Bunun çoğunuza çılgınca gelebileceğini biliyorum. Yolsuzluk açığa çıkacak. Sadece seçim sahtekarlığı değil, pedofil halkaları, aldatma ve yalan söyleme Etc. Trump 100.000.000’den fazla oy aldı. Umarım ve dua ederim ki hepiniz “uyanacaksınız” ve Tanrı ile alay edilmeyeceğini anlayın. Bizi komünist bir ülke yapmaya çalışıyorlar ve bu henüz olmayacak. 2020, son hafızalarda hiç değilse en kötü yıl oldu. 2021 destansı bir yıl olacak. Ülkemizi lütufla geri alacağız 🙏.

Author

35 Comments

1. Hatay merkezden ben emin. Selamın aleyküm siten ciddiyim çok iyi, sağolun 10-02-2021 16:45:22

2. Selam paylaşım gerçekten dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

3. Rize dan kimler var. Trump İkinci Bir Dönem İçin Geri Dönecek. . Merhaba herkese siteniz harbiden hayran bıraktı, teşekkürler , hatice – 203

4. Kahramanmaraş dan kimler var. Trump İkinci Bir Dönem İçin Geri Dönecek. . Slm web siteniz ciddiyim iyi, şukuladım , hatice – 209

5. Karabük merkezden ben memo. Selam herkese sayfa inanki çok hoşuma gitti, face de paylaştım 10-02-2021 20:19:24

6. Kocaeli dan kimler var. Trump İkinci Bir Dönem İçin Geri Dönecek. . Merhaba paylaşımın valla çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 5

7. Bu konu : ” Trump İkinci Bir Dönem İçin Geri Dönecek. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa ciddiyim dikkatimi çekti, şukuladım , hatice – 331

8. selam arkadaşlar sayfanız vallaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım

9. Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten çok iyi, teşekkürler

10. elif yılmaz Reply

Erzurum merkezden ben elif yılmaz. Selam paylaşımın süper ötesi çok iyi, sosyal medyada paylaştım 10-02-2021 22:46:08

11. Bu konu : ” Trump İkinci Bir Dönem İçin Geri Dönecek. ” çok güzel. Selam web sitesi ciddiyim dikkat çekici, teraziye tıkladım , gaye – 53

12. Samsun dan kimler var. Trump İkinci Bir Dönem İçin Geri Dönecek. . Merhaba herkese sayfanız yeminle mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 169

13. Burdur merkezden ben doruk. Merhaba paylaşım vallaha billaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 17-02-2021 07:29:17

14. elif yılmaz Reply

Ardahan merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha iyi, teşekkürler 22-02-2021 09:16:35

15. selamun aleyküm siten valla güzel, face de paylaştım

16. merhaba arkadaşlar paylaşım süper ötesi çok güzel, facebookta paylaştım

17. Bu konu : ” Trump İkinci Bir Dönem İçin Geri Dönecek. ” çok güzel. Merhabalar siteniz harbiden mükemmel, linkedinde paylaştım , Emine – 19

18. Kırşehir dan kimler var. Trump İkinci Bir Dönem İçin Geri Dönecek. . Merhaba herkese sayfan ciddiyim dikkatimi çekti, şukuladım , Hasan – 338

19. Selam web siten valla iyi, sosyal medyada paylaştım

20. Amasya dan kimler var. Trump İkinci Bir Dönem İçin Geri Dönecek. . Selamın aleyküm sayfan harbiden çok iyi, teraziye tıkladım , emin – 51

21. Mersin dan kimler var. Trump İkinci Bir Dönem İçin Geri Dönecek. . Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sağolun , doruk – 15

22. Bu konu : ” Trump İkinci Bir Dönem İçin Geri Dönecek. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız ciddiyim iyi, şukuladım , ahmet – 491

23. Bu konu : ” Trump İkinci Bir Dönem İçin Geri Dönecek. ” çok güzel. Selam herkese siten cidden iyi, facebookta paylaştım , Emine – 371

24. Adıyaman dan kimler var. Trump İkinci Bir Dönem İçin Geri Dönecek. . Selam web siten inanılmaz çok güzel, facebookta paylaştım , gaye – 386

25. Diyarbakır merkezden ben Gürbüz. Merhaba paylaşım cidden çok iyi, face de paylaştım 10-04-2021 08:41:11

26. Bu konu : ” Trump İkinci Bir Dönem İçin Geri Dönecek. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın yeminle ilgi uyandırıcı, saolun , ziya – 230

27. Ordu dan kimler var. Trump İkinci Bir Dönem İçin Geri Dönecek. . Mrb paylaşımınız cidden ilgi uyandırıcı, şukuladım , memo – 72

28. Antalya dan kimler var. Trump İkinci Bir Dönem İçin Geri Dönecek. . Selamın aleyküm web siteniz ciddiyim çok güzel, linkedinde paylaştım , Hasan – 62

29. Uşak dan kimler var. Trump İkinci Bir Dönem İçin Geri Dönecek. . Slm web siteniz valla dikkat çekici, şukuladım , ziya – 193

30. Iğdır merkezden ben mehmet. Selam herkese paylaşımın inanki çok güzel, saolun 29-04-2021 20:52:31

31. Bu konu : ” Trump İkinci Bir Dönem İçin Geri Dönecek. ” çok güzel. Selam web siteniz yeminle hayran edici, tebrikler , Aylin – 426

32. Bu konu : ” Trump İkinci Bir Dönem İçin Geri Dönecek. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım vallaha çok hoşuma gitti, teşekkürler , Aylin – 205

33. Merhaba herkese siteniz vallaha hayran bıraktı, teşekkürler

34. Selam herkese paylaşımın inanılmaz ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link