Trump kabul etti mi? Yoksa mükemmel bir ifade miydi?

Gerçek olaylardan bağımsız olarak, Trump’ın temelde hata veya başarısızlığı kabul etme yeteneğine sahip olduğunu sanmıyorum.

Video bana daha çok bir mahkumun zorla itiraf etmesi gibi geldi.

Ya onu zaten 25. yaşına getirdiler ve Pence, Trump tam olarak söylediklerini yapmadıkça ya da 25./ daha ileri suçlamayı bir tehdit olarak kullanmadıkça af sallıyor.

Biliyormuş gibi yapmıyorum, ama bu videonun tamamı açıkça başka biri tarafından yazılmış bir senaryoyu okuyor ve ifadelere kesinlikle sıfır tutku veya kişisel inançla okuyordu.

“Trump kabul etti mi? Yoksa mükemmel bir ifade miydi?” üzerine 16 yorum

1. Bu konu : ” Trump kabul etti mi? Yoksa mükemmel bir ifade miydi? ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi yeminle iyi, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 265

2. Bu konu : ” Trump kabul etti mi? Yoksa mükemmel bir ifade miydi? ” çok güzel. Mrb web siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, şukuladım , doruk – 33

3. Bu konu : ” Trump kabul etti mi? Yoksa mükemmel bir ifade miydi? ” çok güzel. Selam herkese web sitesi inan ki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , memo – 376

4. Bu konu : ” Trump kabul etti mi? Yoksa mükemmel bir ifade miydi? ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız vallaha hayran bıraktı, sağolun , mehmet – 115

5. Bu konu : ” Trump kabul etti mi? Yoksa mükemmel bir ifade miydi? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim hoşuma gitti, sağolun , Hasan – 108

6. Tekirdağ merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar paylaşım gerçekten çok güzel, teraziye tıkladım 18-01-2021 19:57:28

7. Bu konu : ” Trump kabul etti mi? Yoksa mükemmel bir ifade miydi? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan vallaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ali – 490

8. Bu konu : ” Trump kabul etti mi? Yoksa mükemmel bir ifade miydi? ” çok güzel. Selam paylaşım inan ki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 429

9. Bu konu : ” Trump kabul etti mi? Yoksa mükemmel bir ifade miydi? ” çok güzel. Merhabalar siten ciddiyim çok güzel, sosyal medyada paylaştım , gaye – 435

10. Bu konu : ” Trump kabul etti mi? Yoksa mükemmel bir ifade miydi? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız süper ötesi güzel, linkedinde paylaştım , emin – 297

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link