Elit,% 1 veya iktidardakilere ne demek isterseniz on yıllar önce kazandı.

https://youtu.be/Z1EA2ohrt5Q

Bu video, onlarca yıl önce neden kaybettiğimizi açıklıyor. Bu, 37 yıl önce 1984 yılında kaydedildi. O zaman çok geç kaldıysa, artık kesinlikle çok geç (sanırım bu konuda bir şey yapmak için çok geç olduğunu söyledi).

İnternet, kitlelerin beyinlerini yıkamalarını kolaylaştırdı.

En iyi tarikatlar, yabancılar yasaklanarak ve yabancılarla iletişim kurmanın her yolu ile yapılır. Bir kült kolaylıkla başlatılabilir. Küçük bir topluluk bulun, yetişkinleri yolunuza ikna edin. Yabancıların her türlü iletişimini yasaklayın ve size karşı çıkan herkesi susturun. Yetişkin nüfusu yanınıza aldığınızda, çocukları ne istediğiniz konusunda eğitin ve onlar sadece sizin onlara öğrettiklerinizi bilerek büyürler. Kült lideri için bu durumda cehalet mutluluktur.

Şimdi bir ülkenin eğitim sistemini, medyasını ve hükümetini kontrol edebildiğinizi hayal edin. Kontrolünüzdeki bu 3 şeyle insanlık tarihinin en büyük kültünü yaratabilirsiniz.

gönderen … RoseFunera1
[comments]

Author

15 Comments

1. Merhaba siteniz ciddiyim hayran edici, teraziye tıkladım

2. Bu konu : ” Trump gelmeden önce neden mahkum olduk? ” çok güzel. Selam paylaşımınız vallaha billaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ahmet – 266

3. Bu konu : ” Trump gelmeden önce neden mahkum olduk? ” çok güzel. Selamlar sayfan inan ki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , memo – 449

4. Bu konu : ” Trump gelmeden önce neden mahkum olduk? ” çok güzel. Merhabalar web siteniz inanılmaz dikkat çekici, tebrikler , ziya – 213

5. selamun aleyküm sayfan harbiden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

6. elif yılmaz Reply

Osmaniye merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese siteniz vallaha billaha çok güzel, sağolun 15-01-2021 14:05:47

7. Bu konu : ” Trump gelmeden önce neden mahkum olduk? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın vallaha billaha dikkat çekici, facebookta paylaştım , – 42

8. Aksaray dan kimler var. Trump gelmeden önce neden mahkum olduk? . Selamlar paylaşımınız harbiden çok iyi, sağolun , ahmet – 54

9. Bu konu : ” Trump gelmeden önce neden mahkum olduk? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız yeminle çok iyi, teşekkürler , Emine – 87

10. Artvin merkezden ben hatice. Merhaba herkese sayfan yeminle çok iyi, linkedinde paylaştım 28-01-2021 20:37:08

11. Batman dan kimler var. Trump gelmeden önce neden mahkum olduk? . selamun aleyküm siten harbiden güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 295

12. Şırnak merkezden ben doruk. Selamın aleyküm paylaşımın yeminle hayran bıraktı, teşekkürler 11-02-2021 23:30:16

13. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar sayfanız süper ötesi hoşuma gitti, teraziye tıkladım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link