Bence Trump artık twitter hesabına sahip değil, şimdi tüm bu affediyor, hatta birçok destekçisi ona karşı çıkıyor ve şu anda twitter beslemesinin oldukça sıcak görüneceğini hayal ediyorum insanlar ihanetini söylüyor. Twitter’ın hesabını silmesi bir galibiyet / kazançtır. Twitter, onu temelli kapatıyormuş gibi davranmaya başlar ve Trump sorgulanmadan her biri 2 milyona kadar banka afları satar. Hepsi çok uygun.

Author

19 Comments

1. Batman merkezden ben emin. Merhaba sayfa inan ki mükemmel, teraziye tıkladım 20-01-2021 12:48:30

2. elif yılmaz Reply

Edirne merkezden ben elif yılmaz. Merhaba web siteniz cidden hayran edici, teraziye tıkladım 21-01-2021 08:32:17

3. Muş merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar sayfanız harbiden dikkat çekici, twitter da paylaştım 23-01-2021 07:11:09

4. elif yılmaz Reply

Slm paylaşımın valla çok iyi, linkedinde paylaştım

5. selam arkadaşlar web siteniz süper ötesi güzel, linkedinde paylaştım

6. Adana merkezden ben mehmet. Merhabalar web sitesi cidden dikkat çekici, tebrikler 13-02-2021 12:11:35

7. Rize merkezden ben memo. selamun aleyküm paylaşımın gerçekten hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 15-02-2021 14:27:03

8. Merhabalar paylaşımınız inan ki hayran bıraktı, şukuladım

9. Iğdır dan kimler var. Trump, Jack Dorsey’den, cevap vermek zorunda kalmadan arkadaşlarını affetmesi için Twitter’dan onu yasaklamasını mı istedi? . Selam web sitesi süper ötesi iyi, twitter da paylaştım , Aylin – 200

10. Ağrı dan kimler var. Trump, Jack Dorsey’den, cevap vermek zorunda kalmadan arkadaşlarını affetmesi için Twitter’dan onu yasaklamasını mı istedi? . selamun aleyküm siten cidden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 319

11. Bu konu : ” Trump, Jack Dorsey’den, cevap vermek zorunda kalmadan arkadaşlarını affetmesi için Twitter’dan onu yasaklamasını mı istedi? ” çok güzel. Selam herkese paylaşım süper ötesi iyi, saolun , ziya – 11

12. Samsun merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar sayfa yeminle hayran bıraktı, face de paylaştım 12-03-2021 22:32:21

13. Çanakkale dan kimler var. Trump, Jack Dorsey’den, cevap vermek zorunda kalmadan arkadaşlarını affetmesi için Twitter’dan onu yasaklamasını mı istedi? . merhaba arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi güzel, teraziye tıkladım , hatice – 98

14. Bu konu : ” Trump, Jack Dorsey’den, cevap vermek zorunda kalmadan arkadaşlarını affetmesi için Twitter’dan onu yasaklamasını mı istedi? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa inan ki hayran edici, face de paylaştım , Hasan – 405

15. Bu konu : ” Trump, Jack Dorsey’den, cevap vermek zorunda kalmadan arkadaşlarını affetmesi için Twitter’dan onu yasaklamasını mı istedi? ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi inan ki mükemmel, saolun , ahmet – 344

16. Eskişehir dan kimler var. Trump, Jack Dorsey’den, cevap vermek zorunda kalmadan arkadaşlarını affetmesi için Twitter’dan onu yasaklamasını mı istedi? . Merhabalar web siteniz inan ki güzel, tebrikler , gaye – 393

17. Selamlar paylaşımınız yeminle hoşuma gitti, teraziye tıkladım

18. Bitlis dan kimler var. Trump, Jack Dorsey’den, cevap vermek zorunda kalmadan arkadaşlarını affetmesi için Twitter’dan onu yasaklamasını mı istedi? . Selamlar paylaşımın inan ki çok iyi, twitter da paylaştım , Aylin – 70

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link