Trump, dünyaya ne kadar “çabuk” “iyileştiğini”, dolayısıyla ne kadar “güçlü” ve “sağlıklı” olduğunu ve covid’in “o kadar büyük bir anlaşma olmadığı” konusunda haklı olduğunu göstermek için covid testini mi yaptı?

“Test”, Trump’ın kişisel doktoru tarafından uygulandı, hastaneye gitmeden önce hafif semptomlar kişisel doktor tarafından “kaydedildi”, “yüksek ateş” de, kişisel doktorun tavsiyesi üzerine hastanede kontrol edildi.

Hastaneye gelir gelmez doktorlar hiçbir belirti, ateş görmüyorlar, testi tekrar yapmıyorlar ama her şey için kişisel doktorun sözünü alıyorlar.

Böylelikle artık tüm dünyanın Covid’i ne kadar “iyi” idare ettiğini, ne kadar çabuk “iyileştiğini”, ne kadar “güçlü ve sağlıklı” olduğunu ve virüs konusunda başından beri haklı olduğunu “o kadar büyük olmadığına” izlettirdiler. anlaştık mı”. Kimse??

“Trump, dünyaya ne kadar “çabuk” “iyileştiğini”, dolayısıyla ne kadar “güçlü” ve “sağlıklı” olduğunu ve covid’in “o kadar büyük bir anlaşma olmadığı” konusunda haklı olduğunu göstermek için covid testini mi yaptı?” üzerine 8 yorum

1. Kocaeli merkezden ben Gürbüz. Selamlar web siteniz inan ki dikkat çekici, teraziye tıkladım 03-10-2020 21:19:23

2. Elazığ merkezden ben ali. Merhabalar web sitesi inanki güzel, teraziye tıkladım 03-10-2020 21:31:00

3. Yalova merkezden ben elif yılmaz. Slm siteniz cidden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 04-10-2020 06:45:12

4. Zonguldak merkezden ben banu. Merhaba bu web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, saolun 13-10-2020 17:30:03

5. Aydın dan kimler var. Trump, dünyaya ne kadar “çabuk” “iyileştiğini”, dolayısıyla ne kadar “güçlü” ve “sağlıklı” olduğunu ve covid’in “o kadar büyük bir anlaşma olmadığı” konusunda haklı olduğunu göstermek için covid testini mi yaptı? . merhaba arkadaşlar paylaşım valla iyi, sağolun , ziya – 256

6. Kırklareli dan kimler var. Trump, dünyaya ne kadar “çabuk” “iyileştiğini”, dolayısıyla ne kadar “güçlü” ve “sağlıklı” olduğunu ve covid’in “o kadar büyük bir anlaşma olmadığı” konusunda haklı olduğunu göstermek için covid testini mi yaptı? . selamun aleyküm sayfanız gerçekten dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , Hasan – 95

Yorum yapın