Bu gece bu konuşmayı dinlerken gerçekten farklı bir zaman çizgisinde olduğumu hissediyorum. Biden’ın ülkeyi nasıl tecrit etmek istediğini anlatıyor, ancak yayılmayı yavaşlatmak için 15 günün tamamını başlatan kendisi.

Fauci’nin ne kadar kötü olduğundan ve nasıl kovulması gerektiğinden bahsediyor ama yine de onu kovmadı ve hatta bugün hala bulunduğu platforma yükseltti.

Kısaca aşı pasaportlarından bahsetti (30 saniyeden daha kısa bir süre için) ama Warp Speed ​​Operasyonu olmasaydı 3-5 yıl boyunca aşı pasaportu bile olmayacaktı.

Bu adam nefret ettiği ve aleyhinde konuştuğu politikacıyla aynı oldu.

13 Comments

1. Bu konu : ” Trump, Fauci’nin nasıl kovulması gerektiği konusunda durup dururken, kendisi Fauci’yi kovmadı ve ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın vallaha dikkat çekici, teşekkürler , – 449

2. Bu konu : ” Trump, Fauci’nin nasıl kovulması gerektiği konusunda durup dururken, kendisi Fauci’yi kovmadı ve ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım ciddiyim güzel, facebookta paylaştım , Gürbüz – 17

3. Kütahya merkezden ben emin. Selamın aleyküm paylaşım valla çok güzel, şukuladım 22-08-2021 18:07:21

4. Selam herkese bu web sitesi harbiden hayran edici, face de paylaştım

5. Bu konu : ” Trump, Fauci’nin nasıl kovulması gerektiği konusunda durup dururken, kendisi Fauci’yi kovmadı ve ” çok güzel. Slm paylaşımınız cidden hayran edici, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 403

6. Bu konu : ” Trump, Fauci’nin nasıl kovulması gerektiği konusunda durup dururken, kendisi Fauci’yi kovmadı ve ” çok güzel. Selam sayfanız inan ki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 76

7. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm siten gerçekten hoşuma gitti, şukuladım

8. Trabzon dan kimler var. Trump, Fauci’nin nasıl kovulması gerektiği konusunda durup dururken, kendisi Fauci’yi kovmadı ve . Selamın aleyküm sayfa yeminle güzel, sağolun , hatice – 330

9. Hakkari merkezden ben ali. Selam herkese paylaşım süper ötesi dikkat çekici, facebookta paylaştım 31-08-2021 18:02:00

10. Bu konu : ” Trump, Fauci’nin nasıl kovulması gerektiği konusunda durup dururken, kendisi Fauci’yi kovmadı ve ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha güzel, saolun , Aylin – 387

11. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Trump, Fauci’nin nasıl kovulması gerektiği konusunda durup dururken, kendisi Fauci’yi kovmadı ve ” çok güzel. Mrb web sitesi harbiden iyi, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 378

12. Bu konu : ” Trump, Fauci’nin nasıl kovulması gerektiği konusunda durup dururken, kendisi Fauci’yi kovmadı ve ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız inanılmaz ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , – 36

13. Bu konu : ” Trump, Fauci’nin nasıl kovulması gerektiği konusunda durup dururken, kendisi Fauci’yi kovmadı ve ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın inanılmaz iyi, linkedinde paylaştım , Emine – 4

Write A Comment