Günlük siyasetten çok sıkıldım. Bu sabah değil, o gün arkadan komplo istiyorum.

Bugün veya iki gün önce olanlar yerine 1950’lerden kalma ürkütücü bir komployu okumayı tercih ederim. (UFO’lar hakkında olmadığı sürece)

Bu denizaltıyı tekrar harika yapalım.

Author

22 Comments

1. elif yılmaz Reply

Slm sayfan ciddiyim iyi, twitter da paylaştım

2. Kütahya dan kimler var. Trump işi bittiğine göre UFO’lara, JFK suikastına, CIA sırlarına vb. Geri dönebilir miyiz? Ama düz toprak olmasın lütfen. . merhaba arkadaşlar siten inan ki çok hoşuma gitti, teşekkürler , memo – 14

3. Bu konu : ” Trump işi bittiğine göre UFO’lara, JFK suikastına, CIA sırlarına vb. Geri dönebilir miyiz? Ama düz toprak olmasın lütfen. ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi yeminle hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 162

4. Muş dan kimler var. Trump işi bittiğine göre UFO’lara, JFK suikastına, CIA sırlarına vb. Geri dönebilir miyiz? Ama düz toprak olmasın lütfen. . Selamın aleyküm sayfan vallaha billaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ahmet – 400

5. Gaziantep merkezden ben Emine. Merhabalar paylaşım harbiden güzel, teraziye tıkladım 10-01-2021 13:09:26

6. Bu konu : ” Trump işi bittiğine göre UFO’lara, JFK suikastına, CIA sırlarına vb. Geri dönebilir miyiz? Ama düz toprak olmasın lütfen. ” çok güzel. Merhabalar web siten vallaha dikkatimi çekti, teşekkürler , ziya – 123

7. Yozgat merkezden ben emin. selamun aleyküm sayfan ciddiyim güzel, facebookta paylaştım 11-01-2021 18:21:00

8. Çankırı merkezden ben ahmet. Mrb sayfa vallaha ilgi uyandırıcı, sağolun 12-01-2021 01:04:15

9. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar siten gerçekten dikkat çekici, facebookta paylaştım

10. Kars merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar sayfan süper ötesi çok hoşuma gitti, tebrikler 18-01-2021 15:05:25

11. elif yılmaz Reply

Burdur dan kimler var. Trump işi bittiğine göre UFO’lara, JFK suikastına, CIA sırlarına vb. Geri dönebilir miyiz? Ama düz toprak olmasın lütfen. . selamun aleyküm web siten cidden hoşuma gitti, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 158

12. Amasya dan kimler var. Trump işi bittiğine göre UFO’lara, JFK suikastına, CIA sırlarına vb. Geri dönebilir miyiz? Ama düz toprak olmasın lütfen. . Merhabalar sayfanız vallaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Hasan – 497

13. Erzincan dan kimler var. Trump işi bittiğine göre UFO’lara, JFK suikastına, CIA sırlarına vb. Geri dönebilir miyiz? Ama düz toprak olmasın lütfen. . Merhaba siten harbiden çok güzel, teraziye tıkladım , ahmet – 311

14. Merhabalar sayfan inanki hoşuma gitti, teraziye tıkladım

15. Batman merkezden ben Emine. Merhabalar web siteniz inanki hayran edici, sağolun 26-01-2021 05:45:19

16. elif yılmaz Reply

Kocaeli merkezden ben elif yılmaz. Selamlar sayfan vallaha billaha hoşuma gitti, tebrikler 27-01-2021 02:28:50

17. elif yılmaz Reply

Konya dan kimler var. Trump işi bittiğine göre UFO’lara, JFK suikastına, CIA sırlarına vb. Geri dönebilir miyiz? Ama düz toprak olmasın lütfen. . Selamlar paylaşımın gerçekten dikkatimi çekti, face de paylaştım , elif yılmaz – 287

18. Selam herkese bu web sitesi inanki hayran edici, teraziye tıkladım

19. Bu konu : ” Trump işi bittiğine göre UFO’lara, JFK suikastına, CIA sırlarına vb. Geri dönebilir miyiz? Ama düz toprak olmasın lütfen. ” çok güzel. Selam herkese siten ciddiyim güzel, facebookta paylaştım , memo – 433

20. Selam herkese web siten yeminle hayran edici, facebookta paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link