Trump gerçekten beyaz bir şapkaysa neden tüm kararları İsrail’e fayda sağlıyor?

Sen Gerçekten mi Trump’tan nefret ediyorsun, değil mi? Burada Biden, Harris, Clinton hakkında neredeyse her gün Trump hakkında yazdıklarınız kadar gönderi paylaşan bir kişi yok.

Ne kadar bir narsistin, boktan paylaşımının denizaltının fikirlerini değiştireceğine inanacaksın? “Er ya da geç herkes benim gibi düşünecek.”

“Trump gerçekten beyaz bir şapkaysa neden tüm kararları İsrail’e fayda sağlıyor?” üzerine 41 yorum

1. Konya merkezden ben banu. Selamlar siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım 18-09-2020 18:11:51

2. Gaziantep merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar paylaşım ciddiyim hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 27-09-2020 10:03:45

3. Bayburt merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar siten süper ötesi hayran edici, şukuladım 30-09-2020 08:15:59

4. Bilecik merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, teşekkürler 02-10-2020 11:19:08

5. Bu konu : ” Trump gerçekten beyaz bir şapkaysa neden tüm kararları İsrail’e fayda sağlıyor? ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi yeminle hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 97

6. Bingöl merkezden ben gaye. Merhabalar siteniz vallaha güzel, linkedinde paylaştım 29-10-2020 04:53:13

7. Balıkesir merkezden ben mehmet. Mrb bu web sitesi valla ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 07-11-2020 20:26:37

8. Bu konu : ” Trump gerçekten beyaz bir şapkaysa neden tüm kararları İsrail’e fayda sağlıyor? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın süper ötesi çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 467

9. Kars merkezden ben . Selam herkese paylaşımın inanılmaz dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 19-11-2020 16:00:59

10. Burdur merkezden ben elif yılmaz. Mrb web siten cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 20-11-2020 07:24:01

11. Bu konu : ” Trump gerçekten beyaz bir şapkaysa neden tüm kararları İsrail’e fayda sağlıyor? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan inanılmaz dikkat çekici, tebrikler , Emine – 297

12. Bu konu : ” Trump gerçekten beyaz bir şapkaysa neden tüm kararları İsrail’e fayda sağlıyor? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan cidden hoşuma gitti, saolun , ahmet – 409

13. Bu konu : ” Trump gerçekten beyaz bir şapkaysa neden tüm kararları İsrail’e fayda sağlıyor? ” çok güzel. Mrb paylaşımınız gerçekten dikkat çekici, face de paylaştım , memo – 358

14. Bu konu : ” Trump gerçekten beyaz bir şapkaysa neden tüm kararları İsrail’e fayda sağlıyor? ” çok güzel. Merhaba siten cidden hayran edici, linkedinde paylaştım , ziya – 143

15. Erzincan merkezden ben ali. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha hoşuma gitti, face de paylaştım 15-12-2020 22:44:14

16. Bolu dan kimler var. Trump gerçekten beyaz bir şapkaysa neden tüm kararları İsrail’e fayda sağlıyor? . Selamlar paylaşım ciddiyim güzel, sosyal medyada paylaştım , emin – 387

17. Kırklareli dan kimler var. Trump gerçekten beyaz bir şapkaysa neden tüm kararları İsrail’e fayda sağlıyor? . selam arkadaşlar sayfanız inanki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 184

18. Bu konu : ” Trump gerçekten beyaz bir şapkaysa neden tüm kararları İsrail’e fayda sağlıyor? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız vallaha billaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 327

19. Şırnak merkezden ben memo. Merhabalar bu web sitesi inanki iyi, facebookta paylaştım 11-01-2021 20:44:13

20. Konya dan kimler var. Trump gerçekten beyaz bir şapkaysa neden tüm kararları İsrail’e fayda sağlıyor? . Selam siteniz harbiden iyi, face de paylaştım , ali – 351

21. İzmir dan kimler var. Trump gerçekten beyaz bir şapkaysa neden tüm kararları İsrail’e fayda sağlıyor? . Mrb bu web sitesi inanki iyi, face de paylaştım , doruk – 148

22. Balıkesir dan kimler var. Trump gerçekten beyaz bir şapkaysa neden tüm kararları İsrail’e fayda sağlıyor? . selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , banu – 475

23. Bu konu : ” Trump gerçekten beyaz bir şapkaysa neden tüm kararları İsrail’e fayda sağlıyor? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız ciddiyim ilgi uyandırıcı, tebrikler , Hasan – 276

24. Osmaniye dan kimler var. Trump gerçekten beyaz bir şapkaysa neden tüm kararları İsrail’e fayda sağlıyor? . Selamın aleyküm siten cidden çok güzel, linkedinde paylaştım , Aylin – 439

25. Bu konu : ” Trump gerçekten beyaz bir şapkaysa neden tüm kararları İsrail’e fayda sağlıyor? ” çok güzel. Merhabalar siteniz cidden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , hatice – 198

26. Bu konu : ” Trump gerçekten beyaz bir şapkaysa neden tüm kararları İsrail’e fayda sağlıyor? ” çok güzel. Selam sayfanız cidden çok hoşuma gitti, saolun , Emine – 116

27. Iğdır merkezden ben Hasan. Merhaba herkese siten ciddiyim çok güzel, sosyal medyada paylaştım 19-02-2021 23:39:57

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link