Neler olduğuna dair yeni bir teorim var.

Trump, High Plains Drifter’daki adam gibidir. Kasabaya gelir, her şeyi karıştırır. Kötü adamlar şehre geri dönüyor ve herkes korkuyor, ancak kendileri için ayağa kalkmıyor. İsimsiz Adam’ın onları kurtarmasını bekliyorlar.

Sona doğru, Kötü Adamlar gelirken, İsimsiz Adam kasabanın dışına çıkarak kasaba halkını haydutların merhametine bırakıyor.

Biz kasaba halkıyız.

https://en.wikipedia.org/wiki/High_Plains_Drifter

Author

34 Comments

1. Aksaray dan kimler var. Trump, High Plains Drifter’dan İsimsiz Adam . Merhabalar web siteniz ciddiyim dikkat çekici, şukuladım , Hasan – 246

2. Sakarya dan kimler var. Trump, High Plains Drifter’dan İsimsiz Adam . selam arkadaşlar siten yeminle çok güzel, şukuladım , ziya – 361

3. Muğla merkezden ben doruk. Mrb siteniz harbiden çok güzel, şukuladım 28-12-2020 11:46:05

4. Çanakkale merkezden ben gaye. Selamın aleyküm sayfanız yeminle hayran edici, sosyal medyada paylaştım 28-12-2020 11:46:16

5. Erzincan merkezden ben Aylin. Selamlar paylaşım yeminle dikkatimi çekti, saolun 28-12-2020 11:46:17

6. Bu konu : ” Trump, High Plains Drifter’dan İsimsiz Adam ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanki hayran bıraktı, şukuladım , Hasan – 200

7. Van merkezden ben banu. Slm paylaşımın inan ki iyi, facebookta paylaştım 28-12-2020 11:49:52

8. Bu konu : ” Trump, High Plains Drifter’dan İsimsiz Adam ” çok güzel. selam arkadaşlar siten gerçekten iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 200

9. Slm siten vallaha billaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

10. Mersin dan kimler var. Trump, High Plains Drifter’dan İsimsiz Adam . Merhaba sayfanız cidden ilgi uyandırıcı, tebrikler , hatice – 486

11. Erzurum merkezden ben Hasan. Merhabalar siten vallaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 29-12-2020 07:54:07

12. Bu konu : ” Trump, High Plains Drifter’dan İsimsiz Adam ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi valla ilgi uyandırıcı, tebrikler , emin – 204

13. Bu konu : ” Trump, High Plains Drifter’dan İsimsiz Adam ” çok güzel. Selam siten inanılmaz iyi, twitter da paylaştım , mehmet – 405

14. Bu konu : ” Trump, High Plains Drifter’dan İsimsiz Adam ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi cidden dikkat çekici, saolun , gaye – 410

15. Van dan kimler var. Trump, High Plains Drifter’dan İsimsiz Adam . Selam herkese sayfa valla mükemmel, tebrikler , ziya – 260

16. Merhaba paylaşım ciddiyim güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

17. Elazığ dan kimler var. Trump, High Plains Drifter’dan İsimsiz Adam . Merhaba herkese paylaşımın cidden güzel, sağolun , Aylin – 82

18. Muş dan kimler var. Trump, High Plains Drifter’dan İsimsiz Adam . Selamın aleyküm paylaşımın valla ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , ahmet – 100

19. Bu konu : ” Trump, High Plains Drifter’dan İsimsiz Adam ” çok güzel. Slm web siteniz vallaha billaha iyi, saolun , hatice – 28

20. Bu konu : ” Trump, High Plains Drifter’dan İsimsiz Adam ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi inanki güzel, linkedinde paylaştım , ahmet – 130

21. Uşak dan kimler var. Trump, High Plains Drifter’dan İsimsiz Adam . Selam web siten yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , ali – 21

22. Bursa merkezden ben mehmet. Selam paylaşımın yeminle hayran edici, sosyal medyada paylaştım 09-02-2021 19:44:16

23. Bu konu : ” Trump, High Plains Drifter’dan İsimsiz Adam ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz inan ki güzel, facebookta paylaştım , ahmet – 140

24. İstanbul merkezden ben hatice. Selam herkese paylaşım inan ki çok güzel, saolun 22-02-2021 16:54:10

25. Balıkesir merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar sayfan inan ki mükemmel, twitter da paylaştım 03-03-2021 15:49:41

26. Bu konu : ” Trump, High Plains Drifter’dan İsimsiz Adam ” çok güzel. selamun aleyküm siten gerçekten çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , gaye – 315

27. Adana dan kimler var. Trump, High Plains Drifter’dan İsimsiz Adam . Slm paylaşımınız ciddiyim dikkat çekici, linkedinde paylaştım , – 484

28. Yozgat merkezden ben doruk. Selam siten valla iyi, sağolun 14-03-2021 03:26:52

29. Osmaniye dan kimler var. Trump, High Plains Drifter’dan İsimsiz Adam . merhaba arkadaşlar web sitesi yeminle hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ali – 376

30. Bu konu : ” Trump, High Plains Drifter’dan İsimsiz Adam ” çok güzel. Merhaba sayfa ciddiyim iyi, teşekkürler , gaye – 269

31. Bu konu : ” Trump, High Plains Drifter’dan İsimsiz Adam ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi inanki hayran edici, twitter da paylaştım , mehmet – 282

32. Bu konu : ” Trump, High Plains Drifter’dan İsimsiz Adam ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi valla iyi, teşekkürler , Hasan – 149

33. Bu konu : ” Trump, High Plains Drifter’dan İsimsiz Adam ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi vallaha hayran bıraktı, sağolun , ali – 183

34. Düzce dan kimler var. Trump, High Plains Drifter’dan İsimsiz Adam . Merhaba sayfa gerçekten iyi, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 175

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link