Trump, Hillary Clinton ve pedo yüzüğünü tutuklamak için can atıyormuş gibi davranıyor

Hepimiz covid’in bir aldatmaca olduğunu ve kilitlenmenin insanları Clinton’lardan ve liberal elitlerin pedo yüzüğünden uzaklaştırmak olduğunu biliyoruz.

Trump kilitlenmeye gittiğini tweetlediğinde şu tweet’i attı

“Bu gece @FLOTUS ve ben COVID-19 için pozitif test yaptık. Karantina ve kurtarma sürecimize hemen başlayacağız. Bunu BİRLİKTE atlatacağız!” https://twitter.com/realDonaldTrump/status/1311892190680014849?s=19

Dikkat edin, “BİRLİKTE” kelimesini vurguladı, hepsi büyük harflerle yazılmıştı ve tweet attığı son kelime.

Kelime parçalanıyor

BİRLİKTE

Trump, Hillary Clinton’ın pedo yüzüğünü sonunda yakalayıp onu hapse atma planının bir parçası olarak sahte covid’e sahipmiş gibi davrandığını bize anlatmaya çalışıyordu.

“Trump, Hillary Clinton ve pedo yüzüğünü tutuklamak için can atıyormuş gibi davranıyor” üzerine 13 yorum

1. Kırıkkale merkezden ben gaye. selam arkadaşlar paylaşım inanki çok güzel, twitter da paylaştım 04-10-2020 22:14:22

2. Ordu merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar web siteniz süper ötesi mükemmel, teşekkürler 04-10-2020 22:31:29

3. Samsun merkezden ben doruk. Selam sayfa inanılmaz çok güzel, facebookta paylaştım 05-10-2020 02:01:08

4. Erzurum merkezden ben mehmet. Selam paylaşımınız vallaha billaha dikkat çekici, twitter da paylaştım 15-10-2020 18:16:00

5. Bu konu : ” Trump, Hillary Clinton ve pedo yüzüğünü tutuklamak için can atıyormuş gibi davranıyor ” çok güzel. Slm bu web sitesi gerçekten hayran edici, teşekkürler , Aylin – 110

6. Çankırı merkezden ben hatice. Selam web siteniz harbiden mükemmel, tebrikler 19-10-2020 12:55:08

7. Bu konu : ” Trump, Hillary Clinton ve pedo yüzüğünü tutuklamak için can atıyormuş gibi davranıyor ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım harbiden çok güzel, şukuladım , ahmet – 350

8. Sinop merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanki hayran bıraktı, sağolun 23-10-2020 22:16:59

9. Bu konu : ” Trump, Hillary Clinton ve pedo yüzüğünü tutuklamak için can atıyormuş gibi davranıyor ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , gaye – 500

Yorum yapın