Sen Gerçekten mi Trump’tan nefret ediyorsun, değil mi? Burada Biden, Harris, Clinton hakkında neredeyse her gün Trump hakkında yazdıklarınız kadar gönderi paylaşan bir kişi yok.

Ne kadar bir narsistin, boktan paylaşımının denizaltının fikirlerini değiştireceğine inanacaksın? “Er ya da geç herkes benim gibi düşünecek.”

Author

73 Comments

1. Selamlar web sitesi harbiden hayran bıraktı, teraziye tıkladım

2. Konya merkezden ben banu. Selamlar siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım 18-09-2020 18:11:51

3. Merhabalar siteniz cidden güzel, sosyal medyada paylaştım

4. Selamlar sayfan vallaha hoşuma gitti, face de paylaştım

5. elif yılmaz Reply

Gaziantep merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar paylaşım ciddiyim hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 27-09-2020 10:03:45

6. Bayburt merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar siten süper ötesi hayran edici, şukuladım 30-09-2020 08:15:59

7. Merhaba herkese bu web sitesi inanılmaz çok güzel, şukuladım

8. Bilecik merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, teşekkürler 02-10-2020 11:19:08

9. Selam herkese paylaşımın inan ki iyi, twitter da paylaştım

10. Slm bu web sitesi harbiden dikkat çekici, face de paylaştım

11. Bu konu : ” Trump gerçekten beyaz bir şapkaysa neden tüm kararları İsrail’e fayda sağlıyor? ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi yeminle hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 97

12. Selamın aleyküm paylaşımın yeminle ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

13. Bingöl merkezden ben gaye. Merhabalar siteniz vallaha güzel, linkedinde paylaştım 29-10-2020 04:53:13

14. Balıkesir merkezden ben mehmet. Mrb bu web sitesi valla ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 07-11-2020 20:26:37

15. Bu konu : ” Trump gerçekten beyaz bir şapkaysa neden tüm kararları İsrail’e fayda sağlıyor? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın süper ötesi çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 467

16. Kars merkezden ben . Selam herkese paylaşımın inanılmaz dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 19-11-2020 16:00:59

17. elif yılmaz Reply

Burdur merkezden ben elif yılmaz. Mrb web siten cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 20-11-2020 07:24:01

18. Bu konu : ” Trump gerçekten beyaz bir şapkaysa neden tüm kararları İsrail’e fayda sağlıyor? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan inanılmaz dikkat çekici, tebrikler , Emine – 297

19. Bu konu : ” Trump gerçekten beyaz bir şapkaysa neden tüm kararları İsrail’e fayda sağlıyor? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan cidden hoşuma gitti, saolun , ahmet – 409

20. Bu konu : ” Trump gerçekten beyaz bir şapkaysa neden tüm kararları İsrail’e fayda sağlıyor? ” çok güzel. Mrb paylaşımınız gerçekten dikkat çekici, face de paylaştım , memo – 358

21. Bu konu : ” Trump gerçekten beyaz bir şapkaysa neden tüm kararları İsrail’e fayda sağlıyor? ” çok güzel. Merhaba siten cidden hayran edici, linkedinde paylaştım , ziya – 143

22. Erzincan merkezden ben ali. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha hoşuma gitti, face de paylaştım 15-12-2020 22:44:14

23. selam arkadaşlar paylaşımınız valla çok iyi, şukuladım

24. Kocaeli merkezden ben gaye. Mrb siteniz harbiden dikkat çekici, şukuladım 31-12-2020 09:22:43

25. Bolu dan kimler var. Trump gerçekten beyaz bir şapkaysa neden tüm kararları İsrail’e fayda sağlıyor? . Selamlar paylaşım ciddiyim güzel, sosyal medyada paylaştım , emin – 387

26. Kırklareli dan kimler var. Trump gerçekten beyaz bir şapkaysa neden tüm kararları İsrail’e fayda sağlıyor? . selam arkadaşlar sayfanız inanki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 184

27. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Trump gerçekten beyaz bir şapkaysa neden tüm kararları İsrail’e fayda sağlıyor? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız vallaha billaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 327

28. Şırnak merkezden ben memo. Merhabalar bu web sitesi inanki iyi, facebookta paylaştım 11-01-2021 20:44:13

29. Selamlar web siten yeminle dikkat çekici, teraziye tıkladım

30. Konya dan kimler var. Trump gerçekten beyaz bir şapkaysa neden tüm kararları İsrail’e fayda sağlıyor? . Selam siteniz harbiden iyi, face de paylaştım , ali – 351

31. İzmir dan kimler var. Trump gerçekten beyaz bir şapkaysa neden tüm kararları İsrail’e fayda sağlıyor? . Mrb bu web sitesi inanki iyi, face de paylaştım , doruk – 148

32. Balıkesir dan kimler var. Trump gerçekten beyaz bir şapkaysa neden tüm kararları İsrail’e fayda sağlıyor? . selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , banu – 475

33. Bu konu : ” Trump gerçekten beyaz bir şapkaysa neden tüm kararları İsrail’e fayda sağlıyor? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız ciddiyim ilgi uyandırıcı, tebrikler , Hasan – 276

34. Osmaniye dan kimler var. Trump gerçekten beyaz bir şapkaysa neden tüm kararları İsrail’e fayda sağlıyor? . Selamın aleyküm siten cidden çok güzel, linkedinde paylaştım , Aylin – 439

35. Bu konu : ” Trump gerçekten beyaz bir şapkaysa neden tüm kararları İsrail’e fayda sağlıyor? ” çok güzel. Merhabalar siteniz cidden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , hatice – 198

36. Bu konu : ” Trump gerçekten beyaz bir şapkaysa neden tüm kararları İsrail’e fayda sağlıyor? ” çok güzel. Selam sayfanız cidden çok hoşuma gitti, saolun , Emine – 116

37. Iğdır merkezden ben Hasan. Merhaba herkese siten ciddiyim çok güzel, sosyal medyada paylaştım 19-02-2021 23:39:57

38. Selam herkese sayfanız harbiden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

39. Bu konu : ” Trump gerçekten beyaz bir şapkaysa neden tüm kararları İsrail’e fayda sağlıyor? ” çok güzel. Selamlar sayfanız cidden çok güzel, sosyal medyada paylaştım , hatice – 209

40. Bu konu : ” Trump gerçekten beyaz bir şapkaysa neden tüm kararları İsrail’e fayda sağlıyor? ” çok güzel. Merhabalar paylaşım vallaha billaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım , – 45

41. Malatya dan kimler var. Trump gerçekten beyaz bir şapkaysa neden tüm kararları İsrail’e fayda sağlıyor? . merhaba arkadaşlar sayfanız gerçekten hayran edici, saolun , emin – 27

42. Kars merkezden ben Hasan. Merhaba herkese paylaşımın inanki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 28-03-2021 07:30:25

43. selam arkadaşlar web sitesi vallaha billaha hayran edici, face de paylaştım

44. Balıkesir dan kimler var. Trump gerçekten beyaz bir şapkaysa neden tüm kararları İsrail’e fayda sağlıyor? . Selam herkese sayfanız inanılmaz ilgi uyandırıcı, saolun , memo – 66

45. Gürbüz Reply

Gaziantep merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar sayfan harbiden çok güzel, saolun 07-04-2021 01:13:46

46. Slm bu web sitesi vallaha billaha güzel, face de paylaştım

47. Bu konu : ” Trump gerçekten beyaz bir şapkaysa neden tüm kararları İsrail’e fayda sağlıyor? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten ciddiyim çok hoşuma gitti, şukuladım , emin – 493

48. Bingöl merkezden ben . selam arkadaşlar paylaşım gerçekten hayran edici, sosyal medyada paylaştım 26-04-2021 01:22:39

49. Bu konu : ” Trump gerçekten beyaz bir şapkaysa neden tüm kararları İsrail’e fayda sağlıyor? ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz gerçekten hayran bıraktı, teşekkürler , – 230

50. Rize merkezden ben . Merhaba herkese siten inanılmaz dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 07-05-2021 03:22:00

51. Kırklareli merkezden ben ahmet. Merhaba siten inan ki iyi, twitter da paylaştım 18-05-2021 16:55:15

52. Mardin dan kimler var. Trump gerçekten beyaz bir şapkaysa neden tüm kararları İsrail’e fayda sağlıyor? . selam arkadaşlar web siteniz inan ki hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 290

53. Bu konu : ” Trump gerçekten beyaz bir şapkaysa neden tüm kararları İsrail’e fayda sağlıyor? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın valla çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 461

54. Kırıkkale merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşımınız inan ki ilgi uyandırıcı, sağolun 23-06-2021 23:44:16

55. Selamın aleyküm sayfa ciddiyim dikkat çekici, teraziye tıkladım

56. elif yılmaz Reply

Edirne merkezden ben elif yılmaz. Selamlar sayfanız harbiden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 07-07-2021 09:56:44

57. Batman merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar bu web sitesi inanki mükemmel, teraziye tıkladım 08-07-2021 10:11:17

58. Yozgat dan kimler var. Trump gerçekten beyaz bir şapkaysa neden tüm kararları İsrail’e fayda sağlıyor? . Selam sayfan süper ötesi dikkat çekici, teşekkürler , doruk – 340

59. Rize dan kimler var. Trump gerçekten beyaz bir şapkaysa neden tüm kararları İsrail’e fayda sağlıyor? . Merhabalar sayfanız inanki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , gaye – 308

60. Selamın aleyküm sayfan inan ki dikkat çekici, twitter da paylaştım

61. Diyarbakır merkezden ben gaye. Merhabalar web sitesi inanki çok güzel, sağolun 26-07-2021 21:47:16

62. Merhaba sayfanız inan ki hayran edici, sosyal medyada paylaştım

63. Mersin dan kimler var. Trump gerçekten beyaz bir şapkaysa neden tüm kararları İsrail’e fayda sağlıyor? . selam arkadaşlar web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 158

64. Ordu merkezden ben mehmet. Selam web siteniz valla dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 29-07-2021 05:59:13

65. Düzce dan kimler var. Trump gerçekten beyaz bir şapkaysa neden tüm kararları İsrail’e fayda sağlıyor? . Mrb paylaşımın süper ötesi ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , Emine – 420

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link