Trump, kaçak bir slogan kampanyası bulmam için bana ödeme yapmalı (Biden’in belki 10-15 milyonuna kıyasla kampanya destek fonları 2 milyara kadar çıktığı için buna ihtiyacı yok)

“Çocuk seks kaçakçılığına HAYIR deyin, Trump’a oy verin!”

“DÜNYA’ya bir şans verin! Trump’a oy verin”

“Kötülük uzun süredir dünyayı yönetiyor … hepsini Trump’ın zamanı geldi”

Bu çok kolay. İşaretlere inanıyorsanız, Trump’ın adı tam anlamıyla bu anlama geliyor. Bu, bir şeyin üstesinden gelmek için kullanılan bir eylem / fiildir, bu durumda, yoksul bir ülkeye sıçmakta hiçbir problemi olmayan, katıksız savaş çığırtkanlığı yapan kötülük, çünkü Obama’ya göre, onlar zaten dünyanın her yerinde (Bu herif gerçekten berbat) Ve bu bir zenciden geliyor.

Trump’ın insani kusurları olduğu, herkesin yaptığı anlaşılabilir. Burada Hillary / Obama / Biden’in masum olduğunu ve sokaklarda özgürce yürüdüklerini düşünen, ortalama salakların zehirlendikleri ve yeniden canlandırılarak bombalandıklarından beri hakkında hiçbir şey bilmedikleri ciddi uluslararası suçlara öncülük ettiklerinde yargılanmadan özgür olduklarını düşünen buradaki Ppl gülünç bir şekilde aptalca her uyanma anı haber manşetidir. Yüzünüzde sürekli bir yastık varken uyanmak zor.

Ve bilmedikleri şey, Trump’ın ceplerini doldurmak için bu tür uluslararası suçlara katılmasına gerek olmadığı. Obama’nın dünya çapındaki bir ülkeye sıçtığı satış anlaşmalarından birinde yaptığı satış anlaşmalarından birinde yaptığından daha fazla para kazanıyor (ve “fakir” olduğu için bunu yapmakta sorun yok) ve 10 milyon gibi bir kesim alır. (Trump, mavi çipli hisse senedi portföyünde ortalama olarak 30 milyon kazanıyor) veya yoksul bir ülkede toplu katliam yapacağı Biden veya çılgın ve güçlü lobicisine hitap etmek için yeraltı seks kaçakçılığı çetesinin altyapısını güçlendirmek için vergi parası harcayacağı yer Arkadaşlar.

Dünya aklına geldi ve nüfusun% 99’u gerçeklere kör. Sürekli olarak covid hakkında konuşmak ve altta yatan rahatsız edici konular hakkında konuşmak – AKA the bataklık

“Trump, kaçak bir slogan kampanyası bulmam için bana ödeme yapmalı (Biden’in belki 10-15 milyonuna kıyasla kampanya destek fonları 2 milyara kadar çıktığı için buna ihtiyacı yok)” üzerine 9 yorum

1. Hatay merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm siteniz vallaha çok iyi, facebookta paylaştım 28-09-2020 16:58:01

2. Aksaray merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar paylaşım inan ki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 02-10-2020 09:17:52

3. Artvin merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar sayfan inanki çok güzel, twitter da paylaştım 02-10-2020 11:19:04

4. Kütahya merkezden ben doruk. Merhaba herkese siten valla güzel, face de paylaştım 03-10-2020 12:12:08

Yorum yapın