Trump, Game of Thrones’tan Cersi’ye benziyor

https://img.europapress.es/fotoweb/fotonoticia_20160504171422_1024.jpg

Tamam, Game of Thrones izlemediyseniz o zaman benzetmeyi almayacak, benimle kalacaksınız ve anlayacaksınız. Onu izleyen herkesin bildiği gibi Game of Thrones’un son sezonunun berbat olduğunu. SPOİLER UYARISI Geçen sezonu izlemediyseniz ve okumayı bırakmak istiyorsanız. Yani temelde finalden önceki mevsimleri izleyen herkes Cersi’den gerçekten nefret ediyordu. İğrenç, hedonist, elit doğumlu bir kötü adam olarak yaygın bir şekilde hor görülen çilekli sarışın bir amcıktı. Bu görüşü, MSM okuyucularının çoğunun Trump hakkında düşündükleriyle karşılaştıralım, hiç de farklı değil.

Ancak bu şekilde oynanmadı. Hepimiz Danerys’in kazanmasını istiyorduk. Başkente uç ve devral. Bu nasıl oldu? Çok iyi değil? Kings Landing’de yaşayan insanların% 99’unun Cersi’nin bu çatışmayı kazanmasını çok seveceğine bahse girerim. Trump ile buradayız. Evet, onun hakkında söylediğiniz her şey o ama eğer bu Trump / Cersi ise ya da yabancı bir düşmanın elinde ölüm ve yıkım ise o zaman bu bir beyinsizdir.

“Trump, Game of Thrones’tan Cersi’ye benziyor” üzerine 19 yorum

1. Aydın merkezden ben doruk. Selamlar web siteniz valla hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 17-08-2020 13:14:57

2. Hakkari merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşımınız cidden hoşuma gitti, teraziye tıkladım 17-08-2020 13:15:03

3. Adana merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm sayfan inanılmaz mükemmel, twitter da paylaştım 22-08-2020 01:42:22

4. Artvin merkezden ben mehmet. Merhabalar web siteniz vallaha billaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 10:08:43

5. Edirne dan kimler var. Trump, Game of Thrones’tan Cersi’ye benziyor . Selam herkese siteniz valla hayran edici, şukuladım , banu – 62

6. Zonguldak merkezden ben . Selamlar bu web sitesi inanki hayran edici, teraziye tıkladım 20-10-2020 21:38:43

7. Bu konu : ” Trump, Game of Thrones’tan Cersi’ye benziyor ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın valla güzel, şukuladım , ali – 264

Yorum yapın