Trump Jr.’da COVID yok

Komplo teorisi, yoğun bir uyuşturucu rehabilitasyonunda olduğu yönünde. Eğlence amaçlı bir kullanıcıydı ama seçim sonuçları (gerçek ya da değil) onu bir sarmalın içine soktu. Uyuşturucuların (kokain ve adderall) yasal zorlukları ilerletmeye ve Trump ailesiyle savaşmaya odaklanmasına yardımcı olduğunu, ancak kontrolden çıktığını söyledi.

Onu hızlı ve güvenli bir şekilde detoks yapmak için özel bakım ve en iyi ilaçlarla kabinde, ardından vücut kimyasal seviyelerini yeniden dengelemek için tedaviler geliştiriyor.

Hedef, onu hızla kavgaya döndürmektir.

Bu nedenle onu etkinliklerde Gulianni veya küçük erkek kardeşiyle görmüyorsunuz.

“Trump Jr.’da COVID yok” üzerine 29 yorum

1. Bu konu : ” Trump Jr.’da COVID yok ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi gerçekten güzel, twitter da paylaştım , Hasan – 9

2. Kastamonu merkezden ben banu. selamun aleyküm paylaşımınız inanılmaz çok iyi, teşekkürler 21-11-2020 04:45:55

3. Bu konu : ” Trump Jr.’da COVID yok ” çok güzel. Selam paylaşım valla hoşuma gitti, facebookta paylaştım , hatice – 418

4. Adıyaman merkezden ben ziya. Selam web siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 23-11-2020 12:58:10

5. Sinop merkezden ben ali. Mrb web siteniz ciddiyim dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 23-11-2020 20:54:01

6. Bu konu : ” Trump Jr.’da COVID yok ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız cidden çok hoşuma gitti, şukuladım , Aylin – 94

7. Bu konu : ” Trump Jr.’da COVID yok ” çok güzel. Merhaba sayfa vallaha billaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım , Aylin – 333

8. Bu konu : ” Trump Jr.’da COVID yok ” çok güzel. Selamlar siteniz yeminle hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 376

9. Bu konu : ” Trump Jr.’da COVID yok ” çok güzel. Selam web siteniz süper ötesi mükemmel, facebookta paylaştım , hatice – 436

10. Sivas merkezden ben ahmet. Merhaba sayfanız inan ki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 15-12-2020 22:39:59

11. Bu konu : ” Trump Jr.’da COVID yok ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın inanılmaz mükemmel, sağolun , ali – 136

12. Batman dan kimler var. Trump Jr.’da COVID yok . selamun aleyküm paylaşım inanılmaz çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 166

13. Iğdır merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar web siten harbiden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 02-01-2021 14:07:39

14. Bu konu : ” Trump Jr.’da COVID yok ” çok güzel. Merhaba siten vallaha iyi, şukuladım , hatice – 264

15. Manisa merkezden ben doruk. Mrb sayfan cidden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 11-01-2021 19:33:52

16. Bu konu : ” Trump Jr.’da COVID yok ” çok güzel. Selam herkese sayfanız vallaha hayran edici, teşekkürler , mehmet – 397

17. Düzce dan kimler var. Trump Jr.’da COVID yok . merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Hasan – 208

18. Muğla merkezden ben Emine. Merhaba herkese paylaşımın yeminle mükemmel, twitter da paylaştım 31-01-2021 14:09:40

19. Kars merkezden ben memo. selam arkadaşlar sayfan inanki iyi, sosyal medyada paylaştım 31-01-2021 19:11:22

20. Bingöl merkezden ben banu. Merhaba herkese siteniz yeminle çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 15-02-2021 13:53:43

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link