Trump kırmızı klasör videosu sırasında çalınan “Gloria” şarkısının bir önemi olduğunu düşünüyor musunuz?

Video

İşte şarkı sözleri:

Gloria

Şimdi hep kaçıyorsun

Birinin peşinden koşuyorum

Onu bir şekilde almalısın

Bence yavaşlamalısın

Sen patlatmaya başlamadan önce

Sanırım bir çöküşe doğru gidiyorsun

Bu yüzden göstermemeye dikkat et

Gerçekten hatırlamıyorsun

Onun söylediği bir şey miydi?

Kafanın içindeki tüm sesler

Gloria’yı arıyorum

Gloria

Düştüğünü düşünmüyor musun?

Eğer herkes seni istiyorsa

Neden kimse aramıyor?

Cevaplamak zorunda değilsin

Onları hatta asılı bırak, ohh

Gloria’yı arıyorum

Gloria

(Gloria)

Sanırım numaranı aldılar

(Gloria)

Sanırım takma adı aldılar

(Gloria)

Altında yaşadığını

(Gloria)

Ama gerçekten hatırlamıyorsun

Söyledikleri bir şey miydi?

Gloria’yı arıyorum

Gloria

Nasıl düşecek?

Onunla ana hatta buluşacak mısın?

Yoksa onu ribaundda mı yakalayacaksın?

Para için evlenir misin?

Öğleden sonra bir sevgili mi aldın?

Masumiyetinin kayıp gittiğini hisset

Yakında geri geleceğine inanma

Ve gerçekten hatırlamıyorsun

Onun söylediği bir şey miydi?

Gloria’yı arıyorum

Gloria

Düştüğünü düşünmüyor musun?

Eğer herkes seni istiyorsa

Neden kimse aramıyor?

Cevaplamak zorunda değilsin

Onları hatta asılı bırak, ohh

Gloria’yı arıyorum

Gloria

(Gloria)

Sanırım numaranı aldılar

(Gloria)

Sanırım takma adı aldılar

(Gloria)

Altında yaşadığını

(Gloria)

Ama gerçekten hatırlamıyorsun

Söyledikleri bir şey miydi?

Gloria’yı arıyorum

Trump artık “herkes” onu istediği için kaçıyor mu? Trump, hareketlerini patlatmadan önce stratejik olarak yavaşlatıyor mu? Şarkının evlilik ve flört hakkında olduğunu biliyorum, ancak Trump’ın bu video sırasında kırmızı bir klasör sallamaya karar vermesinin bir nedeni olabilir mi? Trump’ın 2016’daki mitinglerinden önce “İstediğini Her Zaman Alamazsın” çalmayı sevdiğini ve bence Trump için ikincil bir anlamı olduğunu düşünüyorum.

“Trump kırmızı klasör videosu sırasında çalınan “Gloria” şarkısının bir önemi olduğunu düşünüyor musunuz?” üzerine 15 yorum

1. Trabzon merkezden ben ali. selam arkadaşlar siten vallaha billaha iyi, teraziye tıkladım 10-01-2021 02:09:10

2. Bu konu : ” Trump kırmızı klasör videosu sırasında çalınan “Gloria” şarkısının bir önemi olduğunu düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım vallaha billaha çok hoşuma gitti, teşekkürler , banu – 83

3. Ankara dan kimler var. Trump kırmızı klasör videosu sırasında çalınan “Gloria” şarkısının bir önemi olduğunu düşünüyor musunuz? . Merhaba paylaşım ciddiyim hayran edici, face de paylaştım , – 70

4. Edirne dan kimler var. Trump kırmızı klasör videosu sırasında çalınan “Gloria” şarkısının bir önemi olduğunu düşünüyor musunuz? . Selamlar sayfanız valla çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 108

5. Bayburt merkezden ben ahmet. Mrb paylaşımınız süper ötesi hayran edici, facebookta paylaştım 17-01-2021 14:11:04

6. Batman dan kimler var. Trump kırmızı klasör videosu sırasında çalınan “Gloria” şarkısının bir önemi olduğunu düşünüyor musunuz? . Slm bu web sitesi gerçekten hoşuma gitti, teraziye tıkladım , memo – 143

7. Iğdır merkezden ben banu. Selam sayfan gerçekten hayran bıraktı, facebookta paylaştım 23-01-2021 19:54:14

8. Bu konu : ” Trump kırmızı klasör videosu sırasında çalınan “Gloria” şarkısının bir önemi olduğunu düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Slm paylaşım harbiden mükemmel, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 19

9. Balıkesir dan kimler var. Trump kırmızı klasör videosu sırasında çalınan “Gloria” şarkısının bir önemi olduğunu düşünüyor musunuz? . selam arkadaşlar siteniz valla çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 78

10. Mardin dan kimler var. Trump kırmızı klasör videosu sırasında çalınan “Gloria” şarkısının bir önemi olduğunu düşünüyor musunuz? . Mrb paylaşımınız inanki güzel, face de paylaştım , gaye – 313

11. Bu konu : ” Trump kırmızı klasör videosu sırasında çalınan “Gloria” şarkısının bir önemi olduğunu düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Selamlar paylaşım harbiden güzel, teşekkürler , ziya – 150

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link