Bunun arkasındaki komplo SS.

Tüm dünyadaki her Başkanın kendi Destekçileri ve Şapkacıları olduğu gibi

Taraftarlar oradadır çünkü Başkanlarının kendileri için yaptıklarından dolayı büyük olduğuna inanırlar.

Diğer yandan, nefretçiler, başaramadıkları ya da politikasını sevmedikleri için başkanlarından nefret ederler. Ve bu kadar. Ona bir daha oy vermezler. Bu kadar basit.

Ama Trump davası farklı. Destekçilerinin çoğu veya çoğu onu görmek ve onu desteklemek için dünyayı dolaşacak. Temelde onu desteklemek için her şeyi yapacaklar. (Çok Fazla Destek)

Trump nefret edenler de ondan çok nefret ediyor. bir sonraki seçimde oy kullanmasına izin vermiyorlar.

Ayrıca medya nefreti muazzam. Hollywood’dan nefret çılgınca Gece geç saatlerde onunla dalga geçiyor.

ABD’de yaşamayan biri olarak ve ABD’deki siyaset / politikacılar hakkında çok fazla şey bilmiyorum ama bunu bir süredir tek başıma takip ediyor ve araştırmalarımı yapıyorum. Sorularım :

Trump taraftarları onu neden bu kadar çok seviyor? Trump Haters neden ondan çok nefret ediyor?

Trump, 1200+ gündür ofiste olduğu için ABD için neler yaptı (olumlu başarılar + Politikalar (dış politika))?

ABD için yapmadığı şeyler (olumsuz şeyler)?

Ve lütfen iyi, kibar, olgun, tartışmalı bir konuşma yapalım.

Author

86 Comments

1. Slm web siten inanılmaz mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

2. Merhaba paylaşımınız harbiden dikkat çekici, şukuladım

3. Bingöl merkezden ben Gürbüz. Merhabalar paylaşımınız harbiden çok güzel, sosyal medyada paylaştım 28-05-2020 00:04:44

4. Merhabalar paylaşım gerçekten güzel, sosyal medyada paylaştım

5. Artvin merkezden ben Gürbüz. Merhabalar web siteniz inanki iyi, tebrikler 11-06-2020 17:15:24

6. Slm paylaşımınız inanılmaz çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

7. elif yılmaz Reply

Selamlar paylaşım yeminle dikkatimi çekti, tebrikler

8. Ardahan merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar sayfa valla hayran edici, teşekkürler 20-06-2020 04:27:01

9. Merhaba siteniz inanki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

10. Selamın aleyküm sayfa inan ki dikkat çekici, facebookta paylaştım

11. Selam paylaşımınız inanılmaz çok hoşuma gitti, teşekkürler

12. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar sayfan inan ki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

13. merhaba arkadaşlar sayfan gerçekten çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

14. Merhaba herkese sayfanız süper ötesi mükemmel, linkedinde paylaştım

15. elif yılmaz Reply

Ardahan merkezden ben elif yılmaz. Selam paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 12-07-2020 08:54:51

16. Merhaba herkese siten inanılmaz dikkat çekici, sağolun

17. Zonguldak merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm web siten ciddiyim hoşuma gitti, tebrikler 17-07-2020 05:16:15

18. Adana merkezden ben banu. selamun aleyküm web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 25-07-2020 10:11:07

19. selam arkadaşlar siteniz inanılmaz dikkat çekici, teraziye tıkladım

20. Bartın merkezden ben doruk. Slm web siteniz harbiden çok hoşuma gitti, saolun 02-08-2020 13:25:37

21. Van merkezden ben gaye. Slm web sitesi ciddiyim çok iyi, sağolun 05-08-2020 08:55:37

22. Kırıkkale merkezden ben ahmet. Selam herkese sayfa süper ötesi güzel, saolun 06-08-2020 21:31:09

23. Selam herkese paylaşımın valla ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

24. Niğde merkezden ben doruk. Selamlar paylaşımınız vallaha mükemmel, sağolun 15-08-2020 10:54:05

25. elif yılmaz Reply

Karabük merkezden ben elif yılmaz. Slm paylaşımın gerçekten ilgi uyandırıcı, tebrikler 16-08-2020 10:19:30

26. Diyarbakır merkezden ben gaye. Selam web siteniz valla iyi, sağolun 18-08-2020 16:54:17

27. Merhaba herkese web siteniz yeminle dikkat çekici, facebookta paylaştım

28. Aksaray merkezden ben doruk. Mrb paylaşımınız ciddiyim güzel, teşekkürler 23-08-2020 18:17:41

29. Merhaba herkese siten inan ki dikkatimi çekti, tebrikler

30. Yozgat merkezden ben ali. Merhaba paylaşımınız vallaha çok iyi, face de paylaştım 09-09-2020 07:54:19

31. Tekirdağ merkezden ben ali. Merhabalar paylaşım inanki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 15-09-2020 05:32:14

32. Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz mükemmel, facebookta paylaştım

33. Gürbüz Reply

Konya merkezden ben Gürbüz. Merhabalar web siteniz ciddiyim hoşuma gitti, şukuladım 16-09-2020 15:00:22

34. Selam paylaşımınız valla çok güzel, sosyal medyada paylaştım

35. Slm web siteniz cidden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

36. Giresun merkezden ben mehmet. selamun aleyküm web siten süper ötesi dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 29-09-2020 23:42:07

37. Merhaba herkese web siteniz vallaha billaha çok güzel, twitter da paylaştım

38. Gümüşhane dan kimler var. Trump hakkında soru! . Selam herkese web siten gerçekten hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Hasan – 442

39. İstanbul merkezden ben memo. selamun aleyküm paylaşımın inan ki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 17-10-2020 22:57:29

40. Bu konu : ” Trump hakkında soru! ” çok güzel. Mrb paylaşımın gerçekten iyi, sosyal medyada paylaştım , ziya – 313

41. Batman dan kimler var. Trump hakkında soru! . Selam herkese web sitesi yeminle mükemmel, sosyal medyada paylaştım , doruk – 278

42. Gürbüz Reply

Selam bu web sitesi ciddiyim dikkat çekici, face de paylaştım

43. Bu konu : ” Trump hakkında soru! ” çok güzel. Merhaba paylaşım valla hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ziya – 328

44. elif yılmaz Reply

Bolu dan kimler var. Trump hakkında soru! . Selam herkese paylaşım yeminle hayran edici, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 159

45. Selam herkese sayfan gerçekten dikkatimi çekti, sağolun

46. Yozgat dan kimler var. Trump hakkında soru! . Mrb sayfan gerçekten hayran edici, sağolun , doruk – 373

47. Merhaba herkese sayfan inanki dikkatimi çekti, sağolun

48. Bu konu : ” Trump hakkında soru! ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız gerçekten dikkatimi çekti, face de paylaştım , Hasan – 180

49. Bu konu : ” Trump hakkında soru! ” çok güzel. Selamlar paylaşımın yeminle hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ali – 390

50. elif yılmaz Reply

Şanlıurfa merkezden ben elif yılmaz. Merhaba web siten inanılmaz hayran edici, tebrikler 06-12-2020 14:22:02

51. Selam herkese paylaşım vallaha billaha hoşuma gitti, teşekkürler

52. selamun aleyküm paylaşımınız yeminle mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

53. Bu konu : ” Trump hakkında soru! ” çok güzel. Merhaba herkese siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , emin – 383

54. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Trump hakkında soru! ” çok güzel. Slm web sitesi vallaha hayran edici, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 466

55. Bu konu : ” Trump hakkında soru! ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , banu – 476

56. Bolu merkezden ben Aylin. Merhabalar sayfan inanki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 31-12-2020 16:54:54

57. Selamlar paylaşım harbiden çok hoşuma gitti, teşekkürler

58. Bu konu : ” Trump hakkında soru! ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa cidden hayran bıraktı, face de paylaştım , ziya – 135

59. elif yılmaz Reply

Batman dan kimler var. Trump hakkında soru! . Merhaba web sitesi süper ötesi çok güzel, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 364

60. Selamın aleyküm web siten inanki dikkatimi çekti, face de paylaştım

61. Bu konu : ” Trump hakkında soru! ” çok güzel. Selam herkese sayfanız inanki çok güzel, linkedinde paylaştım , gaye – 460

62. Uşak dan kimler var. Trump hakkında soru! . Merhabalar web siten yeminle dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ali – 145

63. elif yılmaz Reply

Selam herkese paylaşımın inanki çok güzel, şukuladım

64. Karaman dan kimler var. Trump hakkında soru! . Merhabalar web siten inan ki mükemmel, teşekkürler , memo – 461

65. Ankara merkezden ben ahmet. Mrb sayfanız ciddiyim güzel, tebrikler 31-03-2021 14:04:41

66. elif yılmaz Reply

Slm paylaşım inan ki çok iyi, facebookta paylaştım

67. Tunceli dan kimler var. Trump hakkında soru! . Selam sayfa gerçekten mükemmel, twitter da paylaştım , Emine – 55

68. Bartın dan kimler var. Trump hakkında soru! . Selam herkese bu web sitesi gerçekten dikkat çekici, tebrikler , ali – 223

69. Bartın merkezden ben banu. Selam herkese sayfa vallaha çok güzel, face de paylaştım 15-04-2021 12:13:20

70. elif yılmaz Reply

Nevşehir dan kimler var. Trump hakkında soru! . selamun aleyküm web siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, şukuladım , elif yılmaz – 320

71. Slm siten inanki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

72. Bu konu : ” Trump hakkında soru! ” çok güzel. Selamın aleyküm siten süper ötesi çok güzel, teşekkürler , – 178

73. Bu konu : ” Trump hakkında soru! ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi ciddiyim dikkat çekici, facebookta paylaştım , ahmet – 410

74. Bu konu : ” Trump hakkında soru! ” çok güzel. Selamlar siteniz valla hayran bıraktı, tebrikler , – 367

75. Denizli dan kimler var. Trump hakkında soru! . Merhabalar paylaşımın inanılmaz iyi, teraziye tıkladım , Hasan – 246

76. Bingöl dan kimler var. Trump hakkında soru! . Merhaba web siten yeminle hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 455

77. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm sayfan valla hayran edici, teraziye tıkladım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link