Son zamanlarda bu denizaltında, Trump’ın seçkinlere karşı duran tek kişi olduğuna ve ülkeyi bu parazitlerden kurtaracağına dair birçok gönderi gördüm. Anlamıyorum, her iki tarafın da şirketlere ve derin devlete köle olduğunu bilmiyor muyduk? Ayrıca Trump, ABD’nin seçkinlerinden biridir.

Ayrıca lütfen Amerikalı olmadığımı da unutmayın, bu yüzden sadece durumu derinlemesine anlamaya çalışıyorum. Gerçek doğası nedir, yoksa bu denizaltı sadece Trump hayranlarıyla dolu mu?

Author

20 Comments

1. Gürbüz Reply

Ağrı merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese sayfan vallaha billaha iyi, teraziye tıkladım 07-01-2021 08:39:55

2. Bu konu : ” Trump gerçekten iyi biri olarak görülüyor mu? ” çok güzel. Mrb web sitesi yeminle hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , gaye – 118

3. Bu konu : ” Trump gerçekten iyi biri olarak görülüyor mu? ” çok güzel. Slm sayfan ciddiyim iyi, teşekkürler , Hasan – 290

4. Bitlis merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 07-01-2021 09:27:32

5. Sivas dan kimler var. Trump gerçekten iyi biri olarak görülüyor mu? . Selamlar web sitesi harbiden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , memo – 268

6. Eskişehir dan kimler var. Trump gerçekten iyi biri olarak görülüyor mu? . Merhabalar siteniz inanılmaz çok iyi, teşekkürler , memo – 113

7. Bu konu : ” Trump gerçekten iyi biri olarak görülüyor mu? ” çok güzel. Slm paylaşım inanki çok güzel, linkedinde paylaştım , Hasan – 438

8. Gürbüz Reply

Tunceli merkezden ben Gürbüz. Selam herkese bu web sitesi inanki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 07-01-2021 14:32:14

9. Zonguldak merkezden ben ahmet. Selam bu web sitesi harbiden çok iyi, şukuladım 08-01-2021 05:45:17

10. Burdur dan kimler var. Trump gerçekten iyi biri olarak görülüyor mu? . Merhaba herkese bu web sitesi yeminle hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 234

11. Afyon dan kimler var. Trump gerçekten iyi biri olarak görülüyor mu? . Selamın aleyküm paylaşımın valla güzel, sosyal medyada paylaştım , emin – 113

12. Selamlar paylaşımınız gerçekten güzel, şukuladım

13. Erzurum merkezden ben Aylin. Merhaba herkese sayfanız harbiden hayran bıraktı, tebrikler 20-01-2021 15:29:01

14. Bu konu : ” Trump gerçekten iyi biri olarak görülüyor mu? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa inanılmaz çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 81

15. Malatya merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar siteniz yeminle hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 31-01-2021 13:03:30

16. Hakkari dan kimler var. Trump gerçekten iyi biri olarak görülüyor mu? . Merhaba herkese web siteniz vallaha güzel, twitter da paylaştım , Hasan – 458

17. Gaziantep dan kimler var. Trump gerçekten iyi biri olarak görülüyor mu? . selam arkadaşlar siteniz süper ötesi çok güzel, şukuladım , mehmet – 80

18. Bu konu : ” Trump gerçekten iyi biri olarak görülüyor mu? ” çok güzel. Slm web siten inanılmaz çok güzel, sağolun , emin – 182

19. Bolu merkezden ben ahmet. Selam herkese paylaşımın ciddiyim hoşuma gitti, şukuladım 24-02-2021 16:39:41

20. Ankara merkezden ben memo. selam arkadaşlar siten inanki çok güzel, facebookta paylaştım 28-02-2021 10:13:45

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link