Kategoriler
Genel

Trump hakkında soru!

Bunun arkasındaki komplo SS.

Tüm dünyadaki her Başkanın kendi Destekçileri ve Şapkacıları olduğu gibi

Taraftarlar oradadır çünkü Başkanlarının kendileri için yaptıklarından dolayı büyük olduğuna inanırlar.

Diğer yandan, nefretçiler, başaramadıkları ya da politikasını sevmedikleri için başkanlarından nefret ederler. Ve bu kadar. Ona bir daha oy vermezler. Bu kadar basit.

Ama Trump davası farklı. Destekçilerinin çoğu veya çoğu onu görmek ve onu desteklemek için dünyayı dolaşacak. Temelde onu desteklemek için her şeyi yapacaklar. (Çok Fazla Destek)

Trump nefret edenler de ondan çok nefret ediyor. bir sonraki seçimde oy kullanmasına izin vermiyorlar.

Ayrıca medya nefreti muazzam. Hollywood’dan nefret çılgınca Gece geç saatlerde onunla dalga geçiyor.

ABD’de yaşamayan biri olarak ve ABD’deki siyaset / politikacılar hakkında çok fazla şey bilmiyorum ama bunu bir süredir tek başıma takip ediyor ve araştırmalarımı yapıyorum. Sorularım :

Trump taraftarları onu neden bu kadar çok seviyor? Trump Haters neden ondan çok nefret ediyor?

Trump, 1200+ gündür ofiste olduğu için ABD için neler yaptı (olumlu başarılar + Politikalar (dış politika))?

ABD için yapmadığı şeyler (olumsuz şeyler)?

Ve lütfen iyi, kibar, olgun, tartışmalı bir konuşma yapalım.

“Trump hakkında soru!” için 38 yanıt

Bingöl merkezden ben Gürbüz. Merhabalar paylaşımınız harbiden çok güzel, sosyal medyada paylaştım 28-05-2020 00:04:44

Ardahan merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar sayfa valla hayran edici, teşekkürler 20-06-2020 04:27:01

Ardahan merkezden ben elif yılmaz. Selam paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 12-07-2020 08:54:51

Zonguldak merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm web siten ciddiyim hoşuma gitti, tebrikler 17-07-2020 05:16:15

Adana merkezden ben banu. selamun aleyküm web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 25-07-2020 10:11:07

Karabük merkezden ben elif yılmaz. Slm paylaşımın gerçekten ilgi uyandırıcı, tebrikler 16-08-2020 10:19:30

Yozgat merkezden ben ali. Merhaba paylaşımınız vallaha çok iyi, face de paylaştım 09-09-2020 07:54:19

Tekirdağ merkezden ben ali. Merhabalar paylaşım inanki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 15-09-2020 05:32:14

Konya merkezden ben Gürbüz. Merhabalar web siteniz ciddiyim hoşuma gitti, şukuladım 16-09-2020 15:00:22

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir