Öyleyse neden sosyal medya yayıncıları Trump’ı ve diğerlerini Twitter’da engellesin? Plan, WhatsApp veya Signal gibi güvenli, E2E şifreli bir sohbet programında daha iyi uygulanmaz mıydı? 🤔 Demokrat Partinin paramiliter kolu tam da bunu mu yaptı?

Aynı şekilde, eğer sosyal medyanın askıya alınması, ikinci suçlama teşebbüsleri ve Başkan Trump’a yönelik ana akım medyanın utandırıcılığı gerçekten güvenlik ve özgürlüğü sağlamakla ilgiliyse, o zaman bu şirketler devlet destekli terörizmin bilinen Liderlerini de susturmamalı; insan haklarının bastırılması; aktif soykırım / pop kontrol programları olan devletler? İkiyüzlülük?

Tamam, şimdi bariz olan, bence daha olası bir senaryo, Big Tech’in hesapları bloke etmesi / askıya alması çünkü kendileri için bir tekel sağlamak istiyorlar. Bu, sosyal medya platformlarının ve web barındırma hizmetinin büyük ölçüde çoğu insanın iki eliyle güvenebileceği bir dizi şirketin hakimiyetinde olduğunu öne süren diğer bilgilere dayanmaktadır.

JimBob hariç. JimBob’un sadece bir eli var.

Author

13 Comments

1. Samsun dan kimler var. Trump destekçileri, Kongre Binası’na baskın yapmak için gerçekten komplo kuruyorlarsa … . Merhaba bu web sitesi inanılmaz güzel, saolun , Aylin – 319

2. selamun aleyküm web siten gerçekten hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

3. selam arkadaşlar paylaşımın inanılmaz çok güzel, teşekkürler

4. Şırnak dan kimler var. Trump destekçileri, Kongre Binası’na baskın yapmak için gerçekten komplo kuruyorlarsa … . Merhaba sayfa inanki çok güzel, tebrikler , Hasan – 372

5. Tunceli merkezden ben doruk. Selam siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 23-01-2021 21:51:08

6. Bolu dan kimler var. Trump destekçileri, Kongre Binası’na baskın yapmak için gerçekten komplo kuruyorlarsa … . Selam herkese web sitesi gerçekten güzel, saolun , gaye – 340

7. Bu konu : ” Trump destekçileri, Kongre Binası’na baskın yapmak için gerçekten komplo kuruyorlarsa … ” çok güzel. Slm web siten süper ötesi çok hoşuma gitti, teşekkürler , Emine – 41

8. Mrb paylaşım cidden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

9. Şırnak dan kimler var. Trump destekçileri, Kongre Binası’na baskın yapmak için gerçekten komplo kuruyorlarsa … . Slm web siteniz süper ötesi hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , mehmet – 159

10. İzmir merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm siteniz valla mükemmel, sağolun 18-02-2021 18:50:02

11. Merhaba paylaşımınız ciddiyim çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

12. Aydın dan kimler var. Trump destekçileri, Kongre Binası’na baskın yapmak için gerçekten komplo kuruyorlarsa … . merhaba arkadaşlar web siteniz süper ötesi iyi, şukuladım , – 60

13. Bu konu : ” Trump destekçileri, Kongre Binası’na baskın yapmak için gerçekten komplo kuruyorlarsa … ” çok güzel. Selamlar paylaşım harbiden dikkatimi çekti, saolun , Aylin – 124

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link