Trump Beyaz Saray’dan ayrıldıktan ve Florida’ya gittikten sonra bunu hepimiz biliyoruz ve o, Vali DeSantis ile aday arkadaşı olarak yarışmayı düşüneceğini söyledi. Ayrıca Vali DeSantis, Trump’ın yapmak istediği tüm yasalarla geçiyor. Bence Trump Florida’da ipleri elinde tutuyor ve bize DC’nin ve MSM’nin ne kadar büyük bir şaka olduğunu gösterecek.

45 Comments

1. Kırklareli dan kimler var. Trump Florida’yı yönetiyor . selamun aleyküm bu web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, şukuladım , ali – 412

2. Bu konu : ” Trump Florida’yı yönetiyor ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız ciddiyim çok güzel, twitter da paylaştım , hatice – 303

3. Gürbüz Reply

Eskişehir dan kimler var. Trump Florida’yı yönetiyor . Merhabalar web siteniz harbiden hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Gürbüz – 44

4. Trabzon merkezden ben hatice. Selam herkese bu web sitesi vallaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 05-06-2021 23:47:29

5. Bu konu : ” Trump Florida’yı yönetiyor ” çok güzel. Selam sayfan yeminle hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ziya – 452

6. Selamlar web sitesi vallaha billaha hayran edici, linkedinde paylaştım

7. Edirne merkezden ben Aylin. Slm sayfanız vallaha billaha hayran bıraktı, teşekkürler 09-06-2021 18:41:00

8. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanki hoşuma gitti, sağolun

9. Yalova merkezden ben doruk. Merhaba herkese bu web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım 22-06-2021 20:13:18

10. Hakkari merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar sayfanız vallaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 22-06-2021 22:35:52

11. Kayseri dan kimler var. Trump Florida’yı yönetiyor . Selam herkese siten gerçekten çok güzel, saolun , ali – 396

12. Sakarya merkezden ben mehmet. Merhaba web siten ciddiyim hayran bıraktı, tebrikler 23-06-2021 06:18:40

13. Gürbüz Reply

Hatay merkezden ben Gürbüz. Selam web siteniz harbiden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 23-06-2021 09:10:14

14. Bu konu : ” Trump Florida’yı yönetiyor ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım inanılmaz güzel, şukuladım , Aylin – 174

15. Gürbüz Reply

İzmir merkezden ben Gürbüz. Selamlar sayfan valla çok hoşuma gitti, face de paylaştım 23-06-2021 21:02:58

16. Bu konu : ” Trump Florida’yı yönetiyor ” çok güzel. Merhaba web siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 102

17. Diyarbakır dan kimler var. Trump Florida’yı yönetiyor . Merhaba herkese web sitesi cidden iyi, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 341

18. Kilis merkezden ben gaye. Selamın aleyküm siten ciddiyim dikkat çekici, tebrikler 24-06-2021 03:30:51

19. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha billaha çok güzel, şukuladım

20. Ağrı dan kimler var. Trump Florida’yı yönetiyor . Slm bu web sitesi vallaha mükemmel, şukuladım , mehmet – 464

21. Bu konu : ” Trump Florida’yı yönetiyor ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan inan ki iyi, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 239

22. Hakkari dan kimler var. Trump Florida’yı yönetiyor . merhaba arkadaşlar sayfan ciddiyim dikkatimi çekti, şukuladım , Aylin – 164

23. Bu konu : ” Trump Florida’yı yönetiyor ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi süper ötesi güzel, şukuladım , doruk – 472

24. Gümüşhane dan kimler var. Trump Florida’yı yönetiyor . Merhaba paylaşımın valla hoşuma gitti, face de paylaştım , Emine – 301

25. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha çok iyi, şukuladım

26. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Trump Florida’yı yönetiyor ” çok güzel. selamun aleyküm web siten inanki mükemmel, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 290

27. Selam sayfa valla hoşuma gitti, facebookta paylaştım

28. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Trump Florida’yı yönetiyor ” çok güzel. Merhaba web siteniz vallaha çok güzel, saolun , elif yılmaz – 385

29. Merhaba herkese paylaşımınız cidden güzel, twitter da paylaştım

30. Bu konu : ” Trump Florida’yı yönetiyor ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten vallaha mükemmel, linkedinde paylaştım , ali – 339

31. Merhaba herkese sayfan inan ki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

32. Adıyaman dan kimler var. Trump Florida’yı yönetiyor . selam arkadaşlar paylaşım vallaha billaha çok güzel, linkedinde paylaştım , ali – 203

33. Bu konu : ” Trump Florida’yı yönetiyor ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız inanılmaz iyi, facebookta paylaştım , emin – 265

34. elif yılmaz Reply

Kırklareli merkezden ben elif yılmaz. Slm web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 18-08-2021 14:35:36

35. Kastamonu dan kimler var. Trump Florida’yı yönetiyor . Selamlar paylaşımın gerçekten mükemmel, facebookta paylaştım , banu – 176

36. Merhaba herkese web siten ciddiyim çok iyi, sosyal medyada paylaştım

37. Bu konu : ” Trump Florida’yı yönetiyor ” çok güzel. Slm siteniz cidden hayran edici, face de paylaştım , mehmet – 168

38. Bu konu : ” Trump Florida’yı yönetiyor ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten harbiden iyi, teşekkürler , hatice – 97

39. Erzurum merkezden ben Hasan. Merhabalar sayfa cidden hayran bıraktı, teraziye tıkladım 25-08-2021 08:34:51

40. Şırnak merkezden ben . Selam herkese sayfa harbiden dikkat çekici, teşekkürler 26-08-2021 04:22:56

41. selam arkadaşlar web siteniz harbiden çok hoşuma gitti, sağolun

42. Amasya merkezden ben . Merhaba paylaşımın cidden iyi, tebrikler 09-09-2021 18:11:25

43. Eskişehir merkezden ben . selamun aleyküm web sitesi vallaha billaha iyi, tebrikler 26-09-2021 10:28:19

44. Bu konu : ” Trump Florida’yı yönetiyor ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız inanılmaz hayran bıraktı, face de paylaştım , ali – 465

Write A Comment