Trump İkinci Bir Dönem İçin Geri Dönecek.

Bunun çoğunuza çılgınca gelebileceğini biliyorum. Yolsuzluk açığa çıkacak. Sadece seçim sahtekarlığı değil, pedofil halkaları, aldatma ve yalan söyleme Etc. Trump 100.000.000’den fazla oy aldı. Umarım ve dua ederim ki hepiniz “uyanacaksınız” ve Tanrı ile alay edilmeyeceğini anlayın. Bizi komünist bir ülke yapmaya çalışıyorlar ve bu henüz olmayacak. 2020, son hafızalarda hiç değilse en kötü yıl oldu. 2021 destansı bir yıl olacak. Ülkemizi lütufla geri alacağız 🙏.

“Trump İkinci Bir Dönem İçin Geri Dönecek.” üzerine 17 yorum

1. Rize dan kimler var. Trump İkinci Bir Dönem İçin Geri Dönecek. . Merhaba herkese siteniz harbiden hayran bıraktı, teşekkürler , hatice – 203

2. Kahramanmaraş dan kimler var. Trump İkinci Bir Dönem İçin Geri Dönecek. . Slm web siteniz ciddiyim iyi, şukuladım , hatice – 209

3. Karabük merkezden ben memo. Selam herkese sayfa inanki çok hoşuma gitti, face de paylaştım 10-02-2021 20:19:24

4. Kocaeli dan kimler var. Trump İkinci Bir Dönem İçin Geri Dönecek. . Merhaba paylaşımın valla çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 5

5. Bu konu : ” Trump İkinci Bir Dönem İçin Geri Dönecek. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa ciddiyim dikkatimi çekti, şukuladım , hatice – 331

6. Erzurum merkezden ben elif yılmaz. Selam paylaşımın süper ötesi çok iyi, sosyal medyada paylaştım 10-02-2021 22:46:08

7. Bu konu : ” Trump İkinci Bir Dönem İçin Geri Dönecek. ” çok güzel. Selam web sitesi ciddiyim dikkat çekici, teraziye tıkladım , gaye – 53

8. Samsun dan kimler var. Trump İkinci Bir Dönem İçin Geri Dönecek. . Merhaba herkese sayfanız yeminle mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 169

9. Burdur merkezden ben doruk. Merhaba paylaşım vallaha billaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 17-02-2021 07:29:17

10. Ardahan merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha iyi, teşekkürler 22-02-2021 09:16:35

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link