Kategoriler
Genel

Trump haklı, mail-in oy pusulası istismara ve diğer sorunlara eğilimlidir. Onları düzeltmemiz veya daha iyi bir şey bulmamız gerekiyor.

Oylama Sistemi

Şahsen onlara aldırmıyorum, ancak görünüşe göre oy pusulalarındaki postaların ~% 20’si 2008 seçimlerinde bile sayılmadı. Mevcut siyasi iklim ve pandemi göz önüne alındığında, posta oy pusulalarını kullanmaya çalışan insanların çok daha büyük bir yüzdesi olacaktır.

Herkesin oylarının sayıldığından emin olmak için daha iyi bir yol bulmalıyız ve neden tek bir “seçim günü” ne ihtiyacımız olduğunu anlamıyorum. Düşünebilmemin tek nedeni, insanların oy raporlamasına dayanarak oylarını değiştirmeye veya hiç oy kullanmaya eğilimli olmamalarıdır.

İnsanlara oy vermek için daha fazla zaman vermeliyiz, medyanın oy verme süresi bitene kadar rapor vermesini engelliyoruz. 1-4 hafta ya da bir şey insanların çoğunluğunun istedikleri takdirde oy kullanması için yeterli zaman olacağını söyleyebilirim. (insanlara handikap plakaları verecek bir sistemimiz var ve bu oldukça iyi uygulanmış gibi görünüyor.

İnsanların oylarının doğru sayıldığından emin olmak için çevrimiçi bir sisteme de ihtiyacımız var. Kredi puanınızı veya sabıka kaydınızı çok kolay bir şekilde kontrol edebilmeniz tamamen çılgınca ama oyunuzu değil. İnsanların nasıl oy kullanacağını tahmin edecek kadar gelişmiş sistemlere sahibiz, ancak çevrimiçi oy vermelerine izin veren veya hatta oylarının doğru sayıldığını doğrulayan sistemlere bile sahip değiliz.

Trump Rejimi

Trump bir süredir postayla gelen seçmen sahtekarlığından şikayet ediyor, bu da Demokrat kontrolündeki hükümet göz önüne alındığında anlaşılabilir. Bu süreçte, kendisi ve partisinin şimdi kontrol ettiği bir hükümet içindeki postayla oy pusulasını kaldırmak için bir çerçeve oluşturdu.

1. Mail-in oy pusulalarından şikayet et

2. Başkan ol

3. Posta oylarını kaldırma

4. Demokratların sandığa ulaşmasını engelleyin:

5. Koronavirüs

6. Polisler siyah bir adamı öldürüyorlar

7. BLM protestolarını teşvik etmek

8. Ulusal Muhafızlar Kur

9. Acil durum bildirme

10. Sokağa çıkma yasağı uygulamak

11. Cumhuriyetçilerin anketlere ulaşmasını sağlayın

12. Gerrymander bölgeleri

13. Sağ eğimli alanların yakınında kolay seçim

14. Bir sonraki seçimi kazan

15. Ayaklanmalar devam ediyor

16. Ulusal olağanüstü hal

17. Sıkıyönetim

“Trump haklı, mail-in oy pusulası istismara ve diğer sorunlara eğilimlidir. Onları düzeltmemiz veya daha iyi bir şey bulmamız gerekiyor.” için 14 yanıt

Osmaniye merkezden ben gaye. Selamın aleyküm web siten yeminle çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 01-06-2020 02:36:13

Mersin merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm web sitesi vallaha güzel, twitter da paylaştım 01-06-2020 11:04:46

Malatya merkezden ben Emine. Merhaba herkese paylaşım valla hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 27-06-2020 12:57:09

Kars merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım 28-06-2020 06:40:52

Siirt merkezden ben gaye. Selam herkese web siteniz vallaha billaha çok güzel, şukuladım 29-06-2020 00:14:09

Burdur merkezden ben Emine. Merhaba herkese web sitesi vallaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım 10-07-2020 04:22:00

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir