Seçimden sonra Donald Trump’ın destekçilerini nasıl hayal kırıklığına uğrattığı hakkında bir yazı yazdım. Yorumlarda çok fazla nefret aldım, çoğunlukla seçim hileli olduğunu ve seçimi kolayca alt üst edebileceğini söylediler.

Trump’ı destekleyenleriniz için hala onu destekliyor musunuz? Zenginlere vergi indirimi. Seçimi kaybetmek. Dolandırıcılık iddiasında bulunmak. Mahkemede kanıt yok. Sermaye isyanı. Suçlama.

Bu bir hayal kırıklığı değil mi?

Author

25 Comments

1. Slm sayfan inan ki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

2. Bitlis merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha mükemmel, facebookta paylaştım 01-02-2021 08:14:21

3. Bu konu : ” Trump Kötü ” çok güzel. Mrb siten yeminle çok güzel, linkedinde paylaştım , ali – 1

4. Gürbüz Reply

Selam herkese web siteniz inanılmaz mükemmel, şukuladım

5. Sakarya dan kimler var. Trump Kötü . Slm web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, şukuladım , ziya – 156

6. Bu konu : ” Trump Kötü ” çok güzel. Selamlar paylaşım vallaha iyi, linkedinde paylaştım , doruk – 210

7. Gümüşhane merkezden ben Emine. Mrb sayfa inanki hayran edici, saolun 01-02-2021 12:13:41

8. Niğde merkezden ben memo. Selam web siteniz gerçekten hayran edici, face de paylaştım 01-02-2021 12:44:00

9. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Trump Kötü ” çok güzel. Selam siten inanılmaz çok iyi, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 364

10. Eskişehir merkezden ben ahmet. Merhabalar siten inanki ilgi uyandırıcı, saolun 02-02-2021 19:13:04

11. elif yılmaz Reply

Afyon dan kimler var. Trump Kötü . selamun aleyküm web sitesi valla dikkat çekici, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 287

12. Selam bu web sitesi vallaha hayran edici, şukuladım

13. Bu konu : ” Trump Kötü ” çok güzel. Merhabalar sayfanız inanılmaz hoşuma gitti, saolun , Emine – 177

14. Selamlar sayfan cidden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

15. Bitlis merkezden ben doruk. Merhaba sayfanız inanılmaz ilgi uyandırıcı, saolun 11-02-2021 20:42:41

16. Selamlar paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

17. Bu konu : ” Trump Kötü ” çok güzel. selamun aleyküm web siten cidden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , gaye – 265

18. Selam siten süper ötesi çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

19. Bu konu : ” Trump Kötü ” çok güzel. Selam paylaşımınız harbiden iyi, linkedinde paylaştım , Emine – 94

20. Merhabalar web siteniz ciddiyim hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

21. Mrb web siten harbiden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

22. Muş dan kimler var. Trump Kötü . selam arkadaşlar web siten inan ki mükemmel, tebrikler , ali – 247

23. Bitlis dan kimler var. Trump Kötü . Merhaba herkese sayfa inan ki mükemmel, teşekkürler , Emine – 328

24. Ardahan dan kimler var. Trump Kötü . selam arkadaşlar sayfanız inan ki hayran bıraktı, face de paylaştım , ali – 386

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link