Trump destekçileri R / komployu devraldı

Mayıs ayının sonlarında, bir tür İsa gibi kozu gerçekten zorlayan ilk gönderiyi gördüm. O zamandan beri giderek daha fazla gönderi Cumhuriyet propogandası gibi görünüyor. Herkes kozun Jeffrey Epstein’ın onunla parti yapan eski arkadaşı olduğunu unuttu. Denizaltı temelde tam bir cumhuriyetçi oldu, kozu eleştirmek sizi olumsuz oyladı, sessiz bir tugay pratik olarak denizaltını ele geçirdi. 4 yıl boyunca koz sağlık kriziyle ilgili kesinlikle hiçbir şey yapmadı, ancak seçimlerden sadece 5 ay önce bir şeyler yapmaya başladı ve o zaman bile asla halk sağlığı hizmeti vermeyeceğinden şüphe yok. İnsanların temelde “seçkinlerin” ifşacısı olduğu zaman kozlarını görüyorum. Hayatında hiç yoksulluk görmemiş zengin bir hıyar, birçok kez cinsel tacizciyle parti yapan bir elit. İnsanların r / komplo için göç etmek zorunda kalması NOPOL, denizaltının trump destekçileri tarafından sessizce tugay edildiğini açıkça ortaya koyuyor.

“Trump destekçileri R / komployu devraldı” üzerine 19 yorum

1. Sinop merkezden ben banu. Mrb siteniz vallaha billaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 26-08-2020 11:15:39

2. Kırıkkale merkezden ben mehmet. Merhabalar siten valla hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 26-08-2020 11:18:52

3. Kütahya merkezden ben ahmet. Selam herkese paylaşımınız valla mükemmel, sosyal medyada paylaştım 30-08-2020 02:28:02

4. Gaziantep merkezden ben ahmet. selamun aleyküm sayfanız inanki çok güzel, twitter da paylaştım 08-09-2020 17:59:16

5. Niğde merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar sayfan gerçekten iyi, twitter da paylaştım 02-10-2020 11:21:06

6. Edirne merkezden ben gaye. selamun aleyküm web siten harbiden mükemmel, sosyal medyada paylaştım 09-10-2020 19:37:21

7. Niğde dan kimler var. Trump destekçileri R / komployu devraldı . Merhaba herkese sayfanız ciddiyim çok hoşuma gitti, tebrikler , banu – 160

Yorum yapın