Buraya bir süre gelmeyeceğimi söyledim ama bu son soruya engel olamam. Trump gerçekten sıkıyönetim yasasını çıkarır ve tüm seçim dolandırıcı politikacıları tutuklar mı?

D Günü 18 ~ 23 Aralık olabilir sanırım. 18, kongre onayı olmadan yasal olarak sıkıyönetim yapabileceği gündür (… sanırım? Ben de öyle duydum, emin değilim). Belki birkaç gün bekleyebiliriz.

Sıkıyönetim yapmazsa ve Beyaz Saray’dan, Trumpers’tan çekilmezse, gerçekten durmalısınız. Biden’e Trump’ı tercih ediyorum ama bu zaten çok fazla. Manipülatif komplo teorisi uydurmayı bırak.

Author

21 Comments

1. Selamın aleyküm paylaşım gerçekten dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

2. Bu konu : ” Trump gerçekten sıkıyönetim yasasını çıkarır mı? ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, sağolun , ali – 58

3. Kilis merkezden ben memo. Merhaba paylaşım yeminle hoşuma gitti, şukuladım 18-12-2020 01:04:16

4. Gürbüz Reply

Uşak dan kimler var. Trump gerçekten sıkıyönetim yasasını çıkarır mı? . Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, sağolun , Gürbüz – 175

5. Gürbüz Reply

İstanbul merkezden ben Gürbüz. Slm sayfanız gerçekten dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 29-12-2020 15:56:50

6. Mardin merkezden ben mehmet. Merhabalar sayfan vallaha billaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 11-01-2021 18:54:37

7. Giresun dan kimler var. Trump gerçekten sıkıyönetim yasasını çıkarır mı? . merhaba arkadaşlar web siteniz inanılmaz çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 153

8. Rize dan kimler var. Trump gerçekten sıkıyönetim yasasını çıkarır mı? . Merhaba herkese paylaşım valla hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , emin – 6

9. Selam herkese web siteniz inanki çok güzel, facebookta paylaştım

10. elif yılmaz Reply

Slm web siteniz cidden çok hoşuma gitti, teşekkürler

11. Hakkari merkezden ben ali. selam arkadaşlar paylaşımın inan ki ilgi uyandırıcı, saolun 21-01-2021 00:31:17

12. Bu konu : ” Trump gerçekten sıkıyönetim yasasını çıkarır mı? ” çok güzel. Selam herkese sayfanız inanılmaz hayran edici, face de paylaştım , – 388

13. Bu konu : ” Trump gerçekten sıkıyönetim yasasını çıkarır mı? ” çok güzel. Slm sayfa inanılmaz hoşuma gitti, tebrikler , ali – 360

14. Selamlar web sitesi cidden hayran edici, teşekkürler

15. Bu konu : ” Trump gerçekten sıkıyönetim yasasını çıkarır mı? ” çok güzel. Merhabalar paylaşım ciddiyim iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 97

16. Tokat merkezden ben gaye. Mrb web siten yeminle dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 11-02-2021 01:36:39

17. Kars dan kimler var. Trump gerçekten sıkıyönetim yasasını çıkarır mı? . Selam herkese web siteniz yeminle mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 356

18. Edirne dan kimler var. Trump gerçekten sıkıyönetim yasasını çıkarır mı? . Selam herkese bu web sitesi harbiden mükemmel, twitter da paylaştım , banu – 16

19. Giresun merkezden ben ziya. Merhaba herkese siteniz inanki mükemmel, teşekkürler 02-03-2021 16:24:01

20. Kahramanmaraş merkezden ben banu. Merhabalar web sitesi yeminle iyi, linkedinde paylaştım 04-03-2021 03:51:34

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link