Kategoriler
Genel

Trump kampanyası, seçim sırasında isyanı / savaşı kaybetmek için seçim sırasında alt sağa işaret etmek / işaret etmek istiyor.

Açıkçası sağdaki sembol ırkçı, Kartal neden siyahtır? Beyaz Kartal yok mu? Kahverengi Kartal yok mu? Tüm Kartallar önemlidir!

Trump, Kartal’ı savaş için toplanma çığlığı olarak kullanmak istiyorsa, Wikipedia’ya göz kulak olması ve Nazilerin kıçlarını Ruslar tarafından tekmelendikten sonra kaybettiğini okuması gerekiyor. Hitler Stalin’in kaltakıydı, koz Putin’in kaltakıydı, üzgün.

“Trump kampanyası, seçim sırasında isyanı / savaşı kaybetmek için seçim sırasında alt sağa işaret etmek / işaret etmek istiyor.” için 15 yanıt

Mardin merkezden ben doruk. Merhaba sayfa süper ötesi ilgi uyandırıcı, teşekkürler 09-07-2020 02:15:23

Trabzon merkezden ben doruk. Merhabalar sayfan vallaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 10-07-2020 01:45:28

Ağrı merkezden ben ahmet. Slm sayfa vallaha billaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 10-07-2020 04:53:28

Edirne merkezden ben Emine. Selamın aleyküm web siten inan ki dikkatimi çekti, teşekkürler 27-07-2020 23:17:40

Zonguldak merkezden ben mehmet. Mrb web siten ciddiyim hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 30-07-2020 16:26:06

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir