Trump’ın Cumhuriyetçi partiyi bölmek için iktidara getirilmiş bir Demokrat köstebek olduğu anlaşılıyor. Hem Bill hem de Don’un Epstein ile yakın bir ilişkisi vardı, yolları birden fazla kez kesişti. Bir zamanlar Pres. Trump, Gürcistan’daki özel seçimlere hile karıştırılacağını söylemeye başladı ve boykot fikrinin planlandığını söyledi, çok açık hale geldi. Trump’ın Clinton / Demokratlar kısmında bir kullanıcı arayüzü olup olmadığı tartışmalı, ancak varlıklı / güçlü / egoist bir kişinin partisinin temel argümanlarını kullanarak her iki partide de nasıl koştuğunu ve durmaksızın argümanlarla aşırıya kaçabildiğini görmek kolaydır. sosyal medya blitzkrieg.

“Trump Demokrat bir köstebek” üzerine 16 yorum

1. Karaman merkezden ben Emine. selam arkadaşlar sayfan inanılmaz çok hoşuma gitti, face de paylaştım 06-01-2021 17:20:17

2. Osmaniye merkezden ben . Selam bu web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, teşekkürler 06-01-2021 18:47:55

3. Kayseri merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar sayfanız vallaha billaha mükemmel, linkedinde paylaştım 06-01-2021 19:01:10

4. Manisa dan kimler var. Trump Demokrat bir köstebek . Selam sayfanız gerçekten mükemmel, sağolun , Gürbüz – 228

5. Yalova dan kimler var. Trump Demokrat bir köstebek . selam arkadaşlar sayfanız süper ötesi hayran bıraktı, şukuladım , ali – 238

6. Karabük merkezden ben Emine. selamun aleyküm siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 06-01-2021 23:22:27

7. Sakarya dan kimler var. Trump Demokrat bir köstebek . merhaba arkadaşlar web sitesi yeminle hayran bıraktı, teraziye tıkladım , emin – 475

8. Muğla merkezden ben ahmet. Merhabalar sayfa inanki güzel, facebookta paylaştım 11-01-2021 18:26:12

9. Konya merkezden ben Emine. selamun aleyküm siteniz ciddiyim hayran edici, sağolun 21-01-2021 01:18:53

10. Bu konu : ” Trump Demokrat bir köstebek ” çok güzel. Selamlar sayfan harbiden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , memo – 221

11. Bu konu : ” Trump Demokrat bir köstebek ” çok güzel. Slm paylaşım inanılmaz hoşuma gitti, facebookta paylaştım , hatice – 429

12. Kilis dan kimler var. Trump Demokrat bir köstebek . merhaba arkadaşlar sayfanız süper ötesi çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 421

13. Bu konu : ” Trump Demokrat bir köstebek ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi vallaha billaha mükemmel, saolun , elif yılmaz – 39

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link